Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Deense telefoon
Startprijs 60 EUR

Vooroorlogse Deense telefoon JYDSK telefoon, metaal met baceliet, 34cm. Cond:G

Eiken barometer
Resultaat: 70 EUR

Antieke eikenhouten stikbarometer omstreeks 1880 Engeland 96cm in goede staat

Sabel en percussie pistool
Startprijs 60 EUR

Antieke voorlader(beschadigd), en oude decoratieve sabel, 20 eeuw 42-104cm. Cond:M/G

Jachtgeweer, enkelloops
Startprijs 200 EUR

Negentiende eeuwse voorlader mat gravering, in goede staat 123cm. Cond:G

Bajonet
Startprijs 50 EUR

Antieke bajonet No: 21366, met messing heft 64 cm. Cond.: G

Oude kris
Resultaat: 110 EUR

Antieke Indonesische Kris met houten schede en hoornen heft, schede beschadigd, 54cm. Cond:R

Barometer
Startprijs 25 EUR

Oude barometer, Hollands, 2e helft 20e eeuw notenhout, 85cm Cond:G

Mes en kris
Startprijs 50 EUR

Oude oosterse kris en mes in lederen schede 20e eeuw, in goede staat 39-40cm.

Bajonet
Startprijs 60 EUR

Antieke Bajonet WO I of WO II schede bedeukt, verder goed, 39cm.

Groot klapmes, Corsica
Startprijs 225 EUR

Zeer groot Corsicaans klapmes, 1e helft 20e eeuw. 53 cm. In goede staat. Cond.: G

Antiek mes
Resultaat: 200 EUR

Groot antiek klapmes met heft van hoorn/been? en messing. Gemerkt: Toledo. 44 cm Cond.: G

Gewerenrek
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten gewerenrek omstreeks 1930, 70x60cm Cond:G

Heilig kruis
Startprijs 30 EUR

Antiek eikenhouten heilig kruis omstreeks 1900 met tinnen Corpus Cristi en Imri, in goede staat 60x33cm. Cond:G

Deense telefoon
Startprijs 60 EUR

Vooroorlogse Deense telefoon JYDSK telefonaktieselskab, metaal met baceliet, in goede staat 32x25x12cm.

Deense telefoon
Resultaat: 60 EUR

Vooroorlogse Deense telefoon JYDSK telefonaktieselskab, metaal met baceliet, in goede staat 32x25x12cm.

Friese kerfsnede el
Startprijs 20 EUR

Antieke Friese mahoniehouten kerfsnede EL in goede originele staat 90cm Cond:G

Antieke merklap 1758
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse merklap in mahoniehouten lijst. 60x42 cm.In goede staat.

Gestoken paneel met figuren
Resultaat: 15 EUR

Oosters houtgestoken teakhoutenpaneel met figuren, 2e helft 20e eeuw 107x47cm Cond:G

Kasboek veenwerkers, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Negentiende eeuws veenwerkers kasboek, originele bans, in goede staat 3x20x26cm. Cond:G

Karta Segelleden, Stockholm 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Karta Segelleden, aitiquarische kaart , Stockholm, 19e eeuw maritieme kaart kanaalwegen till Göhteborg, in goede staat 11x24x1cm.

Wien und Gras 1782
Startprijs 50 EUR

Antiquarisch Oostenrijks boek, Wenen, Franz Giegetist, landschaften augenartes, 1782cm met gravure oogwaarts mes, origineel band 19x13x0,8cm. Cond:G

Journael W.C. Schouten van Hoorn
Resultaat: 70 EUR

Zeventiende eeuwse antiquarisch journaal door Willem Cornelisz Schouten van Hoorn, Amsterdam 1658 (incompleet/ beschadigd) Cond:M/R 14x18x1cm.

Chineser Reisen, 3 pamfletten
Resultaat: 240 EUR

Drie antiquarische pamfletten Duitsland, Chineser Reisen Lepzig 1725, originele kaften(beschadigingen) 20x16,5cm. Cond:R

Almanac, William Hanemann
Startprijs 100 EUR

Duitse antiquarische Almanac door William Hanemanns, prognostic dec. 1703, met vele gravures in medaillin vorm, originele band 15x5x6,5x1,8cm. Cond:R/G

Tooneel Decoratief, Amsterdam 1845
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuws antiquarisch boek, tooneel decoratief, met op steen getekende platen, dichtelijke bijschriften, eene levensschets 1845 door E. van Ernst Koning, lichte vochtschade 26x35x1cm. Cond:R

Disputatio Juridica Inauguralis, A'dam 1851
Startprijs 70 EUR

Negentiende eeuws atiquarisch boek, disputatio juridica inauguralis, Amsterdam 1851 door G.H Reuver, originele band, in goede staat 22x29x0,8cm. Cond:G

Guillame Farel 1930, medaille in band
Startprijs 75 EUR

Antiquarisch boek 1930 over Guillaume Farel, 1484-1565, originele band met bronzen penningen gemerkt, 5x20x26cm. Cond:G

Mithridates oder Allