Grote originele bronzen Jugendstil lamp met gemonogrammeerd glas-in-lood lampenkap. Monogram L of F. Naakte dame. Circa 1915. Afmeting: 83 x 44 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse Christoffle bronzen tafellamp met putti. Circa 1920. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Bronzen tafellamp met drie leeuwen en jonge knaap. 20e Eeuw. Eén leeuw mist schroeven voor bevestiging. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke naai-necessairedoos met chinoisserie lakwerk, zwart, met deksel en lade. Circa 1900. Vol met benen necessaire dekseldoosjes, spoelen spelden etc. Afmeting: 17 x 28 x 36 cm. In goede s...
Zeldzaam 19e eeuws eikenhouten lepelrek met polychromie, meerminnen, leeuwenkop, vissenkoppen, vissen. Met twaalf tinnen paplepels. Hollandse kustprovincie. Afmeting: 57 x 70 x 18 cm. In goede staat.
Empire-stijl messing hanglamp. Deels verguld. Electrisch. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 55 cm ø. In goede staat.
Chique antieke Franse palissanderhouten reissecretaire met vergulde bronzen versieringen + originele sleutel. Circa 1860. Afmeting: 18 x 35 x 26 cm. In zeer goede staat.
Een paar grote Arabische figuren met dienblad. Circa: 1900. Hout uitgesneden, polychroom beschilderd. Afmeting: 158 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse koperen Joodse olielamp, Chanoeka. 19e Eeuw. Met gespijkerde schrift. Afmeting: 26 x 26 x 8 cm. In goede staat.
Twee grote antieke roodbruin marmeren zuilen (piedestals), met acht-kantige voet + bladen. Circa 1920. Beschadigingen. Afmeting: 105 x 30 x 30 cm. In redelijke staat.
Twee grote messing 7-lichts putti kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 35 cm ø. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde Franse porseleinen lampenvoeten met florale + goud decor. Afmeting: 32 x 13 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Napoleon III Empire kroonluchter voor twaalf kaarsen. Gepatineerd en verguld. Afmeting: 80 x 55 cm ø. In goede staat.
Antiek lepelrek met negen tinnen lepels en messing vijzel. Circa 1800. Afmeting: 73 x 55 x 16 cm. In goede staat.
Gerestaureerde gepolitoerde cylinder speeldoos met diverse melodieën. Antiek speelwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 46 x 19 cm. In zeer goede staat.
18e - 19e Eeuwse munten/goud weegschaal in notenhouten houder + etiket 'Table des monnaies d'or et d argent di heres etats de L'Europe etc. Compleet met gewichtenset en originele weegschaal. Afmeting:...
Twee vergulde 19e eeuwse bronzen Louise Seize wandkaarskandelaren. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 45 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke goudweegschalen. Eén maal 19e eeuws in eikenhouten kistje. Eén maal Griekenland met zes gewichten Drachmen/scruples. Tweede helft 20e eeuw. Kopie. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staa...
Antiek Frans likeurkeldertje van notenhout met messing beslag, parelachtige sierstenen en porseleinen plaquette. Compleet met kristallen karaffen en zes kristallen glazen met goudrand. Circa 1880. Min...
Antieke glazen schaal met verguld messing montuur. In Louis Seize-stijl. Afmeting: 9 x 20 x 10 cm. In goede staat.
Zeer grote Italiaanse glazen Murano kroonluchter. Kleine beschadigingen. Afmeting: circa 110 x 65 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke bronzen tafellamp met mannetjes leeuw en slang, marmeren basement. Circa 1910. In goede staat. In goede staat.
Antieke gesigneerde Franse messing microscoop in originele notenhouten opbergkist met accessoires. Dr.Arthur Chevalier, 158 Palais Royal Paris. Afmeting: 14 x 19,5 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans ivoren figuren groep op houtgestoken basement met acht delen ivoor. Gemerkt. Afmeting: 27 x 13 x 16 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.