Twee Duitse boeken, antiquarisch, eenmaal Deutschland erwacht NSDAP met fotoreproductie van het derde rijk, Adolf Hitler, Bilder aus dem Leben de Führers, met fotos. 31x24cm. Cond:R/G
Antieke koperen Jugendstil Art Deco hanglamp, 4 lichts, in goede originele staat 39x43ø Cond:G
Drie antieke compositiemetalen figuren omstreeks 1900, twee beschadigd een gerepareerd, 50-57cm. Cond:M/R
Tweedelig plated inktstel omstreeks 1880 Historisme Duitsland, eissen Fabrik Lauchhammer(binnenpotje van glas mist) verder in goede staat, 15x30x28cm.
Vergulde 19e eeuwse bronzen kroonluchter, neogotisch omstreeks 1880, 6 lichts, in goede staat 40x50cm
Grote oude Hollandse koperen kaarskroon in barokstijl Ca. 1900 55x75cm Cond. G.
Drie delen antiek brons/koperwerk, een schaal met medaillion, een bronzen wandschotel, en een schaal met voorstelling, engel bij Adam en Eva, omstreeks 1840-1880, 18-31cm Cond:G
Oude Duitse design gietijzeren schotel van Ewald Mataré met haandecor, gesigneerd H.E. Schniewind 23x19x1,5cm. Cond.: G
Indonesische houtgestoken roeispaan met been, omgeving Atjeh, 94cm.
Antiek Frans koperen meetapparaat in originele kist omstreeks 1900 inventaire reducteur de course 11x22x24cm Cond:G
Twee antieke Jugendstil lijsten omstreeks 1900 met latoenkoperen beslag, eenmaal eikenhout met guirlandes en drie aquarellen, en eenmaal notenhout met twee aquarellen, 73x53cm. en 70x60cm. Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten likeurkist met 6 kristallen karaffen, waarvan 3 beschadigd , kist in goede staat 22x19x28cm Cond:R
Antiek ijzeren met bronzen hangslot, met originele sleutel, omstreeks 1800, in goede staat 11cm.
Antieke Chinese of Tibetaanse ivoren priester, 19e eeuws, in goede staat, 9cm
Grote kristallen wandlamp, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 84x45x30cm. Cond:G
Grote kristallen wandlamp, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 84x45x30cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Hollandse Biedermeier mahonie weegschaal met gewichtenset in lade en los gewichtenblok. In goede staat, twee vensterglaasjes missen 39x37xx24cm. Cond:G
Zeldzame antieke tafelnaaimachine Wellington Bradsburg en company limited. omstreeks 1880 met fabriek en gouddecor, in goede staat Cond:G 27x40x21cm
Tiffanystijl tafellamp, met metalen bewerkte voet, 2e helft 20e eeuw 53x35cm in goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten bestekcassette met 12 delig bestek(messen en vorken, twee vorken missen) omstreeks 1880 met parelmoerheften, bewerkt, in goede staat 6,5x29x26cm. Cond:G
Jugendstil stijl schenkkan met messing monturen en keramiek, met zweepslag, florale beschildering 2e helft 20e eeuw, 30cm. Cond:G
Zeventiende eeuwse antiquarisch journaal door Willem Cornelisz Schouten van Hoorn, Amsterdam 1658 (incompleet/ beschadigd) Cond:M/R 14x18x1cm.
Antieke eikenhouten stikbarometer omstreeks 1880 Engeland 96cm in goede staat