Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Miniatuur schilderij
Resultaat: 40 EUR

Twee miniatuur schilderijen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Doosje met speeldoos met medaillon in deksel. Miniatuur in houten lijst (plaatje). Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.

Grote 19e eeuwse kandelaar
Resultaat: 220 EUR

Grote 19e eeuwse messing vergulde Neo Gotische kaarskandelaar. Afmeting: H 90 cm. In goede staat.

2x Kandelaren brons/porselein
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse Franse porseleinen kaarskandelaren met brons. Circa 1850. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

2x Grote wandlampen
Startprijs 80 EUR

Twee grote vergulde drie-armige bronzen wandlampen in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 50 x 60 x 35 cm. In goede staat.

2 x Lampen met honden
Resultaat: 80 EUR

Twee decoratieve tafellampen met jachthonden. Compositie, kunststof. Bronskleurig gepatineerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 44 x 17 cm. In goede staat.

Bronzen Jugendstil lamp
Startprijs 150 EUR

Vijf-lichts bronzen Jugendstil/Art Nouveau hanglamp met floraal decor en originele glazen lampenkappen. Eén stukje ingelijmd. Circa 1915. Afmeting: 62 x ø 65 cm. In goede staat.

Messing hanglamp
Startprijs 50 EUR

Zes-lichts messing Barok-stijl hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x ø 65 cm. In goede staat.

Bronzen kroonluchter
Resultaat: 80 EUR

Bronzen Renaissance-stijl kroonluchter. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x ø 60 cm. In goede staat.

Antieke schildpad dekseldoos
Startprijs 125 EUR

Antieke schildpad belijmde dekseldoos met benen versieringen en klauwpoten. Afmeting: 6,5 x 13 x 8 cm. In goede staat.

Engelse reisschrijfkist
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Engelse gepolitoerde reisschrijfkist. Afmeting: 14 x 40 x 25 cm. In zeer goede staat.

Antieke haardvoorzet (messing)
Resultaat: 70 EUR

Antieke messing historisme Neo Renaissance haardvoorzet met fratz en leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 110 x 12 x 45 cm. In goede staat.

2x Engelse ijzeren kookpotten voor open vuur
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse ijzeren kookpotten voor heksenhaal en open vuur. Afmeting: 40 - 60 cm. In goede staat.

Haardset en kolenkist
Resultaat: 80 EUR

Antieke gietijzeren haardset met kolenkit. Circa 1880. Vijf-delig. Afmeting: 45 - 80 cm. In goede staat.

2x Emaille asbakken
Resultaat: 35 EUR

Twee geëmailleerde asbakken met reclame. 20e Eeuw. Bestaande uit: Rauch noch'ne Caravellis en Lyra Tabak Zigaretten. Beschadigingen. Afmeting: ø 13 cm. In redelijke staat.

Majolica petroleumlamp
Startprijs 60 EUR

Antieke Hollandse majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met windmolen decor en majolica pot met bloemen. in goede staat ca 130x30Ø

Schippertje jugendstill
Startprijs 40 EUR

Hollands jugendstill schippertje petroleumlamp. Omstreeks 1910. Met bloemdecor en origineel opaline glazen kap. In goede staat. Afmeting: ca H 100 x 30 Ø.

Antieke Jugendstil Majolica petroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 55 x ø 28 cm. In goede staat.

Antieke statenbijbel door Jacob Keur
Startprijs 400 EUR

Antieke Hollandse 17e eeuwse gerestaureerde statenbijbel door Jacob Keur te Dordrecht en Marcus Doornick te Amsterdam. Anno 1686. Met vele gravures. Band vakkundig gerestaureerd. Afmeting: 12 x 28 x 4...

14-Delen antiquarische boeken
Resultaat: 275 EUR

Veertien delen antiquarische boeken. The history of England from the invasion of Julius Caesar to the revolution in 1688. London T. Cadell, T.N. Longman 1793. Met gravures. Afmeting: 15 - 25 cm. In go...

Antieke wandblaker, 1880
Resultaat: 70 EUR

Antieke bronzen wandblaker met Societé Ceramique keramieken schotel. Circa 1880. Afmeting: 38 x 27 x 19 cm. In goede staat.

2x Messing kandelaren
Startprijs 50 EUR

Twee antieke messing gepolijste Barok-stijl kaarskandelaren met bobeches. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

3x Religieuze wandplaquettes
Resultaat: 90 EUR

Drie religieuze opaline glazen devotie wandplaquettes. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 38 cm. In goede staat.

Map met lepeltjes
Resultaat: 30 EUR

Map vol met plated souvenir theelepels, sommige met reclame etc. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 28 x 32 cm. In goede staat.

17e Eeuwse wierookbrander
Resultaat: 160 EUR

17e Eeuwse Gotische/Renaissance bronzen wierookbrander met ranken en koppen. Beschadiging. Afmeting: 85 x ø 19 cm. In redelijke staat.