Oude tinnen beschilderde kraantjeskan en 1 Delfts presenteertablet met edeltin omranding (20e eeuw) 40-42cm. Cond.: G
Vier delen antiek tin, tinnen bord, klepkan, zoutstrooier, omstreeks 1800. 13-22cm Cond:G
Grote vroeg 19e eeuwse beschilderde kraankan in originele staat. 45cm Cond:G
Twee antieke tinnen dekselflacons, 18e eeuw met Indisch decor, floraal gegraveerd(gemerkt) licht bedeukt, mooie patina. 13x7 Cond:G
Antieke Engelse tinnen bierpul met glazen bodem en Engelse tekst anno 1878.Cond:G 13x11x8,5 cm
Grote Tiffany stijl tafellamp met bewerkte metalen voet en glas-in-lood kap met decor van waterlelies 2e helft 20e eeuw 56xø45cm. Cond.: G
Twee grote Chinese bewerkte vazen met decor van lijster in bessenstruik, compositie metaal 31xø15cm. Cond.: G
Chinese bronzen 19e eeuwse cloissone wierookbrander met drakendecor 28cm. Cond.: G
Kavel met 10 delen oud cloissone/keramiek: Vazen, dekseldozen, centimeter, kan en ei (1 keramieken schenkkan in cloissone stijl) 20e eeuw 5-15cm. Cond.: G
Drie delen oud cloissone: 1x dekseldoos met houten deksel en floraal decor, 1x schaal met drakendecor en 1x bord ca. 1900 in Jugendstil vormgeving ø14-ø18cm. Cond.: G
Mooie kwaliteit cloissone dekselpot met opgewerkt floraal decor 20e eeuw of ouder 24xø14,5cm.Cond.: G
Oude Japanse cloissone vaas ca. 1930 met floraal decor en ringen 31xø17cm. Cond.: G
Oude bronzen vaas (museumkopie naar een Griekse vaas uit ca. 1100 voor Christus) 15xø10cm. Cond.: G
Vijf oude Chinese Rotlak-vazen met diverse decors o.a: herten, floraal, dorpsgezicht en rotsen 13-26cm. Cond.: G
Chinees koperen bewerkt sierbord 20e eeuw, gegraveerd met Chinese voorstelling en druivenranken ø47cm. Cond.: G
Antiek Chinees handwerk op zijde ca. 1900, voorstellende een Chinese hoogwaardigheidsbekleder (met spiegels in koper) 48x20cm. Cond.: G
Gedetailleerd houtgesneden Chinees deurpaneel 20e eeuw met diverse gesneden figuren en gouddecor in goede staat 65x12x6cm.
Oude Indonesische houtgestoken wandreliëf, voorstellend 3 figuren in lianenbos 20e eeuw, kleurrijk beschilderd 62x36x4cm. Cond.: G
Jugendstil hang-petroleumlamp ca. 1900, schippertjes model met florale Jugendstil motieven (haarscheur in kap) 50xø47cm. Cond.: R-G
Grote vergulde 19e eeuwse houten kandelaar (lichte beschadiging) 165cm Cond:G
Grote oude messing tafellamp met glazen gematteerde kap 2e helft 20e eeuw (bewerkt) 55xø30cm. Cond.: G
Grote opalineglazen petroleumlamp met groenglazen reservoir ca. 1900 in goede staat 50xø20cm.
Antieke Jugendstil petroleumlamp met bewerkte compositie metalen voet en blauwglazen reservoir (1 laspuntje v.d. kaphouder zit los) 46x27cm. Cond.: G
Antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met groenglazen kap, Grunderzeit CondG
Antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met gebloemde glazen kap Jugendstil. 60x45 Cond:G
Grote opaline glazen petroleumlamp ca. 1880 met florale decors 70cm. Cond.: G
Oude hanglamp in Tiffany stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 22xø37cm.
