Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kunstglazen schaal in houder
Resultaat: 50 EUR

Kunstglazen groene schaal in smeedijzeren houder met bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 28 x 28 cm. In goede staat.

Bloembak
Resultaat: 30 EUR

Antieke rotan Jugendstil bloementafel met rood-koperen binnenbak. Circa 1910. Afmeting: 90 x 71 x 56 cm. In goede staat.

2x Dienblad 'Vlinder'
Resultaat: 60 EUR

Twee maal Art Deco - Jugendstil presenteerbladen. Gemaakt van honderden tropische vlinders en hout met intarsia. Circa 1920. Afmeting: 42-52 cm. In goede staat.

Slot met sleutel
Resultaat: 40 EUR

Antiek hangslot, ca. 1800. V.R. patent. IJzer met messing, inclusief sleutel. Afmeting. 12.5 cm. In goede staat.

Schrijfset
Startprijs 30 EUR

Vooroorlogse bakelieten bureauset. Drie delig, in cassette. Afmeting. 3x27x12 cm. In goede staat.

Antieke grammofoon
Resultaat: 15 EUR

Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, In matige staat

Kinderbeker, WMF.
Startprijs 30 EUR

Plated kinderbeker, WMF, Jugendstil, versierd met bloemen en een afbeelding van een kind. 5,5x8x7cm. Iets uit model. Verder in goede staat

Inktstel + hond
Resultaat: 60 EUR

Antiek inktstel in Rococco-stijl. Circa: 1900. Compositie metaal. (zonder glazen inkthouders) Afmeting: 16 x 27 x 17 cm. In goede staat.

Scheerset
Startprijs 110 EUR

Antieke zeven-delige scheerset met bakeliet, ca. 1920. In originele cassette. Afmeting. 4x18x11 cm. In goede staat.

2x Wandelstok, + plated en bronzen knop.
Startprijs 100 EUR

Twee oude wandelstokken. 20e Eeuw. Eén met bronzen knop, en één met plated knop. Afmeting: 80-82 cm. In goede staat.

Barometer.
Startprijs 40 EUR

Oude mahoniehouten barometer met intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Barometer is voorzien van Engels en Hollands opschrift. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

3 Boeken "The gallery of engravings"
Resultaat: 40 EUR

Drie antiquarische boeken 'The gallery of Engravings' Vol. 1 Fischer Son & Co. 19e eeuw. Vol met steendrukken en staalgravures.Afmeting. 27x22x3 cm. In redelijk/ goede staat

3x Theekan, plated
Startprijs 50 EUR

Drie mooie plated theekannen. 20e Eeuw. Afmeting: 17 -23 cm. In goede staat.

3x Plated Engelse kannen.
Startprijs 50 EUR

Drie mooie oude Engelse plated theekannen. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.

Sabel
Startprijs 60 EUR

Oosterse sabel, 19e eeuw. Tekens in lemmet. (top heft beschadigd). Afmeting L. 80 cm. In redelijke staat

12 Delen Indonesisch messing
Startprijs 40 EUR

Twaalf maal oud Indonesische/Oosterse kopergeslagen koperwerk vazen. (Twee sets). 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.

Vier maal oud Oosters koperwerk
Resultaat: 30 EUR

Vier maal oud Oosters koperwerk. Twee antieke wandborden, circa 1920. Eén maal diepe schaal, 19e eeuw (monogram G.B.I.B. + stempels). Eén maal Oosterse gegraveerde schaal. Afmeting: ø 35 - ø 56 cm. In...

4 Kronen van Heilig beeld
Resultaat: 100 EUR

Vier kronen van heilige beelden, 19/20e eeuw. Een grote Maria kroon uit geel metaal versierd met bloemen en sterren, bezet met kleurloze stenen, ø 16x8cm, een enkele ontbreekt, een hoge uitlopende kro...

Blikken ampfora vaas,
Resultaat: 50 EUR

Grote zeldzame blikken voorraadbus met lithografie in amfora vorm. 19e Eeuw. Mogelijk voor thee. .Afmeting: 33 cm In goede staat.

