Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek reclamebord Arwa
Startprijs 50 EUR

Antiek emaille reclamebord van Arwa. Circa 1930 - 1950. Randschades. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

4x Oude/antieke passersets
Startprijs 80 EUR

Vier oude/antieke passersets. 1900 en later. Uitgebreid, metaal + messing. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.

3x Emaille sigarettendozen
Resultaat: 50 EUR

Drie antieke Belgische geëmailleerde blikken sigaretten doosjes in originele verpakking. Afmeting: 11,5 x 8,5 cm. In goede staat.

Collectie oude kaartspelen
Resultaat: 250 EUR

Collectie met oude speelkaarten in koffer. Divers. Onder andere: Pin Ups et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 44 x 13 cm. In goede staat.

2x Antieke koffiemolens
Resultaat: 275 EUR

Twee antieke koffiemolens. Circa 1900. Eén maal U.S.A. Philadelphia Enterprise MFG. Co. Patent July 12.98. Eén maal Spaanse koffiemolen. Afmeting: 25 - 39 cm. In goede staat.

Gietijzeren Barok figuur
Resultaat: 110 EUR

Zeldzaam antiek gietijzeren grafmonument. Barok. Circa 1800. Originele beschildering, met engel en medaillon. Afmeting: 100 cm. In goede staat.

Afrikaanse houtgestoken krokodil
Resultaat: 50 EUR

Grote Afrikaanse houtgestoken krokodil. 20e Eeuw. Afmeting: L 128 cm. In goede staat.

Oude Chinese vogelkooi
Resultaat: 50 EUR

Grote oude Chinese houtgestoken vogelkooi. 20e Eeuw. Afmeting: H 85 x ø 37 cm. In goede staat.

Lot Chinese figuren (13x)
Resultaat: 225 EUR

Lot van dertien diverse oude Chinese figuren. Kunststof gegoten. Afmeting: 9 - 22 cm. In goede staat.

2x Oud plated
Resultaat: 40 EUR

Twee maal oud plated. 20e Eeuw. Bestaande uit: Plated bouilloir met comfoor. Plated dekseldoos. Afmeting: 17 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

3x Blikken spaarpotten
Startprijs 50 EUR

Drie oude Duitse blikken spaarpotten. Bestaande uit: Rijks postspaarbank, Made in Germany, circa 1920 en kluis-model, Western Germany. Circa 1950. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

Art Deco schoenlepel
Resultaat: 50 EUR

Art Deco schoenlepel met meerschuim hondenkop. Circa 1930 - 1940. Afmeting: L 60 cm. In goede staat.

Lot oude reclame blikken
Startprijs 25 EUR

Lot oude reclame blikken. Divers Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.

Goudweegschaal
Startprijs 120 EUR

18e - 19e Eeuwse munten/goud weegschaal in notenhouten houder + etiket 'Table des monnaies d'or et d argent di heres etats de L'Europe etc. Compleet met gewichtenset en originele weegschaal. Afmeting:...

Russisch bronzen triptychon ikoon
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuws Russisch bronzen triptychon ikoon met emaille. Afmeting: 5 x 10 x 0,7 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke koekvormen
Resultaat: 50 EUR

Drie oude/antieke koekvormen. Twee maal iepenhout, 19e eeuw. Eén maal vorm, circa 1900 ?. Afmeting: 20 - 70 cm. In goede staat.

Lot antiquarische boeken
Resultaat: 50 EUR

Lot antiquarische Hollandse boeken. Artis, Indië et cetera. 1915 - 1950. Afmeting: 26 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Oude globe
Startprijs 35 EUR

Oude globe. Elektrisch. Met maandaanduiding. Duples Colombus Berlin/Stuttgart. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x ø 30 cm. In goede staat.

5x Cloisonne (divers)
Startprijs 60 EUR

Vijf delen oud/antiek Chinees cloisonne. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.

2x Dekseldoos met achter-glas-beschildering
Startprijs 40 EUR

Twee mahoniehouten dekseldoosjes met achter-glas-schilderingen. Schepen. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8,5 - 10 cm. In goede staat.

Schildpad etui
Resultaat: 120 EUR

Etui gemaakt uit schildpad, rechthoekig model met afgeronde hoeken. Ingelegd met parelmoer en metaal, enkele stukjes ontbreken. 8,5x14x1.5cm. In goede staat

PDSA Collecte spaarpot
Resultaat: 160 EUR

Grote compositie PDSA collecte spaarpot. Gepolychromeerd. Circa 1930 - 1950. In goede staat.

Hoedenmakers paspop
Resultaat: 170 EUR

Hoedenmakers paspop. Circa 1920. Afmeting: 63 cm. In goede staat.