Twee antieke keramieken Match-strikers (Engeland): 1x reclame Jensbury + Brown's by Royal Warrant Toher Majesty 5-9cm. Cond.: G
Antieke Engelse match-striker, gemerkt William Gibson Glass + China Merchant Ashton under Lyne 7xø11cm. Cond.: G
Antieke Engelse keramieken match-striker met reclame "Vin Tonique Dubonnet Vin Au Quinguina" 7,5xø10,5cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek koperwerk: 1x antieke doofpot 19e eeuw, 1x haard-insteek waterketel 19e eeuw en 1x wandlamp 2e heflt 20e eeuw 29-40cm. Cond.: G
Twee bronzen historisme pianokandelaars ca. 1880 met draken 22x20x8cm. Cond.: G
Drie oude messing spoorweglampen 2e helft 20e eeuw 31-38cm. Cond.: G
Prachtig kavel 19e eeuws koperwerk met o.a: 1x zeer grote ketel, 1x appelketel, 1x doofpot, 1x kleine ketel, 1x koffiemolen Cond.: G
Kavel divers antiek o.a: branders, thermometers (13x), vaten, etc. ca. 1900. 15-57cm. Cond.: R-G
Vijf antieke boor- en slagwerktuigen voor waarschijnlijk wijn- of biervaten ca. 1900 Cond.: G
Drie delen antiek horeca: 2x ontkurkers em 1x notenkraker ca. 1900 20-45cm. Cond.: G
Vier grote antieke (koperen) wijnvat- of biervatkranen ca. 1900 24-32cm. Cond.: G
Zes antieke (koperen) wijnvat- of biervatkranen ca. 1900 in goede staat 14-27cm. Cond.: G
Zes antieke koperen wijnvat- of biervatkranen ca. 1900, 14-27cm. Cond.: G
Grote kopergeslagen en genagelde houtbak ca. 1900, 40xø53cm. Cond.: G
Gouden Jahrhundertbibel 1997, Katholiek met middeleeuwse voorstellingen en PVC houder in goede staat 8x33x28cm.
Zeldzaam antiquarisch boek van Faust "A Tragedy by Wolfgang von Goethe", the first part translated by Thomas James Arnold ESQ F.S.A. met diverse gravures, Munich Theodor Stroefer London Hachelte en Ci...
Vier boeken over China en Nederlands Indië: 1) China Hemel en Aarde, 2) Bouwen in de Archipel, 3)De wereld in Beeld (Java, Bali), 4) China Harry Floor
Tweedelige schilderijenlexicon "10.000 schilderijen. tekeningen en aquarellen A-Z", S.D.U. uitgeverij 1992 's Gravenhage 7x25x35cm. Cond.: G
Collectie boeken over Rotterdam (14x) o.a: geschiedenis WO II, Rotterdam 20e eeuw, Panorama Rotterdam, Bovenkant Rotterdam, In Rotterdam gebeurde het, etc. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Duitse bijbel met diverse barok gravures en originele band (slijtage aan band). Wie solche von Herrn Doctor Martin Luther Seek etc., "Sammt eine vorrede von Herrn Johann Michael Dilhe...
14-Delige antiquarische Duitse boeken 19e eeuw: Schillers Sammtliche Werke 19e eeuw Stuttgart und Tübingen Verlag de Gottaschen Buchhandlung 1838. Banden in redelijke staat en origineel 15x12x2,5cm. C...
Album "Artists'Papers Sensitized for Photographic Printing", Dassonville Charcoal Black Projection Papers. Album met diverse foto's op verschillende sorrten papier gedrukt, vermoedelijk destijds ter p...
Antiek Frans-Italiaans woordenboek anno 1801 Nouveau Dictionnare de poche Francois-Italien A Paris, Chez Bossange, Massow et Bessow Aw IX. band beschadigd. 14x11x5 cm,Cond:R
Zes antiquarische Duitse boeken 19e eeuw: W. Shakespeare's Dramatische Werke, Uberlegt von Ernst Ortlepp Stuttgart Druck und Verlag von L.F. Rieger en Comp. 1839. Banden zijn in redelijk goede staat e...
Antieke Hollandse Staten Generaal uit 1805, deels gerestaureerd (nieuwe band), diverse bladen beschadigd en enkele ontbreken 29x25x12cm. Cond.: M
Kavel met 22 atlassen o.a: Historische Weltatlas, Atlas Hierarchicus, Schoolatlas, Atlas gehele aarde, atlas middeleeuwen, bosatlas, wereldatlas etc. (ook antiquarisch) Cond.: G
Drie antiquarische banden met +\- 300 reprodukties van Rembrandts etswerk, omstreeks 1900 uitgegeven door A. Oosthoek Utrecht, met tekst van Jhr. Dr. J.Six Cond:G 4x51x37cm
Koperen aker 19e eeuw genageld met leeuwenkoppen met daarbij vier 19e eeuwse koperen pannendeksels 30-48cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse gietijzeren vuurbokken met voorstellingen van buste en heilig kruis in goede staat 24x33x10cm.
Haardset 19e eeuw bestaande uit: schep, tang, pook en 2 vuurbokken van messing 24-66cm. Cond.: G
Antieke Gothische bronzen cassette met rondom figurendecors en mooie patina. Originele 15e eeuwse cassette of zeer goede 19e eeuwse kopie (geen beschadigingen) 9x23,7x11,5cm.
