Drie delen antiek tin. 18e-19e Eeuw. Twee grote hengselketels en, een kraantjeskan. Afmeting: 16 - 41 cm. In goede staat.
Antiek Russisch gietijzeren opengewerkt kistje. Circa: 1900. Met slot en sleutel. Afmeting: 13 x 18,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Oud geemailleerd reclamebord met tekst Wingarwis medicinale drank. Eerste helft 20e eeuw. Emaille rechtsboven en linksonder licht beschadigd. Afmeting: 32,5 x 58,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude dames bontjassen en twee bontmutsen. Afmeting: 94 cm, 110 cm, 115 cm, 10 cm. In goede staat.
Antieke metalen National kassa. Circa 1920. Met Duitse aanduiding. Afmeting: 52 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Oude met ivoor belijmde dekseldoos met medaillon voorstelling, figuren en vee (gedeeltelijk geschilderd). 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 15,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Tien tasjes, waaronder 2 met zilveren beugel, diverse kralen tasjes en 2 tasjes in Art Deco stijl.
Lot verguld houtsnijwerk, Italië. 20e Eeuw. Onder andere; vier maal wandconsole, één spiegel, kandelaar, putti's. Afmeting: 14-55 cm. In goede staat.
Lot authentieke Afrikaanse boogpijlen. 20e Eeuw. Afmeting: 129 cm. In goede staat.
IJzeren kluis met sleutel. Kluis is in oude bierverf. Lijst beschadigd. Afmeting. 78x51x40 cm. In redelijke staat
Oud ivoren tandstuk bewerkt met mammoet voorstelling. Circa 1930-1950. Afmeting: 8,5 - 13 x 5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Louis Seize glazen houder met vergulde messing monturen. Afmeting: 7 x 7 x 5 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren Jugendstil potkachel. Circa. 1910. Gemerkt 'Sonnenstrahl'. Afmeting:H. 80 cm. In goede staat.
Diverse lederen etui's, één afgezet met gouden sluiting, rand en aplique versierd met graveerwerk, twee met zilveren randen, slot en apliquen versierd met graveerwerk. Afmetingen: 13-15cm.
Groot lot Duitse antiquarische boeken, schriftstukken, bijbel, aandelen etc.. Waaronder, die grossen Weltgeschichte Eckstein, Appelschnut, Staadmann Leipzig, Spiel und Arbeit, Otto Maier, Werkstattbuc...
Groot lot antiquarische archiefstukken etc. Bad Bentheim, Tecklenburg, 19e-20e eeuw. Afmeting circa 40 x 13 x 28 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke bronzen wandkandelaar met meisjes figuur. Twee-lichts, in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 40 x 31 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese marmeren boekensteunen met lachende boedha's. Circa 1900. (marmer en zeepsteen). Afmeting: 18 x 11,5 x 6,5 cm in goede staat.
Gietijzeren bloementafel (historisme), 19e eeuw. In renaissance stijl met cherubijnkoppen (gemerkt). Afmeting: 50 x 33 cm ø. In goede staat.
Mooie tien-lichts messing zakkroonluchter met kristalglas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 60 cm ø. In goede staat.
Antieke papieren globe door DR. Neuse. Nederlandse bewerking R.E. Kaltofen Utrecht. Circa 1930. Afmeting: H.48 cm. In redelijk/goede staat.
Vier kronen van heilige beelden, 19/20e eeuw. Een grote Maria kroon uit geel metaal versierd met bloemen en sterren, bezet met kleurloze stenen, ø 16x8cm, een enkele ontbreekt, een hoge uitlopende kro...
Antieke Carrera marmeren empire kaarskandelaar. Circa 1870. Verguld brons. Afmeting: H.45 cm. In goede staat.
IJzeren kauwgombal automaat uit de 50-er jaren. Met hamerslag beschildering (5 cent inworp). Afmeting: 43 cm. In goede staat.