Vooroorlogse Continental telmachine, wanderer Werke, 35x49x37cm. Cond;G
Vooroorlogse lederen koffer met drie sluitingen. Afm. 40x71x42. In goede staat.
Antiquarisch boek, 'Hardings principles and practice of Art'. 19e eeuw. Met steendrukken betreffende schilderkunst. Afm. 30x39x3 cm. Cond.: R.
Vooroorlogse Duitse houtgestoken notenkraker met kabouterkop. Afm. 23.5 cm. In goede staat.
Eikenhouten dranktonnetje met ijzeren beslag en handvat en stop. 19e Eeuw. Afm. 24x15 cm. ø. In goede staat.
Grote staande keramieken lamp met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 66 cm. In goede staat.
Groot kunststof gegoten wandobject met paardenspan. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 108x40x16 cm. Cond.: G.
Twee koperen treven op hoge voet. 19e Eeuw. Afm. 24-25 cm. In goede staat.
Twee plaquettes versierd met Boedha's. 55x100x3,3mm en 60x10x40mm.
Twee Japanse cloisonné vaasjes met draken decors. 20e Eeuw. Afm. 12.5 cm. In goede staat.