19e Eeuwse sabel. Frankrijk, Pour le Roi et la patrie Auguste Fanson Bruxelles. (Oxydatie) Afmeting. 103 cm. In goede originele staat.
Lot diversen. Onder andere: Scheeps-bellen,, stoomfluit + camera, stoom thermometer, infanterie trompet. 19e - 20e eeuw. Afmeting: circa 10 - 60 cm. In goede staat.
Lot van acht oude Hollandse emaille borden. Onder andere: Rookverbod, ANWB Voetpomp, De Jong en Co., Verboden toegang, Rue Charrel, Batavus etc.. Afmeting: 18 - 83 cm. In redelijk/goede staat.
Voor-oorlogse Remmington typemachine. Circa: 1930. Afmeting: 30 x 40 x 38 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Louis Seize stijl barometer met tinnen cijferplaat.. Ca. 1900. Mahonie-fineer op eiken. Franchesde Amsterdam. Afmeting. 126 cm. In goede staat.
Antieke cloisonné wandschotel met paradijsvogel en florale decors. Circa: 1900. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.
Eikenhouten gestoken wandzoutkist met klepdeksel Anno 1751. 18e Eeuw. 'Wat Hort Hier Allet?'. Afmeting: 44 x 20 x 31 cm. In goede originele staat.
Twee antiek bronzen plated kaarskandelaren met graveringen. Circa: 1900. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Mooie antieke kristallen hanglamp met facet geslepen glas (één chip). Ca. 1910. Afmeting. 22x39 cm. ø. In redelijk/ goede staat.
Jugendstil plated koffie/theeservies met geslepen glas in presenteertablet. Circa: 1915. Afmeting: 25 x 42 x 21,5 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten kistje met messing beslag, omstreeks 1890, Historisme, met slot Afmeting14x25x20cm In goede staat
Lot van vier grote antieke sleutels. 18e-19e Eeuw. Afmeting. 13-21 cm. In goede staat
Volkskunst, antiek mes met fraai floraal gestoken houten heft, vermoedelijk 18 eeuw 32 cm.
Sierkurk met gegraveerd wapen met staande vogel en 1715, ø 4,5cm
Oud Chinees kunstwerk uit kurk gesneden. In vitrine op console. 20e Eeuw. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten theekistje met benen sleutelplaat. Afmeting: 11,5 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Oud Indonesisch houtgestoken kistje met rondom landschappen met figuren decors. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 37 x 35 cm. In goede staat.
Drie keer oude/antieke oosterse metalen voorwerpen. Twee keer notenkrakers? En één keer filigrain vis met sluiting.
Antiek messing 'Unis France Francia' rekenmachine in lederen etui. Afmeting: 15,5 x 11 x 0,5 cm. In goede staat.
Twee oude dekseldoosjes. 20e Eeuw. Eén maal cloisonné met floraal- en vlinder decor. Eén maal lakwerk met goud en florale decor. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Grote staande keramieken lamp met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 66 cm. In goede staat.
Marmeren 'Discussiebol' op basement. 20e eeuw. Afmeting. 14 x 10 cm. ø In goede staat.
Twee delen Japans lakwerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal schrijfkist, bamboe, vogels. Eén maal dekseldoos, pagodes. Afmeting. 28-33 cm. In goede stat.
Plated 12- persoons bestekcassette en broodmand . Tweede helft 20e eeuw. Afm. 27.5-39 cm. In goede staat.