Japans of Chinees 19e eeuwse 3-delige eetset bestaande uit schildpad schedel, 2 benen eetstokjes en mes met schildpad heft 26cm. Cond.: G
Antieke met papier belijnde globe, omstreeks 1920, gemaakt door J.Forest, Girard Barrere en Thomas Paris. ( 1 beschadiging) 66x22 cm Cond:R
Notenhouten 19e eeuwse Biedermeier theestoof met ketel (beschadigd) 43xø36cm. Cond.: R
Gietijzeren haardplaat met figurenvoorstelling 18e eeuw (of later) 33x44cm. Cond.: G
Oude bronzen fotolijst met jaartal Anno 1906, 20e eeuw in barokstijl.Cond:G 28x24x3
Oude Duitse design gietijzeren schotel van Ewald Mataré met haandecor, gesigneerd H.E. Schniewind 23x19x1,5cm. Cond.: G
Grote oude gietijzeren Maria met kind 1e helft 20e eeuw met wandbevestiging 60x18x8cm. Cond.: G
Kavel van 6 plated kaarskandelaars in Art Deco stijl (tulpvorm) 20e eeuw 16-23cm. Cond.: G
Twee vroeg 19e eeuwse vijzels met stamper (rand licht bedeukt) 9-12 cm.Cond:R
Zes oude/antieke kaarskandelaren 19e-20e eeuw, 17-28cm. Cond.: R-G
Twee grote tinnen barok kaarskandelaren 18e-19e eeuw. Gedeelte groen gekleurd, mogelijk restauratie 31x15x15cm. Cond.: R-G
Drie oude/antieke bronzen wandkandelaars: 1x setje 17e-18e eeuw en 1x 3-lichts 20e eeuw 26-29cm. Cond.: R-G
Vijf delen oud/antiek koperwerk: 1x Jugendstil vaasje, 1x antieke ivoren toneelkijker in foudraal (barst ivoor), 1x strijkijzer houder 19e eeuw, 1x 19e eeuwse vijzel en 1x 19e eeuwse kandelaar 10-24cm...
Drie oude antieke messing wandkandelaren,1 twee armige antieke empire stijl kandelaar,1 kerkelijke kandelaar, Italiaanse kandelaar met glazen pegels. 23-30 cm Cond:G
2 messing wandkandelaars in bloemvorm, 20e eeuw, 37x16x27cm Cond:G
Stel messing kaarskandelaars 18e-19e eeuw in goede staat 20,5cm.
Drie vroeg 19e eeuwse kaarskandelaars: 1x tinnen set en 1x messing, gegraveerd (1 kandelaar licht bedeukt) 17,5-25cm. Cond.: R-G
Twee oude/antieke bamboe bewerkte perkamenthouders (Oosters of China) met aap en kikker op het deksel en landschapsdecor 19xø5cm. Cond.: G
Kavel militaria met o.a: 2x helmen, 3x veldflessen, Vredestein Volksmasker, 3x gasmasker en schep 20e eeuw 20-32cm. Cond.: G
Twee oude/antieke miniaturen met ivoren omlijsting ca. 1900 - 1930: 1x schiller en 1x Mozarts Brant, 11x13x0,7cm.
Italiaanse wandrelikwie 18e-19e eeuw met notenhouten omlijsting en tinnen medaillon, voorstellend een schrijvende figuur met adelaar ø11,5cm. Cond.: G
Twee oude miniaturen in ivoren lijst 1e helft 20e eeuw, gesigneerd 11x12cm. Cond.: G
Twee oude/antieke miniaturen: 1x 19e eeuws gesigneerd damesportret in wortelnoten lijst 16,5x14,5cm. en 1x miniatuur in geëboniseerde lijst 20e eeuw 10x10cm. Cond.: G
Kavel met diverse onderscheidingen o.a: moedigheidskruis 1813 - 1914 FW en W (Gibraltar, Talavera, Northamptonshire), 1x 1849-1874 Feestcommissie koning Willem III, 2x messing zwaard met slag, 1x mar...
Handgesneden notenhouten Rococco handspiegel 19e eeuw met vogel en floraal decor (beschadigd) 32cm Cond:G
Twee handspiegels 20e eeuw een eikenhouten Rococco stijl, en een lindenhouten Jugendstil spiegel, gedateerd 1922 verso 27-38cm Cond:G
Grote Tiffany stijl tafellamp met metalen bewerkte voet en mooie glas-in-lood kap met kraanvogels en waterplanten 2e helft 20e eeuw 70xø45cm. Cond.: G
Mooie koperen garderobe ca. 1930 met draaibare spiegel in goede staat 43x79x25cm.
Antieke scheerset in etui bevattende 4 scheermessen met ivoren grip, gemerkt Lombard, Best silversteel Sheffield. Etui bewerkt met plated paardenhoofd en tekst "A. Kastor en Bros" 18x7x2cm. Cond.: G
Art Deco stijl cocktailshaker met ijskoeler, ijstang en cocktaillepels 20e eeuw, 13-20cm. Cond.: G