Lot divers antiek koperwerk, 19e-20e eeuw. Onder meer met een warmhoud-rechaud, kolenbak, ketels, kruik etc. In goede staat.
Lot divers antiek koperwerk, 19e-20e eeuw. Bestaande uit theestoof, één doofpot, melkkan, hengselbak, ketel, sleef, grote Oosterse schaal. In goede staat.
Grote antieke koperen renaissance-stijl kloosterbel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 22 x 21 cm. In goede staat.
Antieke bronzen vijzel naar 16e eeuws voorbeeld, maar rond 1900.. Afmeting: 11x12 cm. ø In goede staat.
Antieke Russische gemerkte samovaar van messing met houten grepen en benen knop op kraan. Circa 1900. Afmeting: H.56 x 38cm.. In goede staat.
Vier maal 19e eeuws Hollands koperwerk. Eén maal grote appelketel, drie maal cake-vormen (tulband). Afmeting: 22 - 37 cm. In goede staat.
Antieke vergulde messing schaal met renaissance decor van Romeinen met zwaarden. Rondom floraal- en ranken decor. Afmeting: 8,5 x 38,7 cm ø. In goede staat.
Drie delen koperwerk, 19e eeuw. Eén zeer grote appelketel en twee hengselbakken (één beschadigd). Afmeting: 35 -40 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Deense Jydsk draaischijf telefoon, 20e eeuw. Toestel is gemaakt van metaal, hout en beceliet. . Afmeting: 32x27x14 cm. In goede staat
Bronzen tafelstuk met geslepen kristallen schaal. 19e Eeuw. Afmeting: 18 x 21 cm ø. In goede staat.
Oude miniatuur in ivoren lijst, deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Diverse lederen etui's, één afgezet met gouden sluiting, rand en aplique versierd met graveerwerk, twee met zilveren randen, slot en apliquen versierd met graveerwerk. Afmetingen: 13-15cm.
Twee antieke vaasjes, antieke bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder.Afmeting 6,5x7 en 9x7cm. In goede staat
Drie oude wandelstokken met messing grepen en glazen drankflacon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 - 90 cm. In goede staat.
Moderne, 12-persoons, plated bestekcassette in chique koffer. Ongebruikt. In goede staat.
Drie maal antiek meet-apparatuur. Eén maal groot metalen meetlint. Twee kleine trekweeginstrumenten. 19e Eeuw. Afmeting: circa 27 - 34 cm. In goede staat.
Bewerkte messing tabaksdoos met landschap decor (messing + rood koper). 18e-19e Eeuw. Afmeting: 3 x 15 x 6 cm. In goede staat.
Lot goudkleurig (5x). 20e Eeuw. Vier maal verguld metaal: Schaaltje, zout+peper en (varkentje)-mosterdpotje. Eén maal kunststof ijs-emmertje in ananas-vorm. Afmeting: 4 - 15 cm.
Prachtige grote Franklin Minst figurengroep. Gesigneerd K. Sherwin. Vijf otters bij waterpartij. Afmeting: 26 x 36 x 21 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse neo renaissance eikenhouten documentenkisten met metalen beslag, ca. 1900. Afmeting. 35-40 cm. In goede staat.
IJzeren zwart-witte lectuurbak "Pilastro" uit de 50e jaren. Afmeting: 43 x 41 x 27 cm. In zeer goede staat.
Antiek inktstel met houten basement, kristallen inktpotten en compositie metalen figuren. Circa: 1920. Afmeting: 35 x 41 x 22 cm. In goede staat.
Antieke historisme kolenkit, circa 1880. Gietijzer, vernikkeld met bijhorende bewerkte schep. Afmeting: 39 x 30 x 46 cm. In goede staat.
Originele Aida Express petroleumlamp in originele doos (ongebruikt) met beschrijving (Record 250) (Stormlamp). Verchroomd. Afmeting. 35x15x15. In zeer goede staat