Antieke collectebus, 1900
Resultaat: 35 EUR

Grote antieke metalen collectebus. Circa 1900. Bethel Diaconie. Afmeting: 41 x 24 cm ø. In goede staat.

Antieke weegschaal, 1930
Startprijs 30 EUR

Antieke metalen (kruideniers) weegschaal. Circa 1930. N.V. Snelweger Fabriek De Bilt - Holland. Barst in glas. Afmeting: 54 x 33 x 32 cm. In goede staat.

2x Gietijzeren Diecast U.S.A. spaarpotten
Resultaat: 40 EUR

Twee gietijzeren spaarpotten. Diecast U.S.A. 20e Eeuw. Overgeschilderd. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Koffer vol antiek (divers)
Resultaat: 70 EUR

Koffer vol antiek. Onder andere: Deurkloppers, deurbeslag, meetlint, gereedschap etcetera. Afmeting: 15 x 30 x 45 cm. In goede staat.

Antiek specerijen kastje
Resultaat: 110 EUR

Antiek Hollands Jugendstil specerijenkastje met keramieken lades. Circa 1915. Afmeting: 45 x 60 x 20 cm. In goede staat.

Groot antiek scheepsstuurwiel
Resultaat: 110 EUR

Groot antiek mahoniehouten scheepsstuurwiel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 102 cm. In goede staat.

Groot Hollands stuurwiel
Startprijs 200 EUR

Zeer groot Hollands mahoniehouten scheepsstuurwiel. Dubbelman Slikkerveer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 156 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp
Startprijs 100 EUR

Grote antieke koperen petroleumlamp met twee branders en originele glazen kappen. Circa 1900. Eén deukje. Afmeting: 67 x 53 x 20 cm. In goede staat.

2x Schwarzwalder muurconsole
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Duitse Schwarzwalder wandconsoles met steenbokken. Circa 1900, met glazen ogen. Circa 1930, geheel hout. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.

Likeurkist/bar + inhoud
Resultaat: 130 EUR

Mahoniehouten bar/likeurkist in vorm van boek met kristallen glazen en twee flessen wijn. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 25 x 41 cm. In goede staat.

Groot lot diversen
Resultaat: 25 EUR

Groot lot diversen. Onder andere: Glas, keramiek, porselein et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 52 cm. In goede staat.

2x Antieke schilderij-lijsten
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke schilderijlijsten. Doekmaat H 27 x B 43 cm. + H 41 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Barok schilderij-lijst
Resultaat: 65 EUR

Antieke Barok schilderijlijst. Doekmaat H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke hoge heren hoed
Resultaat: 30 EUR

Antieke hoge heren hoed in doos. Gebroeders Oostvogel Heerenmodes. Circa 1940. Afmeting: 14 x 24 x 31 cm. In goede staat.

Antieke sierschotel
Startprijs 160 EUR

Antieke gietijzeren sierschotel. Plated. Voorstellende Schiller. Gesetz ich geschutzt. St. w. Nr. 2062. 1805 -1905. Afmeting: ø 32,5 cm. In goede staat.

Grote bronzen vijzel, 1880
Startprijs 100 EUR

Zeer grote bronzen historisme, Neorenaissance vijzel met stamper. Circa 1880. Afmeting: 19,5 x ø 24,5 cm. In goede staat.

Meyi trekpotje
Startprijs 100 EUR

Vroege Japanse kleine cloisonne trekpot Meiji of ouder. Met rondom draken decor in iriserend blauw. Bij hengsel paar stukjes weg. Afmeting: 10 x 9 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

19e Eeuwse historisme houtkachel
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse historisme houtkachel met kariatiden en guirlandes et cetera. Circa 1880. Niet compleet, deurtje voor mist, zit nu lade in. Afmeting: 116 x 40 x 52 cm. In redelijke staat.

Houtgestoken vergulde wandconsole
Resultaat: 100 EUR

Houtgestoken vergulde wandconsole met gevleugelde leeuw. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 39 x 20 cm. In goede staat.

Houtgestoken wandconsole
Resultaat: 95 EUR

Houtgestoken vergulde wandconsole met vogel. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 35 x 18 cm. In goede staat.

50x Houten borden standaards
Resultaat: 80 EUR

Vijftig stuks oude houten borden standaards in doos. Afmeting: 15 x 25 cm. In goede staat.

Terracotta plaquette, 1890
Startprijs 140 EUR

Antieke terracotta plaquette met Arabier. In kopergeslagen omlijsting. Circa 1890. Afmeting: H 37 x B 26 cm. In goede staat.

Antiek diorama, 1920
Startprijs 120 EUR

Antiek diorama. Circa 1920. Houten modelboot in vitrine, met geschilderde achtergrond. Afmeting: 10 x 39 x 20 cm. In goede staat.

