Koperen penkandelaar in gotische stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.44 cm. In goede staat.
Italiaanse waaier in lijst, 18e eeuw. Handbeschilderd, aquarel met zeemeerminnen en engelen voorstelling, met benen greep. Afmeting: 40-62 cm. Incl. lijst. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met lekbak. Eén pootje van de lekbak is los, maar wel erbij. Afmeting H. 33 cm. Verder in goede staat.
Grote houtgestoken vergulde Italiaanse wandkandelaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H.73 cm. In goede staat.
Twee oude vergulde houtgestoken wandkandelaren, twee-lichts. (Italië). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 60 cm. In goede staat.
Italiaanse vergulde houten barometer-klok met opdraaimechaniek. Circa 1980. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Mahoniehouten theestoof met band intarsia en messing binnenbak. 19e eeuw. Afmeting. 42x36 cm. In goede staat.
Grote presenteerschaal van bakeliet-soort met parelmoer voorstelling met paradijsvogels. 20e eeuw. Afmeting. 78x47 cm. In goede staat
Antieke miniatuur op ivoor geschilderd en met ivoren lijst, circa 1880. Meisje aan het bidden. Gesigneerd Leroy. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.
Twee grote Franse porseleinen vazen met goud decor (slijtage). 19e eeuw. Afmeting. 32x23 cm. ø. In goede staat.
Bronskleurige compositie metalen tafellamp, twee-lichts, met glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting H.. 78 cm. In goede staat.
Interessant antiquarisch Hollands schriftstuk, anno 1695. Dulcis hospes Animé. Handgeschreven en getekend. Afmeting: 20,5 x 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude lampenvoeten, 20e eeuw. Eén maal compositiemetaal met boedha's. Eén maal messing verguld met Duitse spreuk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 34 - 40 cm. In goede staat.
Twee decoratieve spiegels met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 x 40 cm en 97 x 35 cm. In goede staat.
IJzeren kluis met sleutel. Kluis is in oude bierverf. Lijst beschadigd. Afmeting. 78x51x40 cm. In redelijke staat
Grote tinnen snavelkan naar oud voorbeeld (Gestempeld) Ca. 1900. Afmeting H.. 35 cm. In goede staat.
Decoratieve lamp met Romeinse strijdwagen. Tweede helft 20e eeuw. Gemaakt van composiet. Afmeting. 40x28x14cm. In goede staat.
Drie oude Afrikaanse speren zonder speerpunt. 20e Eeuw. En acht Afrikaanse speerpunten. Eén maal met huid. Eén maal dubbele speerpunt en één maal speerpunt met aluminium. Afmeting circa 162 - 187 cm. ...
Oud Afrikaans houtsnijwerk (opengewerkt). 20e Eeuw. Kopergenageld, zitting boot?. Afmeting: 54 x 19 x 25 cm. In goede staat.
Negen oude Afrikaanse speren, 20e eeuw. Afmeting circa 160 - 170 cm. In goede staat.
Lot authentieke Afrikaanse boogpijlen. 20e Eeuw. Afmeting: 129 cm. In goede staat.
Groot oud Afrikaans gevlochten krijgersschild, 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek Afrikaans. Twee zware bronzen armbanden, één groot speerpuntmes, en één hakbijl (ijzer+hout). Afmeting; 11-60 cm. In goede staat.
Grote oude decoratieve sabel + kromzwaard en groot Ghurka Kuhri mes. 20e Eeuw. Afmeting circa 75 - 90 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke koperen ketel met comfort. Ca. 1900. Afmeting . 28 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen plaquette in eiken lijst. Ca. 1900. 'Dames buste', door Jean Herain 1907. Afmeting. 58x39 cm. In goede staat.
Twee maal oude/antieke houtgestoken onderzetters. Eén maal kerfsnede hocker, circa 1900. Eén maal Chinese console, eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 29 - 35 cm. In goede staat.
Antiek Duits zuurstof apparaat, circa 1900. 'Berlin N.W.6. Sauerstoff Gerät'. Afmeting: 30 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Biedermeier mahoniehouten theestoof met bandintarsia en originele messing binnenbak. 19e Eeuw. Afmeting: 45 x 37 cm ø. In goede staat.
Groot lot verguld houtsnijwerk. Waaronder kwasten, stoffering. 19e - 20e eeuw. Afmeting: 28 x 55 x 40 cm. In goede staat.
Grote tinnen kraantjeskan met gravering op deksel, floraal en Maria Clijssen 1639. 17e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Antiek ivoren scheerset met zeven scheermessen in cassette. 'Christopher Johnson Sheffield'. Circa: 1900. In goede staat.
