Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lamp in de vorm van een druppel
Resultaat: 75 EUR

Antieke peervormige hallamp ,Peter Behrens Bauhaus Siemens,, 2 kleurig glas en koper. omstreeks 1920 .Afmeting 47x31øcm. In goede staat

Koperen genagelde bak
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse koper-genagelde waterbak. Afmeting: 52 x 75 cm. In goede staat.

Gietijzeren kachel
Resultaat: 150 EUR

Grote antieke gietijzeren kachel met sierwerk, ca. 1900. Gemerkt: Ertoven & Hage?. Afmeting. 110x90x45 cm. In goede staat.

Kachel
Resultaat: 100 EUR

Antieke gietijzeren Jugendstil potkachel. Circa. 1910. Gemerkt 'Sonnenstrahl'. Afmeting:H. 80 cm. In goede staat.

Haardscherm waaier
Startprijs 200 EUR

Antiek waaiervormig messing haardscherm. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting:H. 60 cm. In goede staat.

Haardplaat
Startprijs 30 EUR

Vooroorlogse barok stijl haardplaat met datering 1758. Figuren decor ca. 1930. Afmeting. 49x59 cm. In goede staat.

Louis Seize glazen houder
Resultaat: 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Louis Seize glazen houder met vergulde messing monturen. Afmeting: 7 x 7 x 5 cm. In goede staat.

Louis Seize dekseldoos (rond)
Startprijs 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Louis Seize dekseldoos met glas en vergulde messing monturen. Afmeting: 7,5 x 15 cm ø. In goede staat.

Patchwork kleed
Startprijs 60 EUR

Groot Oosters patchwork kleed. Gemaakt van zijde, met goudrand et c.. Afmeting: 167 x 205 cm. In goede staat.

Bronzen make-up doos
Resultaat: 160 EUR

Oude bronzen verdeeldoos, met negen afsluitbare houders (Oosters), 20e eeuw. Doos is voorzien van pauwen- en haan decor. Afmeting: 15 x 21 cm ø. In goede staat.

Bronzen dekselpot op poten.
Startprijs 200 EUR

Grote Chinese dekselpot met roofvogel (vleugel gebroken) en paradijsvogels en koppen. Afmeting: H.52 cm. In redelijke staat.

Chinese dekselpot, draken/hond.
Resultaat: 220 EUR

Grote Chinese dekselpot, compositie metaal, met Foohond, florale decors en olifantenkoppen, 19e Eeuw. Afmeting: H.58 cm. In goede staat.

2 Chinese emaille vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee grote antieke Chinese messing geëmailleerde siervazen met florale decors en paradijsvogels. Circa: 1900. Afmeting: H.42 - 46 cm. In goede staat.

Lot cloisonné (15x)
Resultaat: 80 EUR

Vijftien maal oud/antiek Chinees/Japans cloissonné. Diverse decors. Afmeting: 4 - 27 cm. In goede staat.

3x Cloisonné
Startprijs 40 EUR

Drie keer oud Chinees of Japans. Waarvan twee maal cloissoné vazen met florale decors (ééntje licht beschadigd). En één maal een keramieken theepot met plated versieringen (20e eeuw)Afmeting: 15-18 cm...

Bronzen vaas (Oosters)
Resultaat: 40 EUR

Antieke Japanse bronzen vaas met rest vergulding, circa 1900. op bodem tuindecor met vlinder. . Afmeting: 18,5 x 16,5 cm ø In goede staat

2x Chinees snijstuk parelmoer
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Chinese parelmoer snijstukken met houtgestoken consoles (één beschadigd). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 20 x 4 cm. In redelijke staat.

Monnik op houten voet.
Startprijs 90 EUR

Oude/antieke Japanse benen monnik op houten basement (voorste hand-gedeelte weg). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.

Monnink op houten voet.
Startprijs 90 EUR

Oude/antieke Japanse benen monnik op houtgestoken basement. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Lakpaneel Aziatisch
Startprijs 70 EUR

Antiek Japans lakwerk paneel in lijst, met verguld landschap decor en figuren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 15 cm. In goede staat.

Chinees bronzen jardinere.
Resultaat: 110 EUR

Chinese bronzen jardinere met zinken binnenbak, Foohonden en olifantenkoppen. 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 29 x 18 cm. In goede staat.

Chinees bord+tekst onderkant.
Startprijs 125 EUR

Chinese ijzeren gesigneerde schotel, gecontourneerd. 19e Eeuw. Afmeting: ø 19,5 cm in goede staat.

Aziatische messing brander
Resultaat: 25 EUR

Antieke Chinese messing staande brander met deksel, voorzien van drakendecor en Foo-hand. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. ø 31x101 cm. In goede staat

Accordeon , instrument
Resultaat: 50 EUR

Oude bakelieten accordeon in koffer. Circa 1930. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 25 x 45 x 42 cm. In goede staat.

Citer, instrument
Resultaat: 50 EUR

Antieke citer (snaarinstrument), met toebehoren. Circa 1900. Afmeting: 57 x 30 x 3 cm. In goede staat.

Banjo-Ukelele, 50-er jaren.
Startprijs 40 EUR

Oude 50-er jaren banjo-ukelele. Ongemerkt. Afmeting: 78 cm. In goede bespeelde staat.

2 Oude vioolkoffers
Startprijs 20 EUR

Twee vooroorlogse vioolkisten, 1x kunstleer 1x vurenhout. Afmeting: 76-78cm.In goede staat

Viool
Resultaat: 40 EUR

Antieke viool met strijkstok. Voorzien van etiket "Antonius Stradiuarius Cremonelis Faciebat Anno 17." (Lak iets beschadigd) Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.

Tuba, (Bern).
Startprijs 325 EUR

Antiek koperen tuba. 'Hug & Co., Basel'. (bedeukt). Afmeting: 103 cm. In redelijk/goede staat.

Morris Bango gitaar + standaard
Startprijs 220 EUR

Oude 'Morris' banjo-gitaar (Nr. 702311) in standaard. ('Made in Japan'). Afmeting: 88 cm. In zeer goede staat.

Fender gitaar + standaard
Resultaat: 260 EUR

Mooie goede onderhouden 'Fender' gitaar. Model Newporter, (Nr. 90406352), met standaard. Afmeting: 104 cm. In zeer goede staat.

L.P. Boney M.
Resultaat: 15 EUR

Oude ingelijste L.P. van Boney M., A. Boney M. 'Oceans of Fantasy' Afmeting . 38x38 cm. In goede staat

Banjo barometer.
Startprijs 80 EUR

Antieke Engelse barometer met intarsia en tinnen wijzerplaat (London, F. Westley). Circa 1900. Afmeting: 99 cm. In goede staat.

Barometer
Startprijs 50 EUR

Engelse mahoniehouten barometer met tinnen wijzerplaat (kleine wijzer bovenin mist). 19e Eeuw. (kwik is eruit). Afmeting: 100 cm. In redelijk/goede staat.

Lederen haverzak.
Startprijs 50 EUR

Antieke militaire lederen paarden-voerzak. Gedateerd 1836 en initialen. Afmeting: circa 40 x 22 cm. ø

Engelse hoed.
Resultaat: 90 EUR

Zeldzame antieke Engelse infanterie kapiteinshoed in originele metalen foudraal met koperplaat. Capt. H.W. Whyte, 3 rth. County of London. Hoed gemerkt Hamburger Rogers & Co. Covent Garden London.

Degen.
Resultaat: 220 EUR

Degen, 17e-18e eeuw. Oxydatie. Afmeting: L.95 cm. In redelijke staat.

2 Medailles
Startprijs 15 EUR

Twee oude antieke bronzen penningen. Eén maal The Iternational Association of Cotton Manufacturers 1908. Eén maal Honored Fifty year Alumnus Philadelphia Textile Instituts 1949. Afm. 6.5 cm. ø. In goe...

