Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke barometer
Resultaat: 50 EUR

Antieke notenhouten gestoken barometer met thermometer. Afmeting: 60 x 28 x 9 cm. In goede staat.

2x Antieke barometers, 1915
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke barometers. Eén maal Black Forest en één maal notenhout Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 49 - 50 cm. In goede staat.

2x Lakwerk, 20e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee maal lakwerk. Handgeschilderd. 20e Eeuw. Bestaande uit: Een ei met damesportret. Dekseldoosjes, vier-in-één, Russisch. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.

Samovaar + reis ikoon (Russisch)
Resultaat: 50 EUR

Antieke messing samovaar + antieke Russische bronzen reis ikoon. Bedeukt. Afmeting: 11 - 40 cm. In redelijke staat.

Gesigneerde kurkentrekker
Resultaat: 50 EUR

Gesigneerde Duitse houtgesneden kurkentrekker, gepolychromeerd. Door Hyeres. Plassende jager. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Lampje, Amsterdamse School-stijl
Resultaat: 50 EUR

Amsterdamse School-stijl hanglamp. Gebrandschilderd. Circa 1920. Eén barst in één venster. Afmeting: 23 x 14 cm ø. In redelijk/goede staat.

Skelet van opgezette kat
Resultaat: 50 EUR

Opgezet skelet van een kat op houten plaquette. 20e Eeuw. Paar botjes beschadigd. Afmeting: 32 x 60 x 21 cm. In goede staat.

Lot koperwerk
Resultaat: 50 EUR

Lot diversen oud/antiek koperwerk. Onder andere: Haardstel met paardenhoofden, kolenkit, stofferset, bouilloir. Afmeting: 25 - 25 cm. In goede staat.

Lot koperwerk
Resultaat: 50 EUR

Lot diversen oud/antiek koperwerk. Onder andere: Koperen bakken, ketel, melkkan, kraan, doofpot + pan. Afmeting: 20 - 50 cm. In goede staat.

Kledingborstelset, 1930
Resultaat: 50 EUR

Antieke houtgestoken drie-delige kledingborstelset met houtgestoken uil met glazen oogjes. Circa 1930. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Lederen laarzen+medicijnbal, 1900
Resultaat: 50 EUR

Een paar antieke lederen rijlaarzen en lederen medicijnbal. Circa 1900. Afmeting: 25 - 60 cm. In goede staat.

3 Delen Jugendstil-stijl
Resultaat: 50 EUR

Drie maal messing Jugendstil-stijl lijsten. 20e Eeuw. Eén spiegel, twee fotolijsten. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.

3x Inlegwerk, divers
Resultaat: 50 EUR

Drie maal inlegwerk. Twee oude schaakborden, parelmoer, been etc. En een dekseldoos met parelmoer inleg. Afmeting: 28 - 50 cm. In goede staat.

2x Tinnen ketels, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse tinnen ketels met bodemstempels. Afmeting: ø 18 - ø 19 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek koperen beddepan , 1800
Resultaat: 50 EUR

Antiek koperen beddepan. Circa 1800. Afmeting: 114 cm. In goede staat.

Oude trechtergrammofoon, 20e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Oude trechtergrammofoon. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 50 x 52 cm. In goede staat.

Kavel diverse aanstekers
Resultaat: 50 EUR

Kavel met diverse aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.

Grote kerkkandelaar, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Prachtige grote 19e eeuwse vergulde messing kerkelijke kaarskandelaar. Neo Renaissance. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.

Geeboniseerde juwelenkist, Barokstijl
Resultaat: 50 EUR

Grote geeboniseerde Barok-stijl sierradenkist met hengsels en koperen knop. 20e Eeuw. Eén pootje mist. Afmeting: 25 x 42 x 28 cm. In goede staat.

12-Lichts koperen kroonluchter, 1900
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke Hollandse Barok-stijl koperen kroonluchter. Twaalf-lichts. Circa 1900. Afmeting: 75 x 80 cm ø. In goede staat.

Lot antiek koper/messing werk
Resultaat: 50 EUR

Divers antiek koperwerk. Twee kandelaren, 18e eeuw. Eikenhouten emmer met messing, strijkijzer, tabaksdoos etc.. Afmeting: 15 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

21 Aanstekers, patronen
Resultaat: 50 EUR

Kavel met 21 aanstekers in de vorm van patronen van onder andere: Imco, Flamidor, Winchester. Ongetest in diverse condities.

33 Aanstekers
Resultaat: 50 EUR

Kavel met 33 aanstekers waaronder; Rowenta Men, Kawee, Ibelight, Maruman, Win, Scorpio, Consul Amor, Ronson Mini-Rover, Consul, Ibelo M23, Compound, Ronson, Silvermatch, Saturn-I, Egra, . Ongetest in ...

