Lot antiek lederen schoenen en beschilderde klompen. In doos. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 38 x 50 x 34 cm. In goede staat.
Oude Duitse ijzeren historisme-stijl deksel bierpul met open bodem. Prunkhumpen. Afmeting: 27 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Houten olifant met witmetalen versieringen met stenen, 15x7x20cm, en een rozenwaterflesje, hartvormig uit witmetaal met turkoois. voorzien van ketting. 90 cm.
Uitheemse tabakdoos met edelstenen. Rechthoekige dekseldoos uit metaal versierd met edelstenen op het deksel voorzien van een peervormig geslepen ruw turkoois. 7,5x6x3cm. In goede staat
Jugendstil lampenkapje. Gemaakt van glas. Floraal. Circa 1915. Afmeting: 11 x 8 cm ø. In goede staat.
Antiek lederen dames handtas met medaillons en twee antieke parfumflesjes. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Antieke houten kinderschooltas met twee EL houten meetlatten. Circa 1900. Afmeting: 48 - 65 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek tafelstuk op marmeren basement. Circa 1900. Bisquit porseleinen engel met rozen in messing + glazen houder. Afmeting: 13 x 13 x 8 cm. In goede staat.
Antiek vernikkeld bouilloir met comfoor. Circa 1900. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Twee schemerlampen van keramiek versierd met kabelrand. Lampen zijn showroom modellen, dus als nieuw. Afmeting: 65 x ø 50 cm. (inclusief kap). In goede staat.
Oude reebok buste. Preparaat op houten plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 25 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten barometer met snijwerk. Victoriaans. Circa 1890. Afmeting: 89 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Amerikaase gietijzeren spaarpotten. Bij één missen de beweegbare ogen. Bestaande uit: Eén maal gemerkt, C. Hanthorne Direct LLC. Eén maal gemerkt J.E. Stevens 1890 Fat 103. Eén maal ...
Vroeg 20e eeuws Chinees houtgestoken tas met bewerkte houten grip en ijzeren beslag. Afmeting: 35 x 33 x 25 cm. In goede staat.
Dertien maal oud Afrika, divers. Onder andere: Trommels, figuren, maskers etc. Afmeting: 20 - 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten schrijfreiskist met bandintarsia en geheime lade. Afmeting: 15,5 x 41 x 25 cm. In goede staat.
Oude messing plafondhanglamp met prismen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 35 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Louis Seize theestoof met messing binnenbak en lade. Circa 1800. Afmeting: 46 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Staande metalen lamp met lampenkap van albast. 21e Eeuw. Afmeting: 176 cm. In goede staat.
Groot kavel met diverse (tafel)aanstekers en accessoires. Ongetest in diverse condities.
Lange dames winter-bontjas. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Drie maal tin. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kraantjeskan, tassa en bord. Afmeting: 25 - 43 cm. In redelijk/goede staat.
Stel antieke ijzer met messing petroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Decoratief houtgesneden hobbelpaard naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 72 x 80 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Engelse schrijfkist met inktpotten + schrijfblad. Minimale fineerschades. Afmeting: 13 x 34 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal oude/antieke violen. Bestaande uit: Modern elektrisch + één incompleet, circa 1900 + kleine Chinese viool in koffer. Afmeting: 59 - 64 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten Jugendstil haardscherm met geborduurd zijden floraal zweepslag decor. Circa 1910. Afmeting: 83 x 60 x 25 cm. In goede staat.
Kleine antieke messing microscoop in notenhouten kist. Nr. 6. Circa 1900. Afmeting: 19,5 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.
Handgeborduurde knipmuts onder glazen stolp. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 57 cm. In goede staat.
19e Eeuws schildpaddoosje met benen pootjes. Afmeting: 4 x 8 x 11,5 cm. In goede staat.
Twee delen antiek koperwerk. Bestaande uit: Kastanje pan met medaillon Charles Dickens + Lavabo kan in Renaissance-stijl. Afmeting: 31 - 50 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese roodlak snuffbottles. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren. Afmeting: 29 x 15 x 11 cm. In goede staat.
Twee antieke miniaturen in ivoren lijst. Damesportretten. Olieverf op paneel. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Tien maal divers oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Aker, koetsstoof, appelketel, eventjesveel pan, treef etc... Afmeting: 13 - 45 cm. In goede staat.
Lot van zeven oude/antieke messing vijzels met stampers. Afmeting: 10 - 16 cm ø. In goede staat.
Antiek beschilderde glazen tafellamp met Jugendstil florale lampenkap en messing brander. Circa 1915. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Twee maal antiek koperslagwerk. Circa 1900. Bestaande uit: Grote Renaissance-stijl paraplubak met landelijke gezichten + kolenkit met taveerne en figuren. Afmeting: 54 - 70 cm. In goede staat.
Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kerstman bij schoorsteen. Uncle Sam. Afmeting; 15 - 28 cm. In goede staat.
Twee Amerikaanse Diecast spaarautomaten met mechanisme. 21e Eeuw. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Twee antieke messing kaarskandelaren, waarvan één gerepareerd en verbogen. Circa 1800. Afmeting: 29 x 13,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vijf maal oude Zuid Amerikaanse spekstenen olielampen. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.
Grote vergulde glazen designlamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 50 cm ø. In goede staat.
Kleine Engelse 19e eeuwse reissecretaire. Fijnhout met vakverdeling, deksels met ivoor, schrijfblad en inktpotjes. Drie stukjes lijst missen. Afmeting: 12 x 20 x 29 cm. In goede staat.
Drie Duitse porseleinen tablets + schaal met Zwiebelmuster decor. Eén tablet barst. Circa 1920. Afmeting: 32 - 52 cm. In redelijke/staat.
Antiek hobbelpaard. Gemaakt van hout, leder en metaal. Circa 1920. Afmeting: 75 x 101 x 38 cm. In goede staat.
19e Eeuwse tinnen kraantjeskan. Circa 1800. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Duitse 50-er jaren Tor Merkur notenhouten radio. Met garantiebewijs. Afmeting: 33 x 26 x 55 cm. In zeer goede staat.