Antieke grote houtgestoken Schwarzwald barometer, omstreeks 1900 met Hollands opschrift, in goede staat 58x34cm.
Negentiende eeuwse Duitse stickbarometer van vurenhout, opticus J. Elkan, Aurich, in goede staat 98cm. Cond:G
Twee grote messing tafellampen Empire stijl, 20e eeuw, zonder kap, 62cm. Cond:G
Grote oude grenenhouten gestoken speculaasplank, 20e eeuw in goede staat 100x27cm Cond:G
W.Coup of Caup? kopergeslagen en geëmailleerd stilleven met fles 1930-1970, kleine beschadiging linksonder 50x36cm Cond:R/G
Karta Segelleden, aitiquarische kaart , Stockholm, 19e eeuw maritieme kaart kanaalwegen till Göhteborg, in goede staat 11x24x1cm.
Drie antieke ivoren figuren 2x Boeda en een vrouwenfiguur 7x8,5cm Cond:G
Metalen plafondlamp met prismen glas, 2e helft 20e eeuw 40x30ø Cond:G
Drie delen antiek koperwerk 19e eeuws, messing petroleumlamp omstreeks 1900, koperen strijkijzer, biedermeier vijzel en stamper 11-31cm Cond:G
Antieke messing Holland Amerika lijn tablet met twee 3delige theeglazen, 1st class only, SS.Nieuw Amsterdam, 1e helft 20e eeuw, 9,3xø8cm. Cond:G
Lot divers bont, 2x muts, een stola, een vosvel. 21-104cm Cond:G
Jugendstil schaal, compositie metaal, voorstellende een lelieblad met mandoline spelende vrouw en kikkers, 20e eeuw, 23x17x4cm. Cond:G
19e eeuwse mahonie houten theestoof met intarsia en messing. Binnenbak 43x28cm. In redelijke staat.
Gesigneerde Jugendstil koperen kan op comfort met brander, door Conrad Kurz en co, kleine deuken 30cm Cond:R/G
Oude messing kroonluchter 20e eeuw in barokstijl, 12 lichts deukje in bol 68x75ø Cond:R
Lot 19e eeuws antiek koperwerk o.a brander, doofpot, ketel ,schaal en jardinière 14-39cm Cond:G