Bajonet (3x)
Resultaat: 55 EUR

Drie antieke bajonetten, ca. 1900-1940. Oxydatie. Afmeting L.. 48-64 cm. In redelijke staat

Doos diversen DDR
Resultaat: 55 EUR

Lot diversen oud DDR, Duitsland in doos. O.a.: kleding, riemen, hoofdbedekking, houders, laarzen (vele delen in nieuwstaat). Afmeting . 52x40x24 cm. In goede staat

Groot steenslot pistool
Resultaat: 225 EUR

Antieke Multifoor Dragon pistool (voorlader), ca. 1820. Materiaal: mahonie, ijzer, messing. Afmeting L.. 40 cm. In zeer goede staat.

Boulle likeurkeldertje
Startprijs 275 EUR

Franse boulle likeurkelder, 19e eeuw. Met vier karaffen en acht glaasjes (twee breuk). Circa: 1870. (kleine restauraties noodzakelijk). Afmeting: 23 x 31 x 22 cm. In redelijke staat.

Kauwgombal automaat
Resultaat: 100 EUR

IJzeren kauwgombal automaat uit de 50-er jaren. Met hamerslag beschildering (5 cent inworp). Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Indische kris
Startprijs 40 EUR

Oude Indonesische kris, met messing beklede houten schede. 20e Eeuw. Afmeting: L.46 cm. In redelijke staat.

Kruitzakje
Startprijs 40 EUR

Antieke kruitzak van leder en messing. 19e eeuw. Afmeting: 17,5x7x3cm. In goede staat.

Hoedendoos
Startprijs 180 EUR

Duitse handbeschilderde spaanhouten hoedendoos. 19e Eeuw. Afmeting: 21 x 47 x 30 cm. In goede staat.

Emaille bord
Resultaat: 105 EUR

Oud geemailleerd reclamebord met tekst Wingarwis medicinale drank. Eerste helft 20e eeuw. Emaille rechtsboven en linksonder licht beschadigd. Afmeting: 32,5 x 58,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Alte Fritz
Resultaat: 80 EUR

Lot diverse 'Alte Fritz' Frederik II van Pruisen. Eén maal tinnen buste. Eén maal lithografie 1786 - 1936, Seid Sozialisten der tat. En vijf maal eerste dag-envelop met postzegels. Afmeting: 13 - 22 c...

Jachtmes + Flacon
Resultaat: 40 EUR

Oud jachtmes en aluminium T.C.M. flacon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 31 cm. In goede staat.

Duitse ijzeren 'Alte Fritz'
Startprijs 80 EUR

Grote antieke Duitse gietijzeren plaquette "Alte Fritz". Gemerkt met stempel en G. Schadow Fec. (mogelijk Berliner eissen). Circa 1900. Afmeting: 37,5 x 34 x 2 cm. In goede staat.

2 Empire kandelaren
Startprijs 380 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse bronzen en vergulde empire kaarskandelaren op marmeren basement. Voorstellende een Egyptische vrouw met kruik. Afmeting H.. 24 cm. In goede staat.

Bronzen vijzel+bel+triptychon.
Startprijs 50 EUR

Drie maal bronzen voorwerpen in gotische en renaissance stijl. 20e Eeuw. Eén maal triptychon reis-icoon, één maal tafelbel 1669 en één maal vijzel 1590. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.

Antieke bronzen triptychon
Resultaat: 70 EUR

Bronzen triptychon reis-icoon in renaissance stijl. Fijn bewerkt en in goede staat. 19e Eeuw. Afmeting: 15 x 18 x 0,8 cm.

2 Engelse messing kandelaars
Resultaat: 35 EUR

Twee Engelse messing kandelaars, 19e eeuw. Afmeting H.. 31 cm. In goede staat.

2 Kaarskandelaars
Resultaat: 20 EUR

Twee grote oude messing kaarskandelaars, 20e eeuw. Afmeting H.. 40-47.5 cm. In goede staat.

2 Lampen met kandelaren
Startprijs 90 EUR

Twee oude antieke geëlectrificeerde messing kaarskandelaars, ca. 1920. Hoogte: 30 cm. In goede staat.

Theestoof, (messing binnenbak)
Resultaat: 325 EUR

Mooie, vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met originele messing binnenbak (empire). Afmeting: 50 x 37 cm ø. In goede staat.

