Oude pers uni-standard. Gemaakt van keramiek, metaal en hout. 20e eeuw. Afmeting . ca. 28x18 cm. ø . In goede staat
Oude Tibetaanse Thangka met diverse boedhistische figuren afgebeeld. 20e eeuw. (Shambala) Olieverf op linnen. Afmeting . 42x55 cm. In goede staat
Antiquarisch boek, 'Hardings principles and practice of Art'. 19e eeuw. Met steendrukken betreffende schilderkunst. Afmeting. 30x39x3 cm. In redelijke staat
Groot interessant lot etnografica, diverse voorwerpen. 20e eeuw. Afmeting. ca. 8-60 cm. In goede staat.
Twee oude Tibetaanse Thangka's met gouddecors, 20e eeuw. Eén maal Vajravarahi, één maal drie boedha's. Olieverf op linnen. Afmeting. 30x20 cm en 38x18 cm. In goede staat
Art Deco stijl chrome tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 49x36 cm. ø . Cond.: G
Oosterse bronzen vaas met karper-decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. H. 29 cm. In goede staat.
Drie aparte designlampen gemaakt van struisvogeleieren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. H 33-52 cm. In goede staat.
Twee grote antieke draaibare messing piano-/ wandkandelaren. In 18e eeuwse stijl. Ca. 1900. Afmeting. 31x30x15 cm. In goede staat
Twee maal antiek houtwerk, ca. 1900. Eén maal eiken spiegel en een eiken wandconsole Afmeting. 50-70 cm. In goede staat
Lot divers tin en koperwerk, 20e eeuw. O.a. kandelaren, bekers, kruik etc. Afmeting . 10-30 cm. In redelijk/ goede staat
Twee maal oud/antiek Perzisch messing en 1x China/Japan. Een maal theekan 19e eeuw, fijn gedecoreerd met florale decors. Een maal tablet met Chinese tekens (beschadigd). Een maal kom, eerste helft 20e...
Antieke typemachine, Underwood Standard No. 5. Eerste helft 20e eeuw. (spatiebalk, bakeliet gescheurd) Afmeting. 30x37x36 cm. In goede staat.
17e Eeuw Europese renaissance steekwapen in lederen schede. Bronzen bewerkt heft met vrouw in gewaad. (originele patina). Vermoedelijk Duitsland. (oxidatie) Afmeting. 51 cm. In redelijk/ goede staat
Opgezette marter en twee bunzingen. Afmeting.ca. 40-55 cm. In goede staat.
Groot kunststof gegoten wandobject met paardenspan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 108x40x16 cm. In goede staat
Bewerkte messing beddepan met originele steel, 19e eeuw. Afmeting L. 92 cm. Cond.: G
Oude Hollandse tinnen beschilderde kraantjeskan. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting H. 43 cm. In goede staat.
Twee Japanse cloisonné vaasjes met draken decors. 20e Eeuw. Afmeting. 12.5 cm. In goede staat.
Italiaanse houtgestoken lampenvoet met cherubijnkoppen en vergulding. 20e Eeuw. Afmeting H. 51 cm. In goede staat.
Grote Euregio landkaart. Grensstreek Twenthe. Afmeting. 170x140 cm. In goede staat.
Bronzen tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting 75x45 cm. ø. In goede staat
Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal Jean Paul Gaultier parfum ( 4 x 30 ml.). . In goede staat