Antieke Hebreeuwse monstrans
Resultaat: 190 EUR

Antieke monstrans met Joods Judaïca teken en Hebreeuwse tekst. Messing plated. 19e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Jugendstil lectuurhouder
Startprijs 30 EUR

Antieke Jugendstil lectuurhouder met intarsia. Met landschap ingelegd. Circa 1915. Krimpnaad. Afmeting: 44 x 34 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke huwelijks voetenstoof
Resultaat: 40 EUR

Antieke mahoniehouten huwelijks voetenstoof met marmer en inscriptie Willebr. en Marg. de Graaf. Afmeting: 27,5 x 23 x 17 cm. In goede staat.

3x Antieke weegevenaars
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke ijzeren weegevenaars met contra gewichten. Afmeting: 35 - 65 cm. In goede staat.

3x Chinese miniatuurboekjes
Startprijs 60 EUR

Drie Chinese miniatuurboekjes met zijde schilderijen. Gesigneerd + houten kaft. Afmeting: 11 x 8 x 2 cm. In goede staat.

Religieus intarsia kunstwerk
Resultaat: 70 EUR

Houten religieus intarsia kunstwerk. Christus als schaapsherder. Circa 1930. Afmeting: H 64 x B 46 cm. In goede staat.

4x Antieke wasplaquettes
Resultaat: 50 EUR

Vier 19e eeuwse ingelijste wasplaquettes. Duitsland. Afmeting: H 18,5 x B 15,5 cm. In goede staat.

Antieke ivoren Quan Yin
Resultaat: 65 EUR

Antieke Chinese ivoren Quan Yin op lotusbloem. Circa 1900. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke kopergeslagen messing petroleumlamp met florale decor. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1900
Resultaat: 45 EUR

Antieke petroleumlamp met messing voet en groen kristalglas. Circa 1900. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

4x Albasten lampen
Resultaat: 125 EUR

Vier albasten tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 14 ø cm. In goede staat.

Antieke tafelbel, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke messing tafelbel. Circa 1900. Afmeting: 15 x 11 cm ø. In goede staat.

4x Antieke weegschalen
Resultaat: 50 EUR

Vier antieke gietijzeren weegschalen met gewichtensets. Engeland. 1900 - 1920. Afmeting: 34 - 47 cm. In goede staat.

2x Engelse ijzeren kookpotten voor open vuur
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse ijzeren kookpotten voor heksenhaal en open vuur. Afmeting: 40 - 60 cm. In goede staat.

Bureauthermometer, 19e eeuw
Startprijs 130 EUR

19e Eeuwse bureauthermometer met haan, jager en kind. Gietijzer met messing. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

5x Oude merkbril monturen
Startprijs 75 EUR

Vijf oude merkbrillen. Onder andere: Versace, Bulgari, Henry Jullien. Verguld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese opiumpijpen
Resultaat: 180 EUR

Twee oude Chinees vergulde uitschuifbare opiumpijpen. Afmeting: 33 - 36 cm. In goede staat.

Japanse geisha van cloisonne
Resultaat: 140 EUR

Japanse geisha van cloisonne. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Cloisonne wierookbrander, 19e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Grote 19e eeuwse Chinese bronzen wierookbrander met cloisonne inleg, Foo-hond en draken. Afmeting: 38 x ø 18 cm. In goede staat.

Antieke staande petroleumlamp
Startprijs 60 EUR

Grote antieke staande smeedijzeren petroleumlamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 160 cm. In goede staat.

Antieke messing tafellamp, 1910
Resultaat: 35 EUR

Antieke messing tafellamp met geëtste mat glazen lampenkap. Circa 1910. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

3x Voor-oorlogse camera's
Resultaat: 60 EUR

Drie oude vooroorlogse camera's met houders. Kodak, Butchers en Agfa. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.

Perzisch dienblad
Startprijs 35 EUR

Perzisch beschilderd houten dienblad met figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 53 cm. In goede staat.

2x Messing kaarskandelaren, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee 19e eeuwse messing Empire kaarskandelaren. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Antieke eiken sigaren humidor, 1910
Resultaat: 40 EUR

Antiek eikenhouten sigaren humidor. Circa 1910. Afmeting: 22 x 22 x 10 cm. In goede staat.

Lot met zes waaiers (divers)
Startprijs 40 EUR

Zes oude waaiers. Onder andere: China, Spanje. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 34 cm. In goede staat.

2x Geborduurde kunstwerken
Startprijs 50 EUR

Twee oude/antieke op zijde geborduurde kunstwerken. Onder andere één met goud en zilverdraad, Japan. Afmeting: 50 - 52 cm. In goede staat.