Rond tonnetje
Startprijs 30 EUR

Eikenhouten dranktonnetje met ijzeren beslag en handvat . 19e Eeuw. Afmeting. 24x15 cm. ø. In goede staat.

Noten kraker
Startprijs 30 EUR

Vooroorlogse Duitse houtgestoken notenkraker met kabouterkop. Afmeting. 23.5 cm. In goede staat.

Ivoren doos+miniatuur, op benen pootjes.
Resultaat: 100 EUR

Oude met ivoor belijmde dekseldoos met medaillon voorstelling, figuren en vee (gedeeltelijk geschilderd). 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 15,5 x 11,5 cm. In goede staat.

4x Benen snijwerk
Startprijs 100 EUR

Vier maal antiek Oosters benen snijwerk met maskers en botisava. Eerste helft 20e eeuw. (beschadigingen). Afmeting: 24-27 cm. In redelijk/goede staat.

Benen Thorapointer
Resultaat: 70 EUR

Antieke Joodse benen thorapointer met florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.

Bronzen kandelaar.
Resultaat: 50 EUR

Hollandse bronzen Renaissance-stijl kaarskandelaar met leeuw. Circa 1900. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

2x Italiaanse wandkandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee Italiaanse houtgestoken vergulde wandkandelaren, Louis Seize-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 36 x 33 x 20 cm. In goede staat.

18 Delig plated bestek.
Startprijs 35 EUR

Zes persoons plated bestek, basis 90, bestaande uit 6 vorken, 6 messen en 6 lepels, met rond gecontourneerde steel versierd met een rand met voluten en palmetten. Gestempeld: DSA 90. Lengte 22 cm. In...

Kistje van mahoniehout
Resultaat: 70 EUR

Kleine mahoniehouten theekist met slot en sleutel, vroeg 19e eeuw. Afmeting. 12x13x10 cm. In goede staat.

Kistje van mahoniehout
Startprijs 60 EUR

Mahoniehouten schrijfkist met bandintarsia (schuiflade mist, lichte fineerschade). Vroeg 19e eeuw. Afmeting. 12x25x15 cm. In redelijke staat

Miniatuur portret, jongen.
Resultaat: 40 EUR

P.J. Gerpi ? 19e Eeuw. Geschilderde miniatuur op ivoor. Buste adellijke jongen. Afmeting: 6,5 x 5 cm. In goede staat.

Miniatuur portret, dame in donkere lijst.
Startprijs 50 EUR

Miniatuur, 19e eeuw. Handgeschilderd op ivoor (gesigneerd). Buste dame. Afmeting: 4,5 x 4 cm. In goede staat

Miniatuur portret, dame met opgestoken haar.
Startprijs 50 EUR

Miniatuur, 20e eeuw. Miniatuur met ivoren lijst. Dames buste, deels geschilderd, deels gelithografeerd. Afmeting: 6 x 5 cm. In goede staat.

Kist van palisanderhout
Startprijs 425 EUR

Palissanderhouten reiskist met reis-accessoires. O.a..: voor thee, naaiset, flacons en dekseldozen met plated deksels. Afmeting. 17x29x23 cm. In goede staat.

Kapstok, ca. 1920.
Resultaat: 45 EUR

Antieke eikenhouten houtgestoken kapstok met vier haken. Circa: 1920. Afmeting: 35 x 90 x 18 cm. In goede staat.

Chinese emaille vaas.
Resultaat: 90 EUR

Grote oude Chinese emaille vaas met floraal- en vogels decors. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Emaille vaas, Chinees.
Startprijs 90 EUR

Oude Chinese emaille vaas met floraal- decor en vogels in landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Staande monnik, uit been.
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese benen monnik met kind. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

Reis icoon + kurken trekker.
Startprijs 100 EUR

Twee maal antiek brons. Eén maal tryptichon reis-icoon, 19e eeuw. Eén maal kurkentrekker, 18e-19e eeuw. Afmeting: circa 13 - 15 cm. In goede staat.