Opaline vaasje op voet
Resultaat: 70 EUR

Antieke handbeschilderde opaline glazen vaas met portret en compositiemetalen voet. Circa 1870. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Barometer
Startprijs 80 EUR

Oude Engelse mahoniehouten stick-barometer. 20e Eeuw. Gesigneerd J. Blatt Brighton. Afmeting: L.98 cm. In goede staat.

Chin. ivoren doosje + erotische voorst.
Resultaat: 125 EUR

Oude/antieke Chinese ivoren dekseldoos met erotische voorstelling. Daarin met rondom Chinese schrift en landschapvoorstelling. Fijn geëtst, mooie kwaliteit. Afmeting: 3,9 x 3,5 cm. ø. In goede staat. ...

3 Delen ivoor.
Startprijs 160 EUR

Drie delen oud/antiek ivoor. Eén maal chinese figuur met rijst-aren (basement mist). Eerste helft 20e eeuw. Eén maal Indische olifant, circa 1930-1950. Eén maal Afrikaanse figuur. Midden 20e eeuw. Afm...

2 Afrikaanse ivoren figuren.
Startprijs 150 EUR

Twee oude Afrikaanse ivoren figuren op houten basement. Midden 20e eeuw. Vrouw met kruik en schaal op hoofd. Vrouw met vijzel en stamper. Afmeting: 22-25 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel c...

Ivoren sla-bestek.
Resultaat: 125 EUR

Oud Afrikaans ivoren slabestek met figuren. Circa 1940. Afmeting circa 26 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites

2 Chinese ivoren figuren
Resultaat: 200 EUR

Twee oude/antieke Chinese ivoren figuren op houten basement. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal geisha. En één maal man met sprokkelhout en bijl. Afmeting: 15,5 - 18 cm. In goede staatVoorzien van origin...

Staande petroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Grote staande messing Jugendstil petroleumlamp. Ca. 1910. Afmeting H.. 154 cm. In goede staat.

2 Ivoren bustes
Startprijs 150 EUR

Twee oude Afrikaanse ivoren buste beelden. Circa 1930. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites

Crucifix, (hout)
Resultaat: 35 EUR

Antieke notenhouten Corpus Cristi, 18e-19e eeuw. Afmeting . 39 cm. In goede staat

Ivoren slagtand, 7 olifanten.
Resultaat: 250 EUR

Oude bewerkte ivoren slagtand met zeven op een volgende Afrikaanse olifanten. Circa 1930-1950. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites

3 Ivoren beeldjes olifanten.
Resultaat: 240 EUR

Drie oude/antieke ivoren figuren van olifanten. Circa 1920-1950. Eén maal twee Indische olifanten op hoorn basement, circa 1920. Eén maal Afrikaanse olifant op houten basement. Eén maal twee Afrikaans...

2x Bewerkte ivoren tand.
Resultaat: 200 EUR

Twee oude/antieke bewerkte ivoren tanden op houten basement. Eén maal Aziatisch met Indische olifanten decor en één maal van klein naar groot opvolgende ivoren figuren, olifanten op houten schotel cir...

Bewerkte olifant tand.
Resultaat: 225 EUR

Grote oude/antieke Afrikaanse ivoren bewerkte seinhoorn. Circa 1920. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites

2x Ivoren bootjes.
Startprijs 160 EUR

Twee oude ivoren sculpturen. Figuren in bootjes. Circa 1950. Afmeting: 26-27 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites

Crucifix
Startprijs 30 EUR

Heilig kruis met wijwaterbakje, 19e eeuw. Compositie metaal op houten plaquette. Afmeting. 35 cm. In goede staat.

2x Ivoren beeldje.
Startprijs 180 EUR

Twee oude/antieke ivoren figuren, circa 1930. Eén maal mariabeeld (handen missen) en één maal figuur, wolf in bos (Rusland). Afmeting: 14-22 cm. In redelijk/goede staat.
Voorzien van origineel certi...

Ivoren stuk met mammoet.
Resultaat: 100 EUR

Oud ivoren tandstuk bewerkt met mammoet voorstelling. Circa 1930-1950. Afmeting: 8,5 - 13 x 5 cm. In goede staat.