Vergulde messing lijst met edelstenen. 19e Eeuw. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.
Groot Duits antiek messing scheepskompas, door W. Ludolph, Nr.: 21899/55L. Vaart Bremerhaven + Hamburg. Afmeting. 14x31 cm. ø. In goede staat.
Empire stijl messing hanglamp, deels groen gepatineerd, 20e eeuw, 6 lichts,, 60x58øcm. In goede staat
Twee oude voorraadblikken. 20e Eeuw. Eén maal Menthe glaciale Lonka, en één maal Niemeijers koffie/thee. Afmeting: 25 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Douwe Egberts (D.E.) reclame affiche in lijst, circa 1950. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.
Drie oude Van Nelle voorraadblikken. Onder andere: Mintjes, koffie/thee. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 32-40 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal divers antiek. Eén maal eikenhouten dekselpot met hengel, plated. Eén maal tinnen schenkkan, 19e eeuw. Eén maal keramieken presenteerschaal. Afmeting: 14 - 53 cm. In redelijk/goede staat.
Oude plated schildersezel en glazen karaf met plated montuur. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 41 cm. In goede staat.
Twee antieke dienbladen. Ca. 1920. Eén maal keramieken dienblad met florale en vlinders decor. Eén maal eikenhouten dienblad met koperband. Afmeting. 28-50 cm. In goede staat.
Antieke bronzen plaquette met Mozart. Gesigneerd: Teks. (Edouard Teks, 1872-1948). Afmeting. 5.5x6x0.5 cm. In goede staat.
Eikenhouten schooltas met vogel in roccaille decor. 20e Eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: 39 x 19 x 8 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl lamp met metalen voet en florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Drie delen oud cloissoné. 20e Eeuw. Eén maal grote dekseldoos. Twee maal grote vaas. Afmeting: ø 20 - 32 cm. In goede staat.
Oude Tiffany-stijl tafellamp met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 40 cm ø. In goede staat.
Duitse WMF Ikora cloissoné schaal en één antieke geëmailleerde schaal met florale decors (iets randschade). Afmeting: 27 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude oosterse parasols. Eén van bamboe (breuk) en één van gestoken been, floraal. Afmeting: 73 - 96 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke messing met koperen barok-stijl hanglamp, twaalf lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 67x71 cm. ø. In goede staat.
Wortelnoten kistje met intarsia en parelmoer. 19e Eeuw. Afmeting: 30 x 13 x 22 cm. In goede staat.
Antiek handbeschilderd porseleinen bord met kopergeslagen omranding. Circa: 1900. Afmeting: ø 38 cm. In goede staat.
Twee Russische boeken. 18e Eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In matige toestand.
Zes maal divers antiek. Eén maal Jugendstil plated, Christofle beker. Eén maal plated likeurstop. Eén maal sigaretten mondstuk en drie maal met leder beklede (reis)fotolijsten. Afmeting: 7 - 11 cm. In...
Twee grote 19e eeuwse zinken torenspitsen met blad decor. Afmeting: 165 cm. In goede staat.
Barnstenen pijpje met 375/000 randen met 3 veren mondstukken, in origineel doosje. Engels, MT.: William Harrison, Birmingham, rond 1910. Klein breukje in het barnsteen. 7x4x1,5cm.
Oude messing hanglamp met contra-gewicht. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 100 x 40 cm ø. In goede staat.
Twee chique messing lampen met porselein. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal sta-lamp en één maal wandlamp. Afmeting: 48 x 167 cm. In goede staat.
Messing tafellamp met porselein en ovale kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H. 59 cm. In goede staat.
Twee vaandels, 19e eeuw. Geborduurd met op linnen geschilderde lam gods. In Renaissance stijl. Afmeting: 117 x 68 cm. In goede staat.
Drie lederen dokterstassen, circa 1940. Afmeting: 35 - 55 cm. In redelijk goede staat.
Twee oude lederen dokterstassen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.
Grote antieke mahoniehouten barometer met thermometer met Hollandse opschrift. Ca. 1900. Afmeting. L.71 cm. In goede staat.
Twee antieke beschilderde houten lok-eenden. Circa 1900. Afmeting: 31,5 -37,5 cm. In goede staat.
Drie maal groot houtsnijwerk Louis Seize. Circa 1780. Met originele polychromie (beschadiging). Afmeting: 35-47 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten gestoken lijst met 'hoorn des overvloeds', fruit en vogels. 19e Eeuw, Renaissance-stijl. Circa 1880. Afmeting: 136 x 110 x 18 cm. In goede staat.