Kassa
Resultaat: 100 EUR

Antieke metalen National kassa. Circa 1920. Met Duitse aanduiding. Afmeting: 52 x 40 x 30 cm. In goede staat.

Chinese lakwerkdoos, rood.
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese roodlak dekseldoos met Foohonden decor. 20e Eeuw. Afmeting: 4 x 10 cm ø. In goede staat.

Meerschuimpijp+Schwarzw.doos+doos met zilv.
Resultaat: 75 EUR

Drie oude voorwerpen. Eén maal antieke Oosterse houtgestoken schuifdoos. Eén maal dekseldoos met zilveren bewerkte plaquette, gemerkt. Eén maal antieke meerschuim pijp. Afmeting: 11 - 19 cm. In goede ...

2x Boekensteun, Paardenhoofd.
Startprijs 40 EUR

Twee decoratieve boekensteunen met paardenhoofden, metaal, bronskleurig gepatineerd. 21e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

3x Antiek koperwerk.
Resultaat: 60 EUR

Drie maal antiek koperwerk, 19e eeuw. Eén maal hengselpan, één maal braadpan hoge poten, één maal grote aker met hengsel. Afmeting: 33 - 55 cm. In goede staat.

5x Koper/tin.
Resultaat: 45 EUR

Vijf maal antiek tin en koper. Eén maal beschilderde messing emmer (19e eeuw). Twee maal tinnen kandelaren in Barok-stijl. Eén maal klepkan, 18e-19e eeuw. Eén maal tinnen hengselschaal, 19e eeuw. Afme...

Brons, vrouw met schaal (China).
Startprijs 100 EUR

Grote brons gegoten piece de milieu. Vrouw op nautilus schelp draagt schaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Dokterstas/Toilettas
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse lederen dokterstas met sleutel. Afmeting. 25x41x20 cm. In redelijke staat

Chemie kist
Startprijs 450 EUR

Antieke apothekerskist met achttien flacons en medicijnen. Ca. 1900. Afmeting. 15x30x24 cm. In goede staat.

Schaal met 3 putti's.
Resultaat: 35 EUR

Gegoten schaal kunstof met drie putti's in marmer-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 25 cm ø in goede staat.

Composiet schaal met 3 putti's.
Resultaat: 35 EUR

Gegoten schaal kunstof met drie putti's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 - 26 cm ø. In goede staat.

2x Joodse kandelaar.
Resultaat: 50 EUR

Twee oude, zeven-armige messing menorahs (Joodse) kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

3x Bontmantel + 2x bontmuts.
Resultaat: 100 EUR

Drie oude dames bontjassen en twee bontmutsen. Afmeting: 94 cm, 110 cm, 115 cm, 10 cm. In goede staat.

Boulle likeurkist
Startprijs 50 EUR

Bouille likeurkelder (zonder interieur). 19e Eeuw. Beschadigd. Afmeting. 29x34x26 cm. In matige staat

4x portretlijstjes+bolglas.
Resultaat: 60 EUR

Vier oude bewerkte messing foto-lijsten met o.a. bol glas. 20e Eeuw. Afmeting; 18 - 28 cm. In goede staat.

Indonesisch hout+zilv. bestek.
Startprijs 40 EUR

Zes maal oud Indonesisch houtsnijwerk, en zes maal zilveren bestek (gehalte 800), voorzien van Wajang figuren. Afmeting: 10 - 42 cm. In goede staat.

Koperen brandweerspuit.
Startprijs 40 EUR

Antieke, messing met roodkoperen brandweerspuit. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Antiek slot
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse smeedijzeren deurvergrendeling met gravering. 17e-18e eeuw. Afmeting. 34x15 cm. In goede staat.

Opium pijp, Chinees.
Startprijs 90 EUR

Chinese bewerkte opium pijp. 21e Eeuw. Composiet. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

2x Drakenpotje+deksel, en halsvaasje.
Resultaat: 60 EUR

Drie maal Chinees brons bewerkt. Twee maal dekselpot in slakvorm. Eén maal vaasje. 20e Eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 14-16 cm. In goede staat.