Bontjas
Resultaat: 50 EUR

Oude lange bontjas van 'Pelterijen Donkerwolke' uit Enschede. Kleur: Lichtbruin.. Lengte/afmeting: 115 cm. In goede staat

3 Delen ivoor.
Startprijs 160 EUR

Drie oude/antieke ivoren vazen. Twee maal Jugendstil bewerkt met bloemen en teksten, 1916. Eén maal olifant met bloem en slangen, circa 1930. Afmeting: 16-24 cm. In goede staat.
Voorzien van origine...

Delfts blauwe schaal + messing haan.
Resultaat: 35 EUR

Oude messing haan en grote porseleinen Delftse hengselschaal, 20e eeuw. . Afmeting: 24-38 cm. In goede staat.

Doosje waaierkristal+gemberpot+delftsblauwe schaal
Resultaat: 40 EUR

Lot oud kristal en één Delfts schaaltje. grote waaierkristal schaal, 10 kleine waaierkristallen schaaltjes, waaierkristallen dekseldoos, boerenjongens bowlpot Minimale chips mogelijk. Afmeting 12 - ...

2x Oosters ivoren beelden.
Startprijs 1.200 EUR

Twee oude/antieke ivoren Japans gesigneerde figuren. Circa 1930. Marktkramers met vis en fruit, op houten basement. Afmeting: 25-26 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cite...

Zwaard van Napoleon
Resultaat: 72 EUR

Decoratief zwaard, 20e eeuw. (kopie naar het zwaard van Napoleon Bonaparte) Afm. 88 cm. In goede staat.

Koffer met inhoud
Resultaat: 35 EUR

Antieke lederen toiletkoffer met accessoires + flacons welke voorzien zijn van vernikkelde doppen. Circa 1915. Afmeting: 14 x 43 x 30 cm. In goede staat.

Zes delen antiek messing
Startprijs 25 EUR

Zes delen antiek messing. Twee kandelaren, één grote blaker, één stofblik, één flacon en één kaarsdover. Afmeting. 16-28 cm. In goede staat

2x Lederen kameel
Startprijs 30 EUR

Twee lederen kamelen met glazen ogen, 20e eeuw.. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat

Kandelaar (groot)
Resultaat: 60 EUR

Zeer grote plated vijf-lichts kaarskandelaar. 21e Eeuw. Afmeting: 130 cm. In goede staat.

2x Plated kandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee grote moderne plated kaarskandelaren. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Woerd
Resultaat: 35 EUR

Opgezette woerd in vlieghouding. Afmeting. 75 cm. In goede staat.

Wandkandelaar
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Louis Seize-stijl bronzen wandkandelaren. Ca. 1900. Afmeting H.. 40 cm. In goede staat.

Gobelin in lijst
Startprijs 30 EUR

Oude gobelin in lijst, 20 eeuw. Figuren in interieur decor. Afmeting: 31 x 37 cm. In goede staat.

Wanddecoratie, scheepvaart
Resultaat: 25 EUR

Antieke wanddecoratie met scheepvaart accessoires op houten met messing wandplaquette, ca. 1920. Afmeting. 70x55x10 cm. In goede staat.

Voorlader
Startprijs 120 EUR

Dubbelloopse voorlader, 19e eeuw. Hagelschot geweer met penvuur (lichte wormbeval, niet actief) Afmeting. L.114 cm. In goede staat.

Voorlader
Resultaat: 75 EUR

Voorlader, 19e eeuw. Dubbelloops hagelschot, pen voor geweer (kolf gebroken) met gravering Afmeting L. 117 cm. In redelijke staat

Benen lepel + kurkentrekker
Resultaat: 70 EUR

Grappige benen lepel met schroefbaar hoofd met kurkentrekker. 20e Eeuw. Afmeting:L. 17,5 cm. In goede staat.

Benen lepel + kurkentrekker
Startprijs 70 EUR

Oude benen lepel met doodskop en kurkentrekker. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.

Benen figuur
Startprijs 60 EUR

Grappige benen figuur met van blad gemaakte rok. 20e Eeuw. Afmeting: L.21 cm. In goede staat.

Pen-kandelaar
Startprijs 120 EUR

Bronzen penkandelaar in gotische stijl. 19e Eeuw. Afmeting: H.38 cm. In goede staat.