Lot verguld houtsnijwerk, Italië. 20e Eeuw. Onder andere; vier maal wandconsole, één spiegel, kandelaar, putti's. Afmeting: 14-55 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek houtsnijwerk. Eén maal antieke Schwarzwald lijst, circa 1900. Eén maal verguld houten ornament, één maal lambrisering verguld. Afmeting: 90 x 80 cm., 108 x 25 cm. en 116 x 35 cm. ...
Twee bronzen cloissonné vazen met signatuur China of Japan. 19e Eeuw. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Antiek boompje op bronzen vergulde voet, ca. 1900. Afmeting. 17 cm. In goede staat.
Twee grote Tropische zeeschelpen. Afmeting. 22-26 cm. In goede staat.
Groot antiek bordenrek 'Hindelopen' met vergulding. Circa: 1900. Afmeting: 112 x 39 x 10 cm. In goede staat.
Negen maal diverse antiek messing wandkandelaren (pianokandelaren). Circa: 1900. Hoofdzakelijk Jugendstil.,sommige stiften voor verbinding missen Afmeting: circa 15 x 25 cm. In goede staat.
Grote Franse antieke graf/bloemen krans. Gemaakt van glasparels. Afmeting: 30 x 105 x 70 cm. In goede staat.
Groot Frans antiek grafstuk/bloemstuk. Gemaakt van glasparels. Afmeting: 107 x 47 x 25 cm. In goede staat.
Grote Franse antieke graf/bloemen krans. Gemaakt van glasparels. Afmeting: 40 x 102 x 70 cm. In goede staat.
Tien tasjes, waaronder 2 met zilveren beugel, diverse kralen tasjes en 2 tasjes in Art Deco stijl.
Vier oude /antieke waaiers. Eén maal Wenen, Gebruder Rodeck Hof-lieferanten, circa 1900. Handbeschilderd floraal + adellijk wapen (verbindingsband kapot). Eén maal Japan, beschilderd zijde. Eén maal w...
Twee klassieke metalen dekselcoupes, naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Set van elf ijzeren maten met messing plaquettes. 19e Eeuw. Afmeting. 4-26 cm. In goede staat
Decoratieve bronzen tafellamp met fratsen in antieke-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Ca. 40 cm. In goede staat.
Grote antieke gesigneerde bronzen plaquette. Gesigneerd M. Faraceri (?). Voorstellende: 'Treurende vrouw bij heilig kruis'. Afmeting. 31.5x25 cm. In goede staat.
Antieke Japanse handbeschilderde voorraad-ton met deksel. Voorzien van kemphaan decor etc.. Circa 1900. Afmeting: 47 x 30 x 30 cm in redelijke staat.
Replica dubbelloops vuursteen pistool, met dubbele loop. 20e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antiek ivoren en been naaigerei. 19e Eeuw. Een speldenkussen (stukje af). ,een houder. een pen. en een meetlint. In redelijk/goede staat.
Twee antieke bronzen brievenhouders met roccailles. Ca. 1900. Afmeting. 27-28 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese snuifflesjes. 20e Eeuw. Drie maal roodlak met kraanvogel- en draken decor. Afmeting: 7 - 8,5 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gestoken barometer met Hollands opschrift. Ca. 1900. Afmeting. 37 cm. In goede staat.
Oude Afrikaanse gestoken kalebasstok, 20e eeuw. Vermoedelijk Massai/Kenia of Tanzania. Lengte: 40cm. In goede staat.
Groot lot oude en antieke voorraad blikken, onder andere cacao, koffie etc.. Afmeting: 42 x 54 x 37 cm. In goede staat.
Groot lot oude en antieke voorraad blikken. Onder andere; cacao, koffie etc. Afmeting: 60 x 54 x 37 cm. In goede staat.
Grote antieke wit gelakte ijzeren bloementafel met etage, met zinken binnenbak. Circa 1920. Afmeting: 135 x 65 cm. ø.
Art Deco barometer met kalenderplaatjes (niet compleet), ca. 1930. Afmeting. 12x25x14 cm. In redelijk/ goede staat
Drie 19e eeuwse tabakspotten. Eén maal tin, één maal messing en één maal notenhout. Afmeting. 14-22 cm. In goede staat.
Drie antieke tabakspotten. Twee keer 19e eeuw, o.a.: notenhout. en een tinnen, ca. 1900. Afmeting. 12-18 cm. In goede staat.
Acht maal oude diverse dokters figuren. Zeven maal tin, en één maal 'gaper' composiet gegoten. Afmeting: 2 - 12 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen cloissonné vaas met florale decors. 19e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.