Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Indonesisch hout+zilv. bestek.
Startprijs 40 EUR

Zes maal oud Indonesisch houtsnijwerk, en zes maal zilveren bestek (gehalte 800), voorzien van Wajang figuren. Afmeting: 10 - 42 cm. In goede staat.

Koperen brandweerspuit.
Startprijs 40 EUR

Antieke, messing met roodkoperen brandweerspuit. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Antiek slot
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse smeedijzeren deurvergrendeling met gravering. 17e-18e eeuw. Afmeting. 34x15 cm. In goede staat.

Hanglamp (messing)
Startprijs 40 EUR

Klassieke messing hanglamp met porselein. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 40 cm ø. In goede staat.

Vijzel, brons.
Startprijs 40 EUR

Antieke bronzen vijzel. Circa: 1800. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

3x Oosters voorwerp
Startprijs 40 EUR

Drie keer oude/antieke oosterse metalen voorwerpen. Twee keer notenkrakers? En één keer filigrain vis met sluiting.

1x Cloisonné + lakdoosje.
Startprijs 40 EUR

Twee oude dekseldoosjes. 20e Eeuw. Eén maal cloisonné met floraal- en vlinder decor. Eén maal lakwerk met goud en florale decor. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

Japanse lakdozen (2x)
Startprijs 40 EUR

Twee delen Japans lakwerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal schrijfkist, bamboe, vogels. Eén maal dekseldoos, pagodes. Afmeting. 28-33 cm. In goede stat.

4 Delen oud/antiek Aziatica
Startprijs 40 EUR

4 Delen oud/antiek Aziatica. 1x medaillon Chinese dierenriem. 1x kraagvaasje. 1x schaal Swastika decor. 1x wierrookbrander, 18e-19e eeuw. Afmeting. 10-28 cm.

Bord, brons Chinees
Startprijs 40 EUR

Antiek Chinees bronzen, gesigneerd draken bord, ca. 1900. Afmeting . ø 25.3 x 2 cm. In goede staat

Pers uni standard
Startprijs 40 EUR

Oude pers uni-standard. Gemaakt van keramiek, metaal en hout. 20e eeuw. Afmeting . ca. 28x18 cm. ø . In goede staat

2 Thangka's
Startprijs 40 EUR

Twee oude Tibetaanse Thangka's met gouddecors, 20e eeuw. Eén maal Vajravarahi, één maal drie boedha's. Olieverf op linnen. Afmeting. 30x20 cm en 38x18 cm. In goede staat

4x Jean Paul Gaultier
Startprijs 40 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal Jean Paul Gaultier parfum ( 4 x 30 ml.). . In goede staat

2 Siercoupes
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Neo Renaissance Historisme schenkkannen, omstreeks 1880, goudkleurig. Afmeting H.27cm. In goede staat

Barometer
Startprijs 45 EUR

Antieke notenhouten gestoken barometer met Hollands opschrift. Ca. 1900. Afmeting. 37 cm. In goede staat.

Volkskunst, antiek mes.
Startprijs 45 EUR

Volkskunst, antiek mes met fraai floraal gestoken houten heft, vermoedelijk 18 eeuw 32 cm.

Koperen houtbak
Startprijs 45 EUR

Grote antieke koperen hengselbak. Ca. 1900. Afmeting. 35x39 cm. ø. In goede staat.

Landkaart Euregio
Startprijs 45 EUR

Grote Euregio landkaart. Grensstreek Twenthe. Afmeting. 170x140 cm. In goede staat.

Tablet, ovaal
Startprijs 50 EUR

Antiek Jugendstil keramieken presenteerblad met vernikkelde omranding, ca. 1910. (haarlijn). Onduidelijk gemerkt. Afmeting. 51x35 cm. In rdelijk/ goede staat

Spekstenen beeldje "Aapjes"
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinese 2-delige spekstenen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Apen en hertje op spekstenen basement (basement stukje af). In redelijk/goede staat. Afmeting: 20 x 16 x 8 cm

Bronzen wierrookpotje
Startprijs 50 EUR

Oude Oosterse bronzen wierrook brander met hanenkoppen decors. (20e Eeuw). Afmeting: 19x17x12 cm ø.In goede staat

Majolica hanglamp
Startprijs 50 EUR

Antieke 'Majolica' hanglamp met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 65 x 35 cm ø. In goede staat.

Lectuurbak "Pilastro"
Startprijs 50 EUR

IJzeren zwart-witte lectuurbak "Pilastro" uit de 50e jaren. Afmeting: 43 x 41 x 27 cm. In zeer goede staat.

Barometer
Startprijs 50 EUR

Engelse mahoniehouten barometer met tinnen wijzerplaat (kleine wijzer bovenin mist). 19e Eeuw. (kwik is eruit). Afmeting: 100 cm. In redelijk/goede staat.