Origineel Louis Seize mahoniehouten theekist met intarsia, ca. 1800. (twee fineerschades) Afm. 11x18x11 cm. Cond.: R/G.
Houtgestoken wandconsole met vergulding. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 38x34x20 cm. Cond.: G.
Hollandse eikenhouten renaissance stijl kapstok met ranken en leeuwenkoppen. Ca. 1900. Afm. 120x29x11 cm. In goede staat.
Jugendstil stijl tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Glazen voet met messing, florale en vlinders decor. Afm. ca. 70x40 cm. ø. In goede staat.
Twee oude Chinese roodlak boedha's, 20e eeuw. Afm. 19-20 cm. In goede staat.
Twee antieke kaarskandelaren omstreeks 1880, van messing en keramiek, 5 lichts, in goede staat 46cm.
Antiquarisch boek. De goude en zilvere gangbaare penningen der graaven en graavinnen van Holland. Delft, Andries Voorstad in het jaar 1700. (vol afbeeldingen van munten) Afm. 21x31x73 cm. Cond. R/G.
Antieke Franse composietiemetalen lamp met vrouwenfiguur in ranken, 2 lichts omstreeks 1900. La prosperite par bruchon, in goede staat 63cm. Cond:G
Mooie kleine antieke viool met strijkstok en kist. Vermoedelijk Duitsland. Afm. 53 cm. Cond.: G.
Drie oude Chinese roodlak gegoten figuren. Tweede helft 20e eeuw. Gemerkt. Afm. 15-22 cm. Cond.: G.
Bronzen hanglamp met roofvogels en glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 66x45 cm. ø. In goede staat.
Antieke typemachine, Royal Barlock, ca. 1910. Afm. 27x35x35 cm. In goede staat.
Kist met twaalf flessen Franse Chateau Belle Croix wijn uit 1999. (12 x 75 cl.) Afm. 19x33x50 cm. Cond.: G.
Jugendstil stijl keramieken beschilderde schaal met bronzen monturen 21e eeuw 20x39x23cm. Cond:G
Antieke messing met kristallen petroleumlamp, facet geslepen. Ca. 1910. Afm. 78 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke vergulde degen met vrijmetselaarsteken (troffel, wapenschild etc.) Ca. 19e eeuw. (kleine beschadigingen) Afm. 97.5 cm. Cond.: R/G.
Bronzen hanglamp met roofvogels en eikenhouten tussenstuk. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 60x65 cm ø. In goede staat.
Neo-gotische messing kaarskandelaar, 19e eeuw. Twee-delig en tien-armig. Afm. 75 cm. In goede staat.
Adeliges Taschenbuch. Uitgave Justus Perthes te Gotha, jaargangen: 1903, 1907, 1923, 1930, 1931, 1933, 1934, 1935, 1936, 1937, 1938, 1939 (2x), 1940 (A+B), 1941 (A+B), 1942 (3x B + )A. Totaal: 23 band...
Antieke Franse wortelnoten boulle kist met spelen. Ca. 1900. In goede staat.
Oude hoorn gesneden pauw (buffelhoorn). 20e Eeuw. Afm. 36 cm. In goede staat.
Zware antieke Engelse messing scheepvaart telescoop. Negretti & Zambra, London (1917) No. 756. Afm. ca. 60x7 cm.
Grote Holllandse twee liter tinnen maatkan. Gemerkt met ooievaar en letters T.M. (dubbele.Ned.Kan). 18e-19e eeuw. In goede staat.