Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Grammofoon
Startprijs 80 EUR

Grommofoon 20e eeuw, zwart met chrome trechter en bacelieten plaat met grip, in goede staat, functies niet getest, 70x50x41cm.

Appelketel en vijzel
Startprijs 80 EUR

Grote Hollandse 19e eeuwse koperen appelketel en messing biedermeier vijzel, 11-31øcm. Cond:G

Donkerbruine bontjas
Startprijs 80 EUR

Mooie donkerbruine damesbontjas, in goede staat 90cm.

2 reclameborden Bols+Tabak
Resultaat: 100 EUR

Twee oude hollandse reclameborden achter glas, 1x Douwe Egberts tabak, 1x Bols Ligeurs, 50/60er jaren, 108x23 en 60x46cm. Cond;G

Mahonie kistje
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuws mahoniehouten theekistje, omstreeks 1840, met slot en sleutel. 12x10x13cm. Cond:G

6 paraplu's
Startprijs 80 EUR

Lot van 6 vooroorlogse paraplu's o.a. met been, hout, en verzilverde handgrepen, in goede staat 90-98cm.

Wandelstok
Startprijs 80 EUR

Wandelstok 18e 19e eeuws met twee gezichten uitgesneden bij grip. Cond:G

2 Wandelstokken
Startprijs 80 EUR

Twee antieke wandelstokken, 1x Jugendstil met aluminium greep, en 1x met messing leeuwenkop, 20e eeuw 86x90cm. Cond:G

Boekensteunen
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Hollandse boekensteunen van marmer met vissers figuren man en vrouw, omstreeks 1910 compositiemetaal. 16x13x8cm. Cond;G

Schildpad kistje
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuwse kist met schildpad en zilver, applicatie op deksel een van de eerste stoomlocomotieven(Adler?) minimale beschadigingen, 7x15x10cm. Cond;G

Indonesisch boedha beeld ca. 1940
Startprijs 80 EUR

Indonesische houtgestoken beeld, omstreeks 1930, wormbeval, 43cm. Cond;G

2 Tafellampen, chroom en voet
Startprijs 80 EUR

Twee mooie tafellampen met chrome voet 2e helft 20e eeuw in goede staat 66cm.

2 wandkandelaars
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke messing wandlampen met cherubijnkoppen, omstreeks 1190. 33x28x17cm.Cond:G

Doos met helmen en petten
Resultaat: 70 EUR

Lot met helmen en petten oost Duitsland 2e helft 20e eeuw 25-28cm. Cond;G

4 Hohners, mondharmonika
Resultaat: 80 EUR

Vier mooie vooroorlogse Duitse Hohner mondharmonica's, 1x Tremolo, 1x Echo Bell metal reeds, 64 Chrominica 4 octaves, professional, 1x Echo, 18-22cm. Cond:G

Twee houtgesneden lampen
Resultaat: 80 EUR

Twee decoratieve goudkleurige houtgesneden tafellampen in de vorm van Chinese Foohonden 2e helft 20e eeuw, 76cm. Cond:G

Triptichon en Ikoon
Resultaat: 80 EUR

Twee decoratieve ikonen naar oud voorbeeld, 1 triptychon naar Hubert Jan van Eyck( Litho 1432), 1x ikoon moedergods met kind omstreeks 1280(litho)met houten lijst, koperbeslag en glazen steun. 50x64x7...

Zeeuws paardemes, in lederen schede
Resultaat: 80 EUR

Negentiende eeuws paardemes omstreeks 1880 Willem Koops in lederen schede in goede staat 26,5cm.

2 Staande lampen
Resultaat: 280 EUR

Twee klassieke blikken beschilderde tafellampen, klassisisme met leeuwenkoppen, 2e helft 20e eeuw 60x46øcm. Cond:G

Bronzen staande lamp
Startprijs 80 EUR

Bronzen staande lamp met Chinese invloeden, 2e helft 20e eeuw 69x30x30cm. Cond:G

Bronzen hanglamp
Startprijs 80 EUR

Bronzen hallamp 4-lichts , naar antiek voorbeeld met geslepen glas, 67cm. Cond:G

Theestoof "Half ei"
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuwse notenhouten empire theestoof met koperen hengsel en binnenbak, in goede originele staat 52x35øcm. Cond;G

Tinnen kraankan
Resultaat: 80 EUR

Negentiende eeuwse tinnen kraantjeskan met originele beschilderigen omstreeks 1800, in goede originele staat 44cm. Cond:G

9 Petroleumlamp-kappen
Resultaat: 90 EUR

Negen antieke petroleumlampkappen in goede staat , omstreeks 1900 30-40cm. Cond:G

Jugendstil hangende petroleumlamp
Startprijs 80 EUR

Antieke majolica Jugendstil hangpetroleumlamp, omstreeks 1900, in goede staat. 52x34cm.