Ca. 24 aanstekers
Resultaat: 50 EUR

Kavel met ca. 24 aanstekers waaronder; KW, Rowenta, Firefly, Consul, Leplat, Mylflam, Zenith, Pierre, Diplomat, Golf Gouverneur, Vulcano, Ongetest in diverse condities.

Empire kraankan
Resultaat: 50 EUR

Koperen samovaar 19e eeuws met leeuwenkoppen, ringen, leeuwenpoten kolenlade en gemerkt Fiddian, 1e helft 19e eeuw 39cm Cond:G

Plated dienblad
Resultaat: 50 EUR

Groot dienblad, achtkantig, met plated gezaagde rand met floraal biedermeier decor. Met houten bodem. 50x37x4cm. In goede staat

Jugendstil-stijl tinnen schaaltje
Resultaat: 45 EUR

Jugendstil-stijl tinnen schaaltje. Dame met pauw. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 21 x 11 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1910
Resultaat: 45 EUR

Antieke messing met compositie metaal Jugendstil hangpetroleumlamp. Circa 1910. Later geëlektrificeerd. Afmeting: circa 60 x 40 cm ø. Porseleinen rookkapje mist, verder In goede staat.

Venetiaanse blauw-glazen lamp
Resultaat: 45 EUR

Oude blauw-glazen Venetiaanse lamp in metalen houder. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 27 cm ø. In goede staat.

Antiquarische kleurplaten, Stadt Goslar
Resultaat: 45 EUR

Antiquarische Duitse map met kleurplaten. Alte Kaiserstadt Goslar, Verlag Franz Jaeger, Goslar. Afmeting: 70 x 50 x 4 cm. In redelijk/goede staat.

Trompet in koffer
Resultaat: 45 EUR

Oude vergulde trompet in koffer. Nr. 0895462. Afmeting: 54 x 23 x 14 cm. In goede staat.

Bresser Optik hemel en sterrenkijker
Resultaat: 45 EUR

Oude Bresser Optik Reflektor-Teleskop 300x tot 450x. Art. Nr.: 45 - 4500. Hemel en sterrenkijker met originele doos. Afmeting: 93 x 24 x 38 cm. In goede staat.

Oude schemerlamp
Resultaat: 45 EUR

Oude schemerlamp met antiek beeld en onyx basement. Kaarskandelaar geëlektrificeerd. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Plated eier-warmhouder, 1900
Resultaat: 45 EUR

Antieke plated eier-warmhouder met haan. Circa 1900. Deukje in deksel. Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.

Doos diversen, antiek
Resultaat: 45 EUR

Lot diversen, antiek. Onder andere: 19e Eeuwse grote glazen kerstballen, goed. Engelse kastkommen, beschadigingen. Dekseldoos etc... Afmeting: 40 x 50 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Duitse wandschotel 1701
Resultaat: 45 EUR

Antieke Duitse messing gehamerde wandschotel met damesportret. Anno 1701, MT, Dau. Met rondom druivenranken. Afmeting: ø 37 cm. In goede staat.

2x Barok kandelaren
Resultaat: 45 EUR

Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren met cherubijnkoppen. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Venetiaanse Murano lamp
Resultaat: 42 EUR

Oude Italiaanse glazen Venetiaanse Murano hanglamp. 20e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: circa 80 x 50 cm ø. In redelijke staat.

2x Antieke kandelaren, 1900
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke koperen kaarskandelaren in Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

2x Koperen telefoon
Resultaat: 40 EUR

Twee oude koperen telefoons met draaischijf. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 25 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

Stoof + ketel, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse Hollandse notenhouten Biedermeier theestoof met ketel. Afmeting: 50 x 27 cm ø. In goede staat.

Majolica petroleum lamp
Resultaat: 40 EUR

Oude Majolica petroleumlamp met extra kaarskandelaar. Breuk deksel reservoir. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 60 cm ø. In redelijke staat.

Koperen aker 18e -19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

18e - 19e Eeuwse koperen genagelde aker met hengsel. Afmeting: 27 x 40 cm ø. In goede staat.

Antieke mandoline, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke mandoline met parelmoer inleg, floraal + vogel decor. Gemaakt van palissander, noten en vurenhout. Circa 1900. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

Antieke Japanse bloempot, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke Japanse bronzen bewerkte bloempot. Floraal met vogels. Eén restauratie. Circa 1900. Afmeting: 18 x 24 cm ø. In goede staat.

2x Antieke accordeons, 1900
Resultaat: 40 EUR

Twee maal antieke Duitse accordeons. Circa 1900. Eén maal gemerkt Apollo. Afmeting: 21 x 35 x 19 cm. In redelijk/goede staat.

Kavel met tientallen aanstekers
Resultaat: 40 EUR

Kavel met tientallen aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.

Kavel diverse aanstekers
Resultaat: 40 EUR

Kavel met diverse aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.

Louis Seize-stijl bronzen wandlamp
Resultaat: 40 EUR

Louis Seize-stijl bronzen wandlamp. Electrisch. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x 38 x 10 cm. In goede staat.

2x Antieke wandelstokken, 1900
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke wandelstokken. Eén maal met zilveren ring. Circa 1900. Afmeting: 87 - 88 cm. In goede staat.

2x EL, maatneem stok
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke houten maatneemstokken. Mahonie. Afmeting: 61 - 112 cm. In goede staat.

2x Messing kandelaar
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke messing Jugendstil kaarskandelaren. Edelman + edelvrouw. Circa 1915. Afmeting: 27 x 14 cm ø. In goede staat.

Antieke koe bel aan lederen band
Resultaat: 40 EUR

Antieke bronzen koe bel (nr. 18) met lederen riem welke voorzien is van edelweiss decor. Afmeting: 45 x 16 cm ø. In goede staat.

Gietijzeren tafeltje, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuws gietijzeren bijzettafel. Zonder bovenblad. Afmeting: 75 x 18 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinees lakwerk kabinetje
Resultaat: 40 EUR

Oud Chinees lakwerk miniatuur kabinetje. Circa 1940. Afmeting: 20 x 15 x 9 cm. In goede staat.

Lot bronzen kanonnen (4x)
Resultaat: 40 EUR

Vier oude bronzen miniatuur kanonnen. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.

Glazen stolp met boeket, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuws Frans porseleinen vaas met zijdebloemen onder glazen stolp. Afmeting: 49 x 20 cm ø. In goede staat.

2x Antieke speculaasplanken
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke speculaasplanken. 19e Eeuw en later. Wormbeval. Afmeting: 49 - 67 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek kruisbeeld, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Groot antiek 19e eeuws Neo Gotisch kruisbeeld. Drie rosetten missen, verder in goede staat. Afmeting: 68 cm. In redelijk/goede staat.

Lot plated, 20e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Groot lot divers plated. 20e Eeuw. Onder andere: vazen, schalen, dekseldozen, kandelaren, bestek etc... Afmeting: circa 8 - 55 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antiek koperwerk
Resultaat: 40 EUR

Drie maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Poffertjespan, cakevorm en een warmhoudkruik. Afmeting: 24 - 33 cm. In goede staat.

4x Antiek gietijzer
Resultaat: 40 EUR

Vier maal antiek gietijzer. Bestaande uit: Drie maal wafel-ijzer en één stoof. Afmeting: 22 - 59 cm. In goede staat.

2x Antieke sluitgewichten
Resultaat: 40 EUR

Twee oude/antieke messing sluitgewichten sets. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: ø 5,5 - ø 7 cm. In goede staat.

Tinnen kastanjevaas, 1800
Resultaat: 40 EUR

Tinnen Louis Seize kastanjevaas met leeuwenkoppen. Handbeschilderd, vee decors. Circa 1800. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.

Cloissone bloempot
Resultaat: 40 EUR

Antieke Japanse cloisonne bloempot met florale en draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 21 x 26 cm ø. In goede staat.

Tinnen verzorgingskan voor zieken, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse tinnen verzorgingskan voor zieken. Afmeting: 11 x 27 x 11 cm ø. In goede staat.

2x Oude messing lampenvoeten
Resultaat: 40 EUR

Twee oude messing lampenvoeten. Griekse zuilen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 - 63 cm. In goede staat.

2x Staande lampen
Resultaat: 40 EUR

Twee grote oude messing tafellampen met messing bewerkte voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 - 84 cm. In goede staat.

Antieke Chinese oorkrabbers
Resultaat: 40 EUR

Antieke bewerkte hanger met drie antieke Chinese metalen krabbers. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staat.

Antieke dirigentstok 1897
Resultaat: 40 EUR

Antieke fanfarekorps dirigentstok. 'Moed en volharding 1897'. Afmeting: L 38 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek haardstel, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Antiek 19e eeuws messing drie-delig haardstel met twee vuurbokken. Afmeting: 20 - 70 cm. In goede staat.

Bronzen hanglamp
Resultaat: 40 EUR

Bronzen hanglamp met bokkenkoppen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 30 cm ø. In goede staat.

Kavel diverse aanstekers
Resultaat: 40 EUR

Kavel met diverse aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.

Kavel diverse aanstekers
Resultaat: 40 EUR

Kavel met diverse aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.

Kavel diverse aanstekers
Resultaat: 40 EUR

Kavel met diverse aanstekers van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.

Kavel diverse (tafel)aanstekers en accessoires
Resultaat: 40 EUR

Kavel diverse (tafel)aanstekers en accessoires

5x Antieke bronzen opiumgewichten
Resultaat: 40 EUR

Vijf antieke bronzen Oosterse opiumgewichten met olifanten. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.

4x Gietijzer
Resultaat: 40 EUR

Vier maal antiek gietijzer. Bestaande uit: Grote graanmaat, 2x ketting + haak, en één houder. Afmeting: 31 - 70 cm. In goede staat.

Antiek destilleerapparaat, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Antiek messing destilleerapparaat met spiritusbrander. 19e Eeuw. Afmeting: 32 x 42 x 15 cm ø. In goede staat.

Scheepskist, 1920
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke houten scheepskist. Circa 1920. Afmeting: 39 x 102 x 48 cm. In goede staat.

Voor-oorlogse grammofoon, 1920
Resultaat: 40 EUR

Voor-oorlogse grammofoon. Gemerkt Cliftophone. Circa 1920. Afmeting: 19 x 33 x 43 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke His Master's Voice grammofoon, 1930
Resultaat: 40 EUR

Antieke His Master's Voice koffer-grammofoon. Functioneel. Circa 1930. Afmeting: 17 x 43 x 32 cm. In goede staat.

2x Oude bronzen kaarskandelaren
Resultaat: 40 EUR

Twee oude bronzen kaarskandelaren, waarvan één geëlektrificeerd tot lamp. Barok-stijl. Afmeting: 60 - 70 cm. In goede staat.

4x Antieke gouden lijsten + passe partouts
Resultaat: 40 EUR

Vier antieke gouden lijsten met zwarte passe partouts. Afmeting: 77 - 87 cm. In redelijk/goede staat.

2x Japanse snuffbottles
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Japanse bewerkte snuffbottles, één keer roodlak. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 - 7,5 cm. In goede staat.

20 Aanstekers
Resultaat: 40 EUR

Kavel met 20 aanstekers waaronder; Ronson Varaflame, Rowenta Snip, Bergmann, Poppell, Ronson Mini-Rover(3x), Leplat, Ibelo, Augusta Automatic, Orion 77, K 300 M, Bracker. Ongetest in diverse condities...

20 Aanstekers
Resultaat: 40 EUR

Kavel met 20 aanstekers waaronder; Sim, Kawee, Flambeau, Augusta Automatic, Silvermatch, Helo, Colibri, Regent, Ibelo.. Ongetest in diverse condities.

22 Aanstekers
Resultaat: 40 EUR

Kavel met 22 aanstekers waaronder; Golf, Rowenta, Augusta Automatic, Mylflam Passat, Kawee, Augusta Lünser, Consul, Zünder Duplex, Bergmann, Mylflam Pirat, Classic Novo, Bavaria Diplomat, Ibelo. Onget...

Ca. 27 aanstekers
Resultaat: 40 EUR

Kavel met ca. 27 aanstekers waaronder; Solidzünder, Zünder, Hadson, KW, Consul, Ronson, Noble. Omega, Zenith, Prince, Ibelo, Bentley, Leplat, Bergmann, Monopol, Ongetest in diverse condities.

4 Plated kandelaren
Resultaat: 40 EUR

Vier plated kaarskandelaren. Gemerkt Wallace. 20e Eeuw. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.

2x Lampje met beeld
Resultaat: 40 EUR

Twee oude compositie metalen lampen met figuren, 17e eeuwse ridder figuren. Met glazen kappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 x 21 cm ø. In goede staat.

5-Delige Biedermeier rookset
Resultaat: 40 EUR

Vijf-delige 19e Eeuwse notenhouten Biedermeier rookset. Afmeting; 23 x 22 cm ø. In goede staat.

Authentieke Ducretet Thomsen radio
Resultaat: 40 EUR

Oude notenhouten authentieke Ducretet Thomsen radio. Functies niet getest. Afmeting: 40 x 32 x 26 cm. In goede staat.

Lot Asiatica
Resultaat: 35 EUR

Lot diversen, onder andere Asiatica. Bestaande uit: Chinese metalen dekseldoos, circa 1900, met bodemmerk. Een Oosterse plated flacon. Een bronzen beeldje, herkomst? Een terracotta olielampje en een b...

Petroleum hanglamp, 1915
Resultaat: 35 EUR

Antieke Jugendstil Majolica petroleumlamp met florale decor. Circa 1915. Afmeting: 56 x 35 cm ø. In goede staat.

2 Zwijnentand
Resultaat: 35 EUR

Twee zwijnentanden, één gemaakt als halssieraad en één afgewerkt met zilver. 42 cm en 20 cm. In goede staat