Japans geborduurd kunstwerk op zijde
Resultaat: 60 EUR

Japans geborduurd kunstwerk op zijde. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.

Inktstel+weegschaal
Resultaat: 80 EUR

Antiek tinnen inktstel in Louis Seize-stijl met daarop briefweegschaal gemonteerd. Circa 1900. Afmeting: 23 x 35 x 17 cm. In goede staat.

Kerkkandelaar , 19e eeuw
Resultaat: 380 EUR

Zeer grote vergulde bronzen kerkelijke kaarskandelaar met vier grote figuren. 19e Eeuw. Afmeting: H 136 cm. In goede staat.

Naaikistje met geheime lade
Startprijs 90 EUR

19e Eeuws notenhouten naaikist met geheime lade, spiegel en intarsia. Lichte fineerschade. Afmeting: 16 x 39 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

Indonesisch gestoken paneel
Resultaat: 40 EUR

Indonesisch houtgestoken paneel met Javaanse dansers. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 10 x 20 cm. In goede staat.

Lot emblemen + klokje
Resultaat: 35 EUR

Negen Hollandse emblemen, onder andere: Marine, Havendienst, Koopvaardij et cetera. En één miniatuurklokje, messing met bakeliet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 3 - 11 cm. In goede staat.

Art Deco lampje 'Walrus'
Resultaat: 50 EUR

Tweedelig Art Deco marmeren lampje in de vorm van een walrus. Walrus wordt van binnenuit verlicht. Afmeting: 15 x 20 x 9 cm. In goede staat.

Art Deco radio Siera 1947
Resultaat: 35 EUR

Bakelieten Art Deco radio. Anno 1947. Door Siera. Afmeting: 30 x 42 x 19 cm. In zeer goede staat.

Bronzen engel+vaas, 1900
Startprijs 35 EUR

19e Eeuwse bronzen engel en een messing amfora vaas. Circa 1900. Afmeting: 9 - 30 cm. In goede staat.

2x Antieke Oranje koningshuis prenten
Startprijs 50 EUR

Twee antieke oranje koningshuis prenten in gouden lijst. Jubileum. Eén maal Wilhelmina, 1898 - 1923. Eén maal stamboom oranje, 1901 - 1920. Afmeting: 38 - 52 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl lamp
Resultaat: 80 EUR

Tiffany-stijl staande lamp met messing voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 154 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl tafellamp
Startprijs 80 EUR

Decoratieve Tiffany-stijl tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 41 cm. In goede staat.

Messing bureaulamp
Resultaat: 70 EUR

Messing bureaulamp met groen-glazen lampenkamp. In hoogte verstelbaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Kristalglazen hanglamp met pegels, 1960
Startprijs 30 EUR

Kristalglazen hanglamp met geslepen pegels. Circa 1960. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl plafonniere
Resultaat: 80 EUR

Decoratieve Tiffany-stijl plafonniere. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 40 cm ø. In goede staat.

Jugendstil-stijl tafellamp
Resultaat: 30 EUR

Jugendstil-stijl tafellamp met bronskleurige voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 14 cm ø. In goede staat.

Bureauset
Startprijs 40 EUR

Bureauset. Bestaande uit: Penhouder met bakeliet vulpen met 14krt gouden tip + papierrolhouder + stempelkussen. Afmeting: 10 - 19 cm. In goede staat.

2x Grote tuinvazen
Resultaat: 130 EUR

Twee cement gegoten tuinvazen. Kratervazen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x ø 46 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 28x Gravures in boekje
Resultaat: 160 EUR

Boekje met achtentwintig stuks 17e - 18e eeuwse gravures. Ongesigneerd. Gravures op papier. Afmeting: H 28 x B 22,5 cm. In goede staat.

3x Engelse Holophane lampen
Resultaat: 100 EUR

Drie grote Engelse Holophane Europe Limited industriële lampen. Metaal met binnenin glas. 400 Watt. 20e Eeuw. Nieuw bekabeld. Afmeting: 90 x 37 cm ø. In goede staat.

Meerschuim tabakspijp
Resultaat: 70 EUR

Oude Duitse meerschuim tabakspijp met jachthond en vogel. In lederen foedraal. 20e Eeuw. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.

3x Oude fotolijsten
Resultaat: 35 EUR

Drie oude fotolijsten. 20e Eeuw. Bestaande uit: 2x Louis Seize-stijl, plated. 1x Louis Seize-stijl, wortelhout. Afmeting: 13 - 30 cm. in goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1900
Startprijs 75 EUR

Antieke petroleumlamp met handbeschilderd glazen reservoir, marmeren stam, plated voet en gematteerd glas. Circa 1900. Afmeting: H 70 x ø 15 cm. In goede staat.