Imari petroleumlamp
Startprijs 80 EUR

Negentiende eeuwse Imari petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 47cm.

Kersen Art Deco dekseldoos
Resultaat: 85 EUR

Kersenhouten Art Deco dekseldoos omstreeks 1930, recentelijk professioneel hangepolitourd, in zeer goede staat 12x23,5x18,5cm. Cond;G

Marokkaanse dolk 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Verzilverde Marrokaanse dolk met houten grip, 20e eeuw 40cm. Cond:G

2 Indonesische krissen
Resultaat: 135 EUR

Twee oude Indonesische krissen met gestoken handvaten, 20e eeuw in goede staat 45-48cm.

2 Messing kandelaars, Empire stijl ca. 1890
Resultaat: 100 EUR

Twee messing empire kandelaren 2e periode, omstreeks 1880, in goede staat 29cm.

3 Messing kandelaars
Resultaat: 80 EUR

Drie antieke messing kaarskandelaren omstreeks 1880 in goede staat 46x76cm. Cond;G

Chinees bronzen schildpad trekpotje
Startprijs 80 EUR

Chinees brons trekpotje met schrift in de vorm van een schildpad, gemerkt, 20e eeuw 10x13x10cm. Cond:G

Afrikaans figuur, waarschijnlijk Dogan
Startprijs 80 EUR

Grote Afrikaanse houtgesneden figuur Dogan 20e eeuw in goede staat 71cm. Cond:G

Staand beeld, vrouwenfiguur
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke staande olielamp omstreeks 1890, geelectrificeerd, in goede staat Compositie metaal, 98cm.

Staand beeld, vrouwenfiguur
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke stalamp, geelectrificeerd, stukje basis afgebroken, compositiemetaal, 69cm. Cond:R/G

Antiek object
Resultaat: 75 EUR

Zeer oude Perzische op Chinese kraker van ijzer en messing, vermoedelijk tussen 1500-1700, in de vorm van een paardenhoofd, op het paardenhoofd een swistaka motief (collecters item) in goede originele...

Twee glazen schaaltjes met bronzen voet
Resultaat: 75 EUR

Twee antieke kristallen bonbonschaaltjes met bronzen voet, omstreeks 1880, minimale chips 10x18øcm Cond:G

2 Nieuwe atelier lijsten
Startprijs 75 EUR

Twee nieuwe ornamentlijsten, binnenmaat: 50x70cm. in goede staat.

Joodse kandelkaar
Resultaat: 120 EUR

Joodse 9 lichts kandelaar met afgebeelde thorarollen, 21e eeuw 8,5x29x3cm. Cond;G

Gestoken Indonesische plaquette, verguld
Resultaat: 75 EUR

Oosters snijwerk, gouddecor, 2e helft 20e eeuw, landarbeiders met ossenspan, in goede staat 47,3x43,8cm.

Lepeldoosje
Startprijs 75 EUR

Negentiende eeuws mahonihouten lepeldoosje met intarsia, compleet met sleutel, daarbij 5 lepels, in zeer goede staat.

Handbeschilderd bord, messing omranding
Startprijs 75 EUR

Antiek handbeschilderd porseleinen bord met messing omranding, omstreeks 1900 26øcm. Cond:G

2 kapmessen
Startprijs 75 EUR

Twee oude Spaanse kapmessen, gemerkt Cornetia, 20e eeuw in goede staat 83cm.

Jugendstill lampenvoet
Startprijs 75 EUR

Antieke Jugendstil lampenvoet omstreeks 1900 met keramiek, handbeschilderd met floraal decor en vergulde voet 44cm. Cond;G

3x bronzen lijst met schilderijen
Resultaat: 70 EUR

Drie 19e eeuwse bronzen lijsten omstreeks 1870 Duitsland, met deels geschilderde voorstellingen, 34-40cm Cond:R/G

2 kaarskandelaren
Resultaat: 95 EUR

Twee antieke kopergeslagen kaarskandelaren met wapendecor, omstreeks 1900. 29cm. Cond:G

Russisch lakwerkdoosje
Startprijs 70 EUR

Grote Russische lakwerkdoos, jongen met paradijsvogel 2e helft 20e eeuw, kyrillisch gesigneerd, 19,5x6,5x3cm. Cond:G

Lot gereedschap
Startprijs 70 EUR

Lot antiek 19e eeuws gereedschap van smeedijzer en hout. 23-47cm. Cond:G

Benen inro met gordelknopen
Startprijs 70 EUR

Oude Japanse benen inro met gordelknopen, 20e eeuw in goede staat 5,5cm.

