Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Wandconsole
Resultaat: 40 EUR

Duitse eikenhouten Gründerzeit wandklok console. Circa 1880. Afmeting: 19 x 31 x 19 cm. In goede staat.

Bakelieten veldtelefoon
Startprijs 60 EUR

Tsjechische bakelieten veldtelefoon. Pozor, Nepritel Nasloucha. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 26 x 9 cm. In goede staat.

2x Antieke koperen scheppen
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke koperen kruideniersscheppen. Circa 1900. Afmeting: L 40 - 41 cm. In goede staat.

Terracotta interieur
Startprijs 100 EUR

19e eeuwse terracotta diorama met bewerkte eikenhouten lijst. Voorstellend herberginterieur met figuren. ca 1880. 58x70 cm in goede staat.

70-er Jaren design lectuurbak
Resultaat: 70 EUR

70-er Jaren kunststof design lectuurhouder. Ontwerp Giotto Stoppine, voor Kartelll Italië. Model 4676 Portariviste. Afmeting: 35 x 41 x 19 cm. In goede staat.

2x 50-er Jaren radio's van Philips
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Philips radio's. 50-er Jaren. Eén maal B1 x 92 A/69. Eén maal L3 x 71 T. Functies niet getest. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.

Antieke console
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse eikenhouten neogotische console voor een religieus figuur. Afmeting: 32 x 24 x 24 cm. In goede staat.

Lot religieus
Resultaat: 80 EUR

Lot religieus met rozenkransen, 1 zilveren, 800/000, met doosjes, één zilver, en diverse kleine religieuze hangertjes.

Opgezette reebok kop
Resultaat: 50 EUR

Opgezette reebok kop. Bevestigd op plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 35 x 17 cm. In goede staat.

30-er Jaren albasten hanglamp
Resultaat: 50 EUR

Art Deco albasten hanglamp. Circa 1930. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.

Museum catalogus + briefopener
Startprijs 40 EUR

Museum catalogus tentoonstelling Danise Milano 1957. Met stalen briefopener van de kunstenaar. Afmeting: 24 x 19 x 4 cm. In goede staat.

Plaquette, Boerenlandschap
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse albasten plaquette in lijst. Italiaanse boeren voorstelling met vee. Afmeting: 11 - 8 cm. In goede staat.

Deense Jydsk telefoon
Resultaat: 80 EUR

Deense Jydsk telefoon van metaal en bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Kloosterbel + carbidlamp
Resultaat: 50 EUR

Oude Neo Renaissance messing kloosterbel + antieke carbidlamp. Afmeting: 23 - 45 cm. In goede staat.

Antieke Schwarzwalder barometer
Resultaat: 30 EUR

Antieke houtgestoken Schwarzwalder barometer met thermometer, ranken decor. Circa 1900. Afmeting: L 50 cm. In goede staat.

2x Antiek brons, Tazza + inktstel
Resultaat: 110 EUR

Twee maal antiek brons. Eén maal Jugendstil tazza met floraal decor, circa 1900. Eén maal grote historisme bureau inktstel met porseleinen reservoirs, briefhouder en opener. Circa 1900. Afmeting: 30 -...

2x Messing tabaksdozen
Startprijs 130 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse messing bewerkte tabaksdozen. Eén maal met florale gravering. Eén maal figuren voorstelling met spreuken. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.

Lot antieke blikken met reclame (4x)
Resultaat: 80 EUR

Vier antieke Hollandse reclame voorraadblikken. Bestaande uit: Moortjes Tabak, Het Roode Anker, A. Hillen Delft + Pette Cacaopoeder Wormerveer + Joost van den Vondel, Prima Cigarros + Bensdorp Melkwaf...

Duivelsmasker
Resultaat: 60 EUR

Oud/antiek metaal gegoten duivelsmasker met originele polychromie. 30er Jaren. Afmeting: 20 x 15 x 6 cm. In goede staat.

2x Antieke lampenvoeten, 1920
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke notenhouten lampenvoeten. Circa 1920. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

2 Parker pennen
Startprijs 35 EUR

Twee Parker vulpennen, een rode, model I.M. en een blauwe model Sonnet met double accenten. 14 cm. Nieuw

2x Antieke inktpotten
Startprijs 50 EUR

Twee antieke bronzen inktpotten. 19e Oosters. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

Tuinbeeld van terracotta
Resultaat: 140 EUR

Grote terracotta tuinvaas met twee figuren. Circa 1930. Afmeting: 70 x 81 x 36 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke passersets
Resultaat: 45 EUR

Vier oude/antieke passersets. 1900 en later. Uitgebreid, metaal + messing. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.