Twee maal brons/koper. Eén maal antiek bewerkte Oosterse theekan met fijne florale decors. Eén maal Afrikaanse bronzen kop. Afmeting: 22 - 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissander houten theekist met drie handbeschilderde porseleinen theeflacons. Eén maal randschade dekselrand. Afmeting: 13 x 21 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen sluitgewicht. 20e Eeuw. Compleet. Afmeting: 5,5 x 8 x 6,5 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuws gesneden notenhouten pelgrims' Heilig kruis met inhoud zes heiligen. Afmeting: 21 x 7,5 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke juwelendoos in Japanse-stijl met bewerkte messing en wit metalen jachttafereel op deksel. Hout met leder beklede kist en messing slot. Eén versiering mist. Circa 1900. Afmeting: 11 x 30 x 23,...
Antieke kinder-viool met strijkstok in koffer. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Twee antieke weegschaaltjes. Eén maal zeldzame Engelse munten weegschaal. Eén maal goudweegschaal met gewichten setje in mahonie cassette. 19e Eeuw. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.
Groot dubbelzijdig geëmailleerd Frans reclamebord. Adolphe Lafont Lyon. Circa 1950. Afmeting: H 40 x B 64 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek thee-voorraad kruideniersblik met Chinese voorstelling. Circa 1910. Afmeting: 38 x 21 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Frans geëmailleerd + verguld blikken wandbord. La France. Afmeting: 7 x 21,5 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke passersets. 1900 en later. Uitgebreid, metaal + messing. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.
Decoratieve Tiffany-stijl tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 41 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke kleine Duitse Zeiss Ikon camera. Box Tengor in origineel lederen foedraal. Baby box. Circa 1935. Afmeting: circa 12 x 8 x 6 cm. In goede staat.
Twee oude tuinbeelden. Eén maal marmeren Chinese Foo-hond kop. Eén maal fruitmand. Afmeting: 40 - 42 cm. In goede staat.
Drie antieke theeblikken. Bestaande uit: Chinees theeblik, Maravilla Garden Tea, La Reforma. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Lot reclame + verpakking. 20e Eeuw. Twee sigaretten doosjes, Faber potloden + verpakking et cetera. Afmeting: 6 - 22 cm. In goede staat.
Drie-lichts messing Empire-stijl tafellamp met in hoogte verstelbare lampenkap. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x ø 30 cm. In goede staat.
Grote Afrikaanse houtgestoken boot met figuren en benen tanden. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 155 x 70 cm. In goede staat.
Antiek Duits keramieken dienblad met notenhouten omlijsting. Bloesemtak met insecten decor. Circa 1880. Afmeting: 65 x 44 cm. In goede staat.
Amsterdamse School messing hanglamp. Drie-lichts. Circa 1920. Afmeting: 90 x ø 56 cm. In goede staat.
Twee antieke koloniale messing kaarskandelaren met gegraveerde draken decors. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 44 x 52 x ø 18 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse W.M.F. kopergeslagen Jugendstil vaas. Struisvogel merk. Nr. 128. Circa 1915. Afmeting: H 28,5 cm. In zeer goede staat.
Acht oude reclame affiches. Bestaande uit: Marco Polo Tee (karton), Weber Stumpen tabak (karton), Kakao Pralinen schokolade (karton), Zeiss Ikon camera (karton), Temouss Schampooing (karton), Grundman...
Vier reclame affiches. Bestaande uit: Taifun insektenspray, Vernis Americains, 2x Würzelpeter Likör. Afmeting: 44 - 56 cm. In redelijk/goede staat.