Benen inro en netsuke, haas
Startprijs 70 EUR

Oude Chinese of Japanse benen inro met haas en libelle voorstelling, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 5,5cm.

Benen bol-netsuke, zeemeerminnen
Startprijs 70 EUR

Chinese gestoken netsuke, gemerkt, zeemeermin voorstelling, 2e helft 20e eeuw, been, Cond:G 4øcm.

3x Briefopener
Startprijs 70 EUR

Drie grote oude messing briefopeners, 20e eeuw. 32-27cm. Cond:G

Ronde houten emmer
Startprijs 70 EUR

Negentiende eeuwse ronde mahoniehouten emmer met messing beslag en hengsel, in goede staat, binnenbak van messing. 36x33øcm.

Grote messing kerk-kandelaar
Resultaat: 80 EUR

Grote 19e eeuwse messing vergulde barokstijl kaarskandelaar met heiligenvoostelling, in goede staat 90cm.

Japans lakkabinet
Resultaat: 70 EUR

Japans lakwerk kabinet met vogels, bloemen en beschilderingen, lades achter de deuren en koper beslag, 20e eeuw 33x28x21cm. Cond:G

Messing kistje
Startprijs 70 EUR

Vergulde messing dekseldoos met slot, omstreeks 1930-1950, letters J.6, in goede staat 6,8x6,5x16,3cm. Cond:G

Midden Amerikaans figuur
Startprijs 70 EUR

Midden Amerikaanse terracotta figuur via opgraving aangekomen, gelijmd, 10cm. Cond;R

Franse smeedijzeren wastafel
Resultaat: 70 EUR

Antieke Franse smeedijzeren wastafel met antieke keramieken wasbak(barst) omstreeks 1900, in goede staat 90x80x44cm. Cond;G

Opaline petroleumlamp, oude kap
Resultaat: 65 EUR

Antieke porseleinen met messing petroleumlamp, 1e helft 20e eeuw met glazen kap en glazen pegels, geelectrificeerd. 63x30øcm. Cond:G

Hanglamp Art Deco
Startprijs 65 EUR

Mooie vooroorlogse chrome metalen 6 lichts hanglamp, in goede originele staat 56x60ø Cond:G

Geldkistje
Startprijs 65 EUR

Negentiende eeuws kleine ijzeren geldkist zonder sleutel, wel open, 43x28x27cm. Cond:R/G

Smeedijzeren luchter
Startprijs 60 EUR

Antieke smeedijzeren lamp met rankenversieringen omstreeks 1920 originele beschilderingen 60x62cm. Cond:G

Petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke Jugendstil petroleumlamp, omstreeks 1900 met 9 kaarshouders, floraal en zweepslagdecor, 60xø60cm. Cond:G

Bontjas, nerts
Startprijs 60 EUR

Korte Nertsbont damesjas, L. paskalis furs 77cm. Cond.:G

Messing koffiepot
Startprijs 60 EUR

Grote 18e eeuwse Chinese messing koffiepot? tekens uit de Chinese oudheid, in goede staat, 29x27x18cm.

Koperen dekselpot
Startprijs 60 EUR

Negentiende eeuwse kopergeslagen dekselpot met foohonden en floraal rankendecor rondom, 26x21øcm. Cond;R/G

2 vooroorlogse veldkijkers
Resultaat: 60 EUR

Twee vooroorlogse veldkijkers, messing met metaal en leder, 1x Russisch 1931+nr. Cond:G 16cm.

Houten wandconsole
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten gestoken wandconsole 18e-19e eeuws, arcanthus bladdecor, in goede staat 35x40x27cm.

Tonnetje
Startprijs 60 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten dekseltonnetje met messing banden, in goede staat 15x17øcm.

3 Bronzen amuletten
Startprijs 60 EUR

Drie oude Oosterse Chinese bronzen miniaturen 4-6cm. Cond;G

Reis tempeltje in etui
Startprijs 60 EUR

Kleine Oosterse reisikoon in geborduurde etui, china of Tibet, 20e eeuw 9x7x4cm.

