Duitse eikenhouten Gründerzeit wandklok console. Circa 1880. Afmeting: 19 x 31 x 19 cm. In goede staat.
Tsjechische bakelieten veldtelefoon. Pozor, Nepritel Nasloucha. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 26 x 9 cm. In goede staat.
Twee antieke koperen kruideniersscheppen. Circa 1900. Afmeting: L 40 - 41 cm. In goede staat.
19e eeuwse terracotta diorama met bewerkte eikenhouten lijst. Voorstellend herberginterieur met figuren. ca 1880. 58x70 cm in goede staat.
70-er Jaren kunststof design lectuurhouder. Ontwerp Giotto Stoppine, voor Kartelll Italië. Model 4676 Portariviste. Afmeting: 35 x 41 x 19 cm. In goede staat.
Twee oude Philips radio's. 50-er Jaren. Eén maal B1 x 92 A/69. Eén maal L3 x 71 T. Functies niet getest. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten neogotische console voor een religieus figuur. Afmeting: 32 x 24 x 24 cm. In goede staat.
Lot religieus met rozenkransen, 1 zilveren, 800/000, met doosjes, één zilver, en diverse kleine religieuze hangertjes.
Opgezette reebok kop. Bevestigd op plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 35 x 17 cm. In goede staat.
Art Deco albasten hanglamp. Circa 1930. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.
Museum catalogus tentoonstelling Danise Milano 1957. Met stalen briefopener van de kunstenaar. Afmeting: 24 x 19 x 4 cm. In goede staat.
19e Eeuwse albasten plaquette in lijst. Italiaanse boeren voorstelling met vee. Afmeting: 11 - 8 cm. In goede staat.
Deense Jydsk telefoon van metaal en bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Oude Neo Renaissance messing kloosterbel + antieke carbidlamp. Afmeting: 23 - 45 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken Schwarzwalder barometer met thermometer, ranken decor. Circa 1900. Afmeting: L 50 cm. In goede staat.
Twee maal antiek brons. Eén maal Jugendstil tazza met floraal decor, circa 1900. Eén maal grote historisme bureau inktstel met porseleinen reservoirs, briefhouder en opener. Circa 1900. Afmeting: 30 -...
Twee 18e - 19e eeuwse messing bewerkte tabaksdozen. Eén maal met florale gravering. Eén maal figuren voorstelling met spreuken. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Vier antieke Hollandse reclame voorraadblikken. Bestaande uit: Moortjes Tabak, Het Roode Anker, A. Hillen Delft + Pette Cacaopoeder Wormerveer + Joost van den Vondel, Prima Cigarros + Bensdorp Melkwaf...
Oud/antiek metaal gegoten duivelsmasker met originele polychromie. 30er Jaren. Afmeting: 20 x 15 x 6 cm. In goede staat.
Twee antieke notenhouten lampenvoeten. Circa 1920. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Twee Parker vulpennen, een rode, model I.M. en een blauwe model Sonnet met double accenten. 14 cm. Nieuw
Twee antieke bronzen inktpotten. 19e Oosters. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Grote terracotta tuinvaas met twee figuren. Circa 1930. Afmeting: 70 x 81 x 36 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke passersets. 1900 en later. Uitgebreid, metaal + messing. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.