Lot antiek lederen schoenen en beschilderde klompen. In doos. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 38 x 50 x 34 cm. In goede staat.
Oude Duitse ijzeren historisme-stijl deksel bierpul met open bodem. Prunkhumpen. Afmeting: 27 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Houten olifant met witmetalen versieringen met stenen, 15x7x20cm, en een rozenwaterflesje, hartvormig uit witmetaal met turkoois. voorzien van ketting. 90 cm.
Uitheemse tabakdoos met edelstenen. Rechthoekige dekseldoos uit metaal versierd met edelstenen op het deksel voorzien van een peervormig geslepen ruw turkoois. 7,5x6x3cm. In goede staat
Jugendstil lampenkapje. Gemaakt van glas. Floraal. Circa 1915. Afmeting: 11 x 8 cm ø. In goede staat.
Antiek lederen dames handtas met medaillons en twee antieke parfumflesjes. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Antieke houten kinderschooltas met twee EL houten meetlatten. Circa 1900. Afmeting: 48 - 65 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek tafelstuk op marmeren basement. Circa 1900. Bisquit porseleinen engel met rozen in messing + glazen houder. Afmeting: 13 x 13 x 8 cm. In goede staat.
Antiek vernikkeld bouilloir met comfoor. Circa 1900. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Twee schemerlampen van keramiek versierd met kabelrand. Lampen zijn showroom modellen, dus als nieuw. Afmeting: 65 x ø 50 cm. (inclusief kap). In goede staat.
Oude reebok buste. Preparaat op houten plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 25 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten barometer met snijwerk. Victoriaans. Circa 1890. Afmeting: 89 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Amerikaase gietijzeren spaarpotten. Bij één missen de beweegbare ogen. Bestaande uit: Eén maal gemerkt, C. Hanthorne Direct LLC. Eén maal gemerkt J.E. Stevens 1890 Fat 103. Eén maal ...
Vroeg 20e eeuws Chinees houtgestoken tas met bewerkte houten grip en ijzeren beslag. Afmeting: 35 x 33 x 25 cm. In goede staat.
Dertien maal oud Afrika, divers. Onder andere: Trommels, figuren, maskers etc. Afmeting: 20 - 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten schrijfreiskist met bandintarsia en geheime lade. Afmeting: 15,5 x 41 x 25 cm. In goede staat.
Oude messing plafondhanglamp met prismen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 35 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Louis Seize theestoof met messing binnenbak en lade. Circa 1800. Afmeting: 46 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Staande metalen lamp met lampenkap van albast. 21e Eeuw. Afmeting: 176 cm. In goede staat.
Groot kavel met diverse (tafel)aanstekers en accessoires. Ongetest in diverse condities.
Lange dames winter-bontjas. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Drie maal tin. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kraantjeskan, tassa en bord. Afmeting: 25 - 43 cm. In redelijk/goede staat.
Stel antieke ijzer met messing petroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Decoratief houtgesneden hobbelpaard naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 72 x 80 x 25 cm. In goede staat.