Fries kerkbankje
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuws iepenhouten Fries kerkbankje met naam: G.Boon, datering 1880. 16,5x26x18cm. Cond;G

Korte dames-bontjas
Startprijs 60 EUR

Korte damesbontjas in goede staat 56cm.

3 Delen bont
Startprijs 60 EUR

Drie delen bont 1 muts 2 stola's 24x100cm. Cond:G

2 Stola's, poolvos
Resultaat: 60 EUR

Twee Poolvos stola's met glazen ogen 62-70cm. Cond:G

Slot met sleutel
Startprijs 60 EUR

Antiek Duits huisdeurslot, omstreeks 1800 met sleutel, in goede staat. 11x14x3,5cm.

Tiffany lamp
Startprijs 60 EUR

Aparte grote Tiffanystijl tafellamp, 2e helft 20e eeuw in goede staat 90x45øcm.

Slot
Startprijs 60 EUR

Duits Barok Schnappschloss met gravering, in goede staat 18x11x6cm.

2 benen beeldjes
Startprijs 60 EUR

Twee oude beengestoken beeldjes in goede staat 12-15cm. Cond:G

Slot
Startprijs 60 EUR

Antiek Duits Empire huisdeurslot, 1e helft 19e eeuw, 19x13,5x2,4cm. Cond:G

Gobelin in lijst
Resultaat: 60 EUR

Grote gobelin wandkleed in houten omlijsting met figurendecor, 20e eeuw 204x90cm. Cond;G

2 sloten
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke sloten, 1x van Hollandse barokkast met sleutel en 1x hangslot 18e eeuws of ouder zonder sleutel. 12,5x11 en 13x10x3cm. Cond:G

2 Putti en 2 olifantjes met console
Startprijs 60 EUR

Zes delen deco artikelen 2 houten consoles met putti(kunststof) 2 gietijzeren olifanten 19-38cm. Cond:G

Chinese bronzen vaas
Startprijs 60 EUR

Zwarte oude Chinese bronzen vaas, bewerkt met chinese tekens, naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 21cm. Cond:G

4 Delen verzilverd
Startprijs 60 EUR

Vier delen oud verzilverd 20e eeuw, 1 x Mexiccaanse dárgenti figuur, 1x miniatuurtas, 2 pillendoosjes, 2,5-17cm.

Theestoof met spijlen
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuwse theestoof met spijlen en messing binnenbak, in goede staat 44x34x39cm. Cond:G

3 Diverse metalen schalen
Resultaat: 60 EUR

Drie grote brons kleurige gepatineerde metalen schalen, decoratief 2e helft 20e eeuw, 33x33ø Cond:G

Gestoken barometer
Startprijs 60 EUR

Fijngestoken eikenhouten Franse barometer, omstreeks 1900 in rococco stijl, in goede staat 34cm.

Hoogtemeter voor ballonvaart
Resultaat: 70 EUR

Mahoniehouten hoogtemeter voor ballonvaart, 1e helft 20e eeuw. G. Lufft Stuttgart. 16x20x11cm. Cond:G

3 Lederen paardjes
Resultaat: 60 EUR

Drie lederen paardjes 20e eeuw met glazen ogen, leuke handarbeid, 18-20cm. Cond:G

4 Chinese bronzen beeldjes
Startprijs 60 EUR

Vier oude antieke oosterse bronzen figuren, 1x olifant, big, boedha, en liggende boedha. 4-15cm. Cond:G

2 Lakvaasjes op sokkel
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Chinese rode lakvaasjes met floraal decor, 20e eeuw 10,5cm. Cond:G

2 Tafellampen met witte kap
Resultaat: 60 EUR

Twee mooie tafellampen met alluminium voet, 2e helft 20e eeuw in goede staat 65cm.

2 Tabletten met 6 onderzetters
Startprijs 60 EUR

Twee antieke keramieken dienbladen omstreeks 1920, met 6 onderzetters keramiek, alle met vernikkelde omranding, fruit en blauwe bessendecor. 7-40cm. Cond:G

Kruiden kastje
Resultaat: 85 EUR

Antiek Duits kruidenkastje van notenhout omstreeks 1900, lichte wormbeval 32x25x8cm. Cond:G

3 Oude messing fotolijstjes
Startprijs 60 EUR

Drie oude bewerkte messing fotolijsten met reproducties, omstreeks 1960, 18-21cm.Cond:G