Twee handgesneden benen ruggenkrabbers aan houten stelen. Afmeting: L 44 cm. In goede staat.
Fraaie Oosterse gesneden en opengewerkte waaier. Voorzien van floraal doek met bijen en vlinders. Afmeting: 30 cm. Kleine beschadiging. Verder in goede staat.
Drie-lichts messing Empire-stijl tafellamp met in hoogte verstelbare lampenkap. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x ø 30 cm. In goede staat.
Twee antieke geëmailleerde gietijzeren spaarpotten. Fobrux. Circa 1930. Eén beschadigd. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse zweep. Circa 1930. Gemaakt van hoorn-segmenten + hondenkop. Afmeting: L 63 cm. In goede staat.
Twee aardewerken tafellampen. Bronskleurige patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 46 cm ø. In goede staat.
Drie messing lampen in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.
Grote Afrikaanse houtgestoken boot met figuren en benen tanden. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 155 x 70 cm. In goede staat.
Antiek scheepsstuurwiel. Mahonie met ijzeren banden. Afmeting: ø 97 cm. In goede staat.
Chinese bamboe vogelkooi met porseleinen houders. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x ø 22 cm. In goede staat.
Engels gehamerd tinnen theeservies op tablet. Civic Penter. Circa 1920. Afmeting: 6 - 55 cm. In goede staat.
Antiek Duits keramieken presenteertablet met vernikkelde messing omranding. Circa 1920. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen wandblaker met herenportret. Afmeting: 28 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten theekist. Orgelgebogen met drie messing theeflacons. Afmeting: 14 x 23 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuwse messing gegraveerde tabaksdoos met rijtuigen voorstelling. Afmeting: 3,5 x 15 x 4,8 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse drie-delige kristalglazen kratervaas met vergulde bronzen ornamenten. Eén chip. Afmeting: 32 x ø 18 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Duitse fruitboom in originele glazen stolp. Gemaakt van glas, papier maché etc. Drie maal fruit beschadigd. Afmeting: H 36 x B 22 x D 12 cm. Verder in goede staat.
19e Eeuwse schildpad dekseldoos. Gecontourneerd met benen pootjes. Stukje van deksel af en haarscheur. Afmeting: L 13 x B 9 x H 5 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse getorste lampenvoet met drie bokkepoten. Afmeting: H 173 cm. In goede staat.
Antieke vier-delige toiletset. Circa 1930. Filigrain messing met bewerkt malachiet. Afmeting: 8 - 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde haardvoorzet. Eikenhout. Buiten seizoen decoratie voor openhaard. Hollandse tweemaster met figuren decor. Afmeting: 106 x 65 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans ivoren figuur. Japanse oude man met kind en bloesemtak. Op houtgestoken console. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee grote Empire-stijl lampenvoeten. 21e Eeuw. Gemarmerd metaal en verguld brons. Zes-lichts. Basements missen. Afmeting: H 85 cm. Verder in goede staat.
Twee antieke inktpotten. Eén maal Imari, circa 1900. Eén maal Art Deco, marmer/glas, circa 1930. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.
Antieke glas-in-lood lamp. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 22 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke bewerkte messing dekseldozen. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In goede staat.
Vier oude messing schilderij verlichtingslampen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Antieke messing bolkroonlamp met zes armen. Afmeting: 55 x ø 66 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke porseleinen tafellampen met messing. Handbeschilderd, floraal. Eén maal Sevres bloem er af. Afmeting: H 46 - H 47 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote decoratieve messing Barok-stijl kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 66 -73 cm. In goede staat.
Drie miniaturen. Twee maal handbeschilderde limoges plaquettes, dames. Eén maal reproductie in houten lijst. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Vijf miniatuur schilderijen met parelmoer + been. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.
Zes maal miniatuur schilderijen. In houten lijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.
Zes antieke bronzen kaarskandelaren. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.
Lot oude decoratieve artikelen. Divers. Onder andere: Consoles, houtgestoken figuren et cetera. Afmeting: 10 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal antiek. Circa 1900. Bestaande uit: Beschilderde opaline petroleumlamp + tinnen Tiel Utrecht kraantjeskan. Afmeting: 38 - 65 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Dekseldoos, Friese koperkunst. Bewerkte snotneus. Makkum's tabakspotje. Doofpotje, Tiel-Holland. Afmeting: 5 - 28 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof met bandintarsia. Afmeting: 45 x ø 37 cm. In goede staat.
Twee antieke wandlampen. Messing/brons. Circa 1900 - 1920. Onder andere Art Nouveau. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek notenhouten sieradenkistje. Circa 1900. Afmeting: 16 x 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws gebrandschilderd glas-in-lood venster met kinderen en vis decor. Oudere restauraties. Afmeting: 58 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Grote kristallen kroonluchter met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 60 cm. In goede staat.
Vier maal koperwerk. Bestaande uit: Twee wandblakers in Barok-stijl. Circa 1900. Plus twee akers. Afmeting: 24 - 46 cm. In goede staat.
Oosterse metalen hanglamp met gekleurd glas. Afmeting: 72 x 25 x 25 cm. In goede staat.
W.F. antieke twee-delige bureauset in lederen houder. Briefopener + schaar. Gegraveerd, deels verguld. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese handbeschilderde bamboe penselenhouder met berglandschap decor. Krimpnaad. Afmeting: 22,5 x ø 9,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse messing blaker en twee kristallen inktpotjes met zilveren monturen. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.