2 Petroleumlampen
Resultaat: 40 EUR

Twee vooroorlogse opaline glazen tafel petroleumlampen. Afmeting. 58-59 cm. In goede staat.

Cloisonné vaas, groen.
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Japanse cloissoné vaas met floraal- en vogel decor. Bodemrand beschadigd. Afmeting: 33 cm. In redelijke staat.

3x krukken.
Resultaat: 60 EUR

Drie oude/antieke krukken, hocker. Twee maal melkkruk, 19e-20e eeuw. Eén maal hocker, tweede helft 20e eeuw, met petit point bekleding. Afmeting: 36-65 cm. In goede staat.

3x Chinees (benen)snuifflesje.
Resultaat: 190 EUR

Drie oude Chinese benen snuifflesjes. Eerste helft 20e eeuw en later. Met apen-, draken- en figuren decor. Afmeting: 7 - 7,5 cm. In goede staat.

Stel bronzen kandelaars+wandplaat.
Resultaat: 90 EUR

Twee messing pianokandelaren in Empire-stijl (draaibaar). 19e Eeuw. Afmeting: 26 x 13 x 7 cm. In goede staat

Globe
Startprijs 450 EUR

Antieke papieren globe op gietijzeren voet. Door G. Thomas editeur Paris. Ca. 1900. Bol iets beschadigd. Afmeting. 57 cm. In redelijk/ goede staat

Composiet Aphrodite Kallipigos
Startprijs 100 EUR

Composiet gegoten Aphrodite. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Vrouw speelt op vleugel
Resultaat: 45 EUR

Composiet figuur op marmeren basement 'Vrouw aan vleugel'. Gesigneerd Lluis Jorda. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 30 x 15 cm. In goede staat.

Buste op basement.
Resultaat: 50 EUR

Composiet gegoten buste op marmeren basement. Dame in chique klederdracht. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.

Houten speculaasplank
Resultaat: 50 EUR

Grote speculaasplank. Gestoken van notenhout. Met monogram H.M. 19e Eeuw. Afmeting: 49,5 x 18 x 2,5 cm. In goede staat.

2x Kandelaar (Plated)
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke plated kandelaren in Rococco-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Statie, Degen Hessen
Resultaat: 300 EUR

Antieke Duitse degen, Hessen, ca. 1880. Brons met lederen met messing schede. Afm. 89 cm. In goede staat.

Lot benen voorwerpen
Resultaat: 30 EUR

Negen maal ei-vormige voorwerpen met been belijmd. 20e Eeuw. Afmeting: circa 7 - 12 cm. In goede staat.

4x Benen dekseldoos
Resultaat: 40 EUR

Vier maal messing belijmde dekseldozen. 20e Eeuw. Drie maal met been waarvan één met glazen messen-leggers. en eén maal met parelmoer belijmd. Afmeting: circa 17 x 13 x 5 cm. In goede staat.

3 Kaarskandelaren (messing)
Resultaat: 50 EUR

Drie grote oude messing kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 63 - 81 cm. In goede staat.

Apotheker weegschaal
Resultaat: 40 EUR

Antieke apotheker-weegschaal met gewichtenset in lade. Circa 1920. Afmeting: 42 x 44 x 25 cm. In goede staat.

Chinoiserie geldkist
Resultaat: 70 EUR

Metalen geldkist. 19e Eeuw. Geldkist heeft prachtige chinoiserie beschildering, figuren- en goud decor. Mooie kwaliteit. Signatuur op bodemplaat. Afmeting: 10,5 x 25,5 x 19 cm.

Messing tafel met lamp
Startprijs 125 EUR

Messing etagiere stalamp met marmeren tussenblad, eerste helft 20e eeuw en vermoedelijk Frankrijk. Afmeting. ø 36x167 cm. In goede staat.

