Drie oude houtgestoken Afrikaanse beelden Zaïre. Zuba Tribe. Spanningsscheur. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.
Elf antiquarische gelithografeerde schriften. Frankrijk, diverse kaften beschreven. Circa 1900. Afmeting: 22,5 x 17,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse messing plated kerkelijke wijwater emmer. Afmeting: 21 x 17 cm ø. In goede staat.
Lot diverse oude kleden met kerstmotieven. In doos. Afmeting: 24 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Zuid-Amerikaanse rieten kinderdraagtas met kralen decor en tanden. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 43 x 15 cm. In goede staat.
Drie oude messing fotolijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.
Oude Beauregard speciale bierreclame hangbord. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 23 cm. In goede staat.
Vier maal oud bakeliet. Bestaande uit: Twee maal Alresa doosjes met rokende lopende ratten. Eén Cognac Courvoisier. Eén maal sigarettendoos met Oosterse karavaan. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek Japans cloisonne. Bestaande uit: Twee vazen en één bloempot. Florale decors. Afmeting: 7 - 19 cm. In goede staat.
Oude/antieke terracotta karikatuur asbak met twee drinkende figuren. Circa 1930. Afmeting: 10 x 13 x 13 cm. In goede staat.
Vier antieke gelithografeerde dozen. Bestaande uit: Groot Dessert Suchard + Duits, Chinees decor pennenhouder + L.G. Mousow & Co., Tai Tai + Olympia Suspensor met inhoud bretels. Afmeting: 13 - 28 cm....
Grote oude meerschuim tabakspijp met Arabier. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.
Lot oude camera's. 20e Eeuw. Onder andere: Twee maal verlichting Narva, Agfa Billy, harmonica camera (box), Pax Germany, Digna Dacora, Photo Box. Niet getest. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede s...
Twee antieke messing spaarpotjes. Gemerkt Nemi. Circa 1930. Bestaande uit: Melkkanvorm + hondenhut met hond, met opschrift Hector waeckt. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
Oud Chinees glazen sierscherm met gespannen zijde achter glas. Geschenk van ambassadeur China voor Malta Liu Zhengxiu. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 34 x 23 x 9 cm. In goede staat.
Oude Japanse houtgesneden inro met draak decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 5 x 2,5 cm. In goede staat.
Vijf maal oud/antiek plated. Bestaande uit: Glazen schaal, soezenmand, ijsemmer, schaal en menage. Afmeting: 15 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mandola met parelmoer en been. Circa 1900. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Vijf maal antiquarische Duitse Münchener Bilderbogen met karikatuur prenten. Verleg Braun + Schneider. Circa 1900. Afmeting: 43,5 x 45 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke wandelstokken. Plated. Afmeting: L 88 - 90 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bronzen kaarskandelaren. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 13 - 21 cm. In goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse bronzen bewerkte kaarskandelaren. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antieke Duitse bronzen thermometer met kabouters op notenhouten plaquette. Gesigneerd V. Haller Kränzel 1910. Afmeting: 12 x 11 x 4 cm. In goede staat.
Antiek papier mache. Dikke buik. Circa 1900. Afmeting: 50 x 40 x 20 cm. In goede staat.