Drie maal bronzen voorwerpen in gotische en renaissance stijl. 20e Eeuw. Eén maal triptychon reis-icoon, één maal tafelbel 1669 en één maal vijzel 1590. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.
Grote houtgestoken vergulde Italiaanse wandkandelaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H.73 cm. In goede staat.
Grote presenteerschaal van bakeliet-soort met parelmoer voorstelling met paradijsvogels. 20e eeuw. Afmeting. 78x47 cm. In goede staat
Twee oude oosterse parasols. Eén van bamboe (breuk) en één van gestoken been, floraal. Afmeting: 73 - 96 cm. In redelijk/goede staat.
Drie mooie oude Engelse plated theekannen. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.
Miniatuur, 19e eeuw. Handgeschilderd op ivoor (gesigneerd). Buste dame. Afmeting: 4,5 x 4 cm. In goede staat
Miniatuur, 20e eeuw. Miniatuur met ivoren lijst. Dames buste, deels geschilderd, deels gelithografeerd. Afmeting: 6 x 5 cm. In goede staat.
Oude Chinese benen monnik met kind. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Bouille likeurkelder (zonder interieur). 19e Eeuw. Beschadigd. Afmeting. 29x34x26 cm. In matige staat
Grote antieke Japanse cloissoné vaas met floraal- en vogel decor. Bodemrand beschadigd. Afmeting: 33 cm. In redelijke staat.
Groot antiek Barok ijzeren deurslot. Duitsland, 18e eeuw. Afmeting: 30 x 25 x 3 cm.
Diverse kazuifel kragen ( antieke), enkele met beschadigingen. Afmeting: circa 100cm. In redelijk/goede staat.
Oude miniatuur in ivoren lijst, deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Grappige benen figuur met van blad gemaakte rok. 20e Eeuw. Afmeting: L.21 cm. In goede staat.