Comfoor & 4 schaaltjes, Christofle.
Resultaat: 30 EUR

Comfoor en 4 flessenbakken, plated, Christofle. Comfoor met brander, 2 gladde flessenbakken en 2 bewerkte flessenbakken met ruitguilloche motief voorzien van parelrand. ø14x13 cm en ø 14 cm. In redel...

4-Delig plated servies met lepeltjes.
Resultaat: 150 EUR

Plated servies, 4 delig, met zilveren lepeltjes. Gero servies bestaande uit een theekan, suikerpot, melkkan en een lepelvaasje met 12 zilveren theelepeltjes met waaiervormige steel. Het servies is ver...

3 Kandelaars + olielamp
Startprijs 20 EUR

Drie edelstalen kandelaren (nokkenas) en één petroleumlamp, 20e eeuw. Afmeting. 9-39 cm. In goede staat.

Mahonie schrijfkist
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met inktpotten, Afmeting 12x31x22cm. In zeer goede staat

Engelse bisquit doos
Resultaat: 40 EUR

Prachtige antieke Engelse mahoniehouten ingelegde dekseldoos,voor biscuits met messing verchroomde ringen en deksel staand op bolpoten. Met aardewerken binnenpot. Cia. 1900. Afmeting: 23 cm. In goed...

Klok, schild b.w.g.
Startprijs 100 EUR

Zilver schild, B.W.G., van een klok, cartouche vormig gestanst schild versierd met C-voluten, palmetten en krullen. 38x32cm. ca 150 gram.

Hanglamp (messing)
Startprijs 40 EUR

Klassieke messing hanglamp met porselein. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 40 cm ø. In goede staat.

2x Koper
Resultaat: 20 EUR

Twee antiek koperen bakken, 19e eeuw. Eén maal Spaanse hengselschaal met koper en messing. Eén maal hengselbak. Afmeting: ø 33 cm. - ø 48 cm. In goede staat.

Koperen ketel+voetwarmer.
Startprijs 20 EUR

Twee maal koperwerk, 19e eeuw. Eén maal koetsstoof en één maal appelketel. Afmeting: ø 23 cm. - ø 27 cm. In goede staat.

Gestoken wandkistje
Startprijs 110 EUR

Eikenhouten gestoken wandklepkast in Roccoco-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 23 x 36 x 14 cm. In goede staat.

Houten tonnetje
Resultaat: 60 EUR

Antiek eikenhouten drankvat met hengsel. 19e Eeuw. Afmeting: 33 x 27 cm ø. In goede staat.

Deurslot, 18e eeuw (Barok)
Startprijs 50 EUR

Groot antiek Barok ijzeren deurslot. Duitsland, 18e eeuw. Afmeting: 30 x 25 x 3 cm.

Bronzen hanglamp
Resultaat: 20 EUR

Oude Oosterse bronzen hanglamp en Chinese bronzen koro met draken en tekens. Afmeting: 20 - 25 cm.

2x Cloisonné vaasje.
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Japanse cloisonné vaasjes met draken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Viool in koffer
Resultaat: 30 EUR

Oude viool in koffer met strijkstok. 20e Eeuw. Afmeting. 78 cm. . In goede staat

Bestek in cassette (plated)
Resultaat: 70 EUR

Oude houten bestekcassette met plated bestek (12-delig). 'Sheffield,England'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7,5 x 47 x 31 cm. In goede staat.

Mini plaquette Herzog (ivoor).
Resultaat: 90 EUR

Ivoren medaillon 'Herzog van Sachsen' Jo. Ernest. IVN. D. 19e Eeuw. In mahonie lijstje. Afmeting: ø 7,5 cm. In zeer goede staat.

Vijzel, brons.
Startprijs 40 EUR

Antieke bronzen vijzel. Circa: 1800. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Schenkkan, Jugendstil
Startprijs 80 EUR

Duitse antieke schenkkan met geschilderd glazen reservoir en compositie metalen armaturen, ca. 1900. Afmeting. 27 cm. In goede staat.

2x Siervaas
Startprijs 60 EUR

Twee grote moderne keramieken vazen met bronskleurig glazuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 30 cm ø. In goede staat.