Zeven diverse oude/antieke kistjes. Onder andere: Lakwerk, wortelhout, mahonie, Perzisch. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten theekist met twee vakken met deksels en parelmoeren slotplaat. Afmeting: 10 x 20 x 11 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke dekseldoosjes. Bestaande uit: Twee maal hout met achter-glas-schildering, tweemasters, 20e eeuw + één maal glas Jugendstil-stijl, naakte zwemmende vrouw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goed...
Oude Japanse kopergeslagen sieradenkist met slot en jade snijstuk. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 23 x 17 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde grenenhouten kist met florale decors. Circa 1900. Afmeting: 25 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Twee maal antiek bewerkt messing. Bestaande uit: Klein inktstel met amor en porseleinen inktpotjes. Eerste helft 19e eeuw. En een wandhaak in de vorm van een pijprokende visser. Circa 1900. Afmeting: ...
Grote 19e eeuwse bronzen triptychon ikoon met heiligen. Neo Gotisch of ouder. Afmeting: 32 x 26 x 1 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen schelhoorn. 19e Eeuw of ouder. Met onduidelijke gravures. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Oude vogelkooi van hout met messing. Met faux vogels gemaakt van veren. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 30 ø cm. In goede staat.
19e Eeuwse ovale kopergeslagen plaquette met bachussen. Door K. Bartholomai 1894. Houten omlijsting. Afmeting: 41 x 48 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen briefopeners. Circa 1900. Eén maal Jugendstil, floraal met kevers en lakstempel aan heft + Historisme met draak. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren met schroefdraad. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke Russische bronzen cloisonne triptychon ikoon. Afmeting: 18 x 30,5 x 0,5 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen Renaissance wandschotel met putti decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: ø 39,8 cm. In goede staat.
Antieke messing kolentang + wit metalen tonteldoos (later). Voor aan Friese staartklok. Afmeting: 9 - 22 cm. In goede staat.
Twee maal Hollands Art Deco koperwerk. Circa 1925. Twee schalen Amsterdamse School. Eén wandkandelaar, W.G. Bannink-Haarlem. Afmeting: 24 - 27 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco tafelbel. Circa 1925. Afmeting: 40 x 29 x 25 cm. In goede staat.
Vier maal koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie strijkijzers en één treef. Afmeting: 18 - 28 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bronzen tafelbellen. Renaissance-stijl. Met figuren decor. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 22 cm. In goede staat.
Prachtige antieke kristallen schaal op messing basement. Facet geslepen. Circa 1900. Afmeting: 14 x 28 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke Renaissance bronzen kaarskandelaren. 19e Eeuw of ouder. Oud schroefdraad. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen tafellampen met putti. Circa 1920. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Antieke bronzen met marmer Empire kaarskandelaar. Circa 1870. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antieke historisme hangpetroleumlamp met compositie metaal en messing ornamenten. Met handbeschilderde gebloemde kap. Circa 1880. Afmeting: 55 x 40 cm ø. In goede staat.