Antieke Duitse glazen W.M.F schaal met koperen omranding, figuur omstreeks 1900 in goede staat 15x21x18cm
Zes Italiaanse soldaten op Carreramarmeren voet, in goede staat 20-22cm Cond:G
Negentiende eeuws verguld bronzen heilig kruis, 29cm. in goede staat
Aliminium designlamp, 2 lichts (ongemerkt) omstreeks 1980 met dimmer, in goede staat
Bronzen 10-lichts kroonluchter (Neo renaissance) met leeuwendecor, 1e helft 20e eeuw in goede staat 45xø75cm.
Divers antiek messing, 1 brassero, strijkijzer, dekselpot, schenkkan 12-41cm Cond:R/G, tevens een Oud messing haardstel met paardenhoofden 1e helft 20e eeuw 5 delig 70x15ø Cond:G
Paal Piron lexicon de Belgische beeldende kunstenaars 19e-20e eeuw A-Z 2 delig in goede staat.
Oude plafoniere met kristallen pegels omstreeks 1970, 40xø30cm. Cond:R/G
Drie delig haardstel van messing, met twee messing vuurbokken, 19e eeuws. 28-60cm Cond:R/G
Twee oude Indonesische krissen 20e eeuw in goede staat 43-46cm.
Franse 19e eeuwse bronzen 6-lichts kroonluchter met bloementakken decor 77xø50cm. Cond.: G