Antieke haardset met haardscherm. Kopergeslagen, blaasbalg en drie delige messing haardset. Circa 1900. aFMETING: 47 - 65 CM. iN GOEDE STAAT.
19e Eeuwse ijzeren 10 liter maat. Geijkt. Afmeting: 36 x ø 32 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse koper genagelde aker met hengsel. Afmeting: 30 x ø 43 cm. In goede staat.
Blikken dienblad met handgeschilderd bloemen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met windmolen decor en majolica pot met bloemen. in goede staat ca 130x30Ø
Handgedreven antieke koperen Joodse olielamp voor negen olielonten. Met Davidster. Judaica. Afmeting: 32 x 25 x 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met bandintarsia en koperen ketel. Afmeting: 50 x 38 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met bandintarsia en koperen binnenbak. Afmeting: 42 x Ø 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 53 x Ø 39 cm. In goede staat.
Zwitserse wortelnoten Reuge speeldoos met melodie 'Tales from the Vienna woods'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6,5 x 16 x 12 cm. In goede staat.
Oude viool. Gemerkt met etiket Compagnon. Inclusief vioolkist van imitatie slangenleer. Circa 1900. Frankrijk, Mirecourt. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
Antieke Duitse citer. Circa 1910. Gemerkt The Globe Klavier Zither. Afmeting: 50 x 35 x 5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Zwitserse speeldoos met diverse melodieën. Met gave palissander met notenhouten speeldooskist welke versierd is met intarsia. Afmeting: 14 x43 x 20 cm. In goede staat.
Oude accordeon. Gemerkt Accordiola. 30-er Jaren. In originele koffer. Afmeting: 44 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Antieke palissanderhouten Zwitserse speeldoos met zes melodieën. Eén tand afgebroken.en meerdere tandpunten. Circa 1880. Afmeting: 13 x 35 x 19 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse symphonion speeldoos met dertig koperen speelplaten. Voor kinderen. Moet handmatig worden bedreven. Circa 1880. Afmeting: 9 x 16 x 17 cm. In goede staat.
Antieke zes-kantige accordeon in originele doos. Circa 1900. Afmeting: 20 x 23 x 23 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke koperen Engelse microscoop met verlichting. Gemerkt Trade Mark Microscope. Circa 1920. Afmeting: 33 x 24 x 35 cm. In goede staat.
Oost-Duitse 60-er jaren hygrometer. VEB Feingerätenbau 9362 Drebach Erzgebirge. Compleet met sleutel. Afmeting: 18 x 35 x 17 cm. In zeer goede staat.
Voor-oorlogse bakelieten telefoon in bakelieten kist. Gemerkt Ormond England. Afmeting: 11 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Kodac Six F Box Camera in lederen foedraal. 1955- 1957. Afmeting: 10 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.
Twee miniatuur schilderijen. Eén maal portret koning, geheel geschilderd. Gesigneerd J. Canava. Eén maal dame met hoofddoek. Geschilderd. Olieverf op paneel. Afmeting: 6 - 7,5 Ø cm. In goede staat.
Antiek Frans miniatuurschilderij. Twee jonge dames. Gesigneerd Tremout. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij. Dame met brief en hond in de natuur. Monogram B. Vergulde messing lijst. Afmeting: Ø 8,3 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij. Adelijke dame met sieraden. Vergulde opengewerkte messing lijst. Gesigneerd Füger. Afmeting: H 8 x B 6,5 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij in vergulde messing lijst. Damesportret. Gesigneerd Salli of Nalli. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij. Adelijke Spaanse? dame met hoge kraag. Opengewerkte messing lijst. Gesigneerd Reftek. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij. Officier/admiraal portret. Gesigneerd V. Salli of Nalli. Opengewerkte dubbele messing lijst. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij. Dame met los haar en hoofdbedekking. Opengewerkte messing filigrain lijst. Verso monogram. Afmeting: H 12 x B 9,5 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij. Dame met hoed. Mooie kwaliteit. Filigrain messing lijst. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij. Dame met krullend haar. Monogram voor en achter in messing lijst. Afmeting: Ø 6,7 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij. Buste dame met sieraad. Gesigneerd. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 9 x B 6 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij. Dame met hoed. Gesigneerd. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 8,5 x B 7 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij met bewerkte messing lijst. Dame met zijden kleed en bloemen in het haar. Gesigneerd. V. Haler. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 7,5 x B 5,5 cm. In goede staat.
Twee oude gietijzeren spaarpotten in Amerikaanse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Zwitserse bronzen koebel. 19e Eeuw. Met originele lederen band en wandbevestiging. Afmeting: 62 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse grote lederen dokterstas. Afmeting: 35 x 60 x 25 cm. In zeer goede staat.
Twee grote 19e eeuwse vergulde bronzen twee-lichts wandlampen met glazen lampenkappen. Historisme. Afmeting: 52 x 45 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gecontourneerde schildpad theedoos/dekseldoos. Afmeting: 9 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Klein 19e eeuws tinnen moffenkruikje. Afmeting: 6 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Tsjechische bakelieten veldtelefoon. Pozor, Nepritel Nasloucha. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 26 x 9 cm. In goede staat.
Oude gietijzeren beschilderde paashaas met stok en mand. 20e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Oude gietijzeren haan met ijzeren mand. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Grote gipsen supraporte (bovendeurstuk) met cherubijnkoppen. 20e Eeuw. Chips. Afmeting: 30 x 26 x 15 cm. In goede staat.
Grote cement gegoten tuinvaas met fruit en ringen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 72 x Ø 64 cm. In goede staat.
Antieke groene porseleinen wasbekken in oestervorm. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Groot beton gegoten tuinvaas in de vorm van een schoen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 35 x 60 cm. In goede staat.
Groot terracotta tuinbeeld met bronskleurige patina. 20e Eeuw. Stukje van basement af. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.