Antieke bronzen hang gaslamp met ramskoppen en kristal glazen lampenkap. Circa 1900. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 85 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde koperen wandborden met graveringen en parelmoer portretten. Duitsland. Gesigneerd J.F. Kaiser und Sohn Crefeld. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.
Grote Oosterse belijmde kist met mozaïek en been inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 29 x 11 cm. In goede staat.
Vergulde Duitse messing Christoph Palme plafondlamp met kristalglazen pegels. 80-er Jaren. Afmeting: 50 x Ø 45 cm. In goede staat.
Oude wandelstok met ingebouwde verrekijker. Bahlmann Nijmegen. 20e Eeuw. Afmeting: 100 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak. Louis Quinze. Circa 1760. Afmeting: 49 x Ø 31 cm. In goede staat.
Twee twee-kleurige bronzen Empire-stijl wandkandelaren met putti. Circa 1880. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Vier antieke tinnen klepkannen. Diverse bodemstempels. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 27 - 29 cm. In goede staat.
Antieke Chinese lakwerk dekseldoos met rondom landschap/pagode/figuur en goud decor. Afmeting: 11 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Vergulde vier-lichts messing hanglamp met originele glazen lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Louis Seize-stijl. Afmeting: 65 x ø 45 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten barometer. Gesigneerd Martinelli & Son 2. Kingboro. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Antieke globe ca.1920, Reliefglobe naar Kuhnerts Ard-globe Räth Leipzig, met Hollands opschrift. Afmeting: H. 60x ø28cm. In goede staat
Metalen Art Deco tafellamp. Circa 1920. Licht brandt in huisje. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Twee grote oude Franse opaline glazen petroleumlampen met Napoleon en vrouwenportret. 20e Eeuw. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.
Oude viool. Gemerkt met etiket Compagnon. Inclusief vioolkist van imitatie slangenleer. Circa 1900. Frankrijk, Mirecourt. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij met bewerkte messing lijst. Gegraveerd D.V.4 met kroon. Damesportret met vogel en bloemen. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 5 x B 3,5 cm. In goede staat.
Antieke dirigentstok in foedraal. Fraaie dirigentstok met ivoor en ebbenhout, voorzien van een zilveren applique met gravure: Souvenir A.D.V.E.N.D.O. Bloemendaal, 1897. Voorzien van witmetalen uiteind...
Antieke Duitse Siemens-Schukert verstelbare ventilator. Circa 1920. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten lepelrek met tinnen lepels. Gemerkt. Afmeting: 51 x 35 x 9 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met twee glazen + twee karaffen, divers, heel. Lichte fineerschade. Afmeting: 24 x 20 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Voor-oorlogse grote lederen dokterstas. Afmeting: 35 x 60 x 25 cm. In zeer goede staat.
Antieke groene porseleinen wasbekken in oestervorm. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Tien delen antiek tin. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Drie kruiken, inktpot, carbidlamp, tinnen borden en warmhouder. Afmeting: 17 - 34 cm. In goede staat.
Antieke blikken kruideniers tabaks voorraadblik. Sigarenfabriek Albatros. Circa 1910. Afmeting 44 x 31 x 47 cm. In goede staat.
Antieke marmeren apotheker vijzel met notenhouten stamper. 19e Eeuw. Afmeting: H 15 x Ø 31 cm. In goede staat.
Twee grote zware bronzen Italiaanse pronkkandelaren met putti en ramskoppen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Leuke 19e eeuwse kleine notenhouten spiegel-etagere met ivoor en zilverkleurige plaquette. Afmeting: 53 x 50 x 22 cm In goede staat.
Grote lichtblauwe porseleinen petroleumlamp met gematteerde kristalglazen kap. Circa 1900. Afmeting: 78 x 17 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Friese kopergeslagen mellkan met Florale/figuren/landschapdecor. Afmeting: 48 x Ø 23. In goede staat.
Klein 19e eeuws tinnen moffenkruikje. Afmeting: 6 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Collectie van tien 19e eeuwse strijkijzers. Vier van messing + zes van ijzer. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Vier antieke zwavelstokhouders en een boek van 'Tondeldoos tot Turbo'. Bestaande uit: 1x Terracotta, 19e eeuw. 1x Kersenhout met monogram, 19e eeuw. 1x Porselein, Jules Rampin. 1x Messing kistje, circ...
Vijf oude koperen schilderij belichtingslampjes. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 31 cm. In goede staat.
Twee antieke tinnen theebussen met Chinese tekens. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14,5 - 16 cm. In goede staat.
Zeven delen antiek tinnen serviesgoed. Circa 1900. Bestaande uit: Twee vaasjes en vijf theekannen. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
Vijf-lichts bronzen Jugendstil/Art Nouveau hanglamp met floraal decor en originele glazen lampenkappen. Eén stukje ingelijmd. Circa 1915. Afmeting: 62 x ø 65 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse merklap met originele eiken lijst. Annotatie 1863. Afmeting: H 51 x B 50 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen historisme fotolijsten met cherubijn/vogelkoppen. Circa 1880. Afmeting: H 35 x B 22 x D 2 cm. In goede staat.
Antieke Franse tafel petroleumlamp. Circa 1900. Zeeman. Compositie metaal met handbeschilderd glazen reservoir. Geplaatst op rood-marmeren basement. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur met thermometer. Jongen met zeis. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Grote notenhouten gestoken kaarskandelaar in Barok-stijl. Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 160 cm. In goede staat.
19e Eeuws koperen boulloir met houten handgrepen. Afmeting: 40 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse bronzen Jugendstil wandplaquettes met figuren en florale zweepslag decor. Circa 1910. Afmeting: 33 x 24 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse schildpad dekseldoosjes. Eén maal lepeldoosje. Eén maal theedoos (barst in deksel). Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Amerikaanse vintage Astatic vernikkelde microfoon. 50-er Jaren model, nr. 77 Cardoioid Ottio. In originele doos. Afmeting: 10 x 13 x 24 cm. In goede staat.
Antieke albasten schaal met compositie metalen tijger. Circa 1930. Art Deco. Minimale chips. Afmeting: 15 x Ø 30,5 cm. In goede staat.
Spaans diorama van een zeilschip + Spaanse tekst betreffende het schip en jaargetallen 1868 - 1901. Afmeting: 38 x 50 x 7 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse messing vijf-lichts kaarskandelaar met kariatiden, klauwpoten en geeboniseerd hout. Circa 1880. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.