Twee grote Perzische schotels, verzilverd en kopergeslagen, 20e eeuw 39ø Cond:G
Twee antieke bronzen miniatuur kaarskandelaren 17e-18e eeuw 1 haarscheur en reparatie met lood, 9,5cm.Cond:R/G
Oosterse sabel in houten schede met houten heft 20e eeuw 90cm. Cond:G
Duits Evangelisch boek, 17e eeuws, lederen band incompleet eerste bladzijden missen, zoldervondst, 11x23x25cm. Cond:R
Grote electrische stormlamp van koper, 2e helft 20e eeuw in goede staat 57cm.
Messing hallamp met facetgeslepen glas, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 50x28øcm.
Antiek bronzen bureau tablet Kaiser Wilhelm 1797-1897 in goede staat 2x25x11cm.
Eikenhouten gestoken hanglamp en eiken hoek etagere, 1e helft 20e eeuw, 42-50cm. Cond:G
Prachtige houtgestoken dubbele fotolijst omstreeks 1930, fijngestoken met oosterse voorstellingen, in goede staat 40x36x3cm.
Ingelijst verzilverd halssieraad, replica van een zilveren halssieraad van het Miao ras, in zwarte baklijst, 82x80cm. Cond:G
Twee vooroorlogse vioolkisten, 1x kunstleer 1x vurenhout. 76-78cm. Cond:G
Lot van 9 Duitse Hohner mondharmonica's 20e eeuw, 10-19cm. Cond;R
Messing plafondlamp met prismenglas 60er jaren 25x24øcm. Cond:G
Zeven delen verzilverd, 2e helft 20e eeuw 2 kandelaren, presenteertablet, 2 asbakken, 2 servetringen 4-43cm. Cond:G
Negentiende eeuwse notenhout gestoken lectuurbak met ranken en mansportret, in goede staat 35x45x13cm.
Oude koperen relief, het laatste avondmaal, met mahonielijst, 20e eeuw, in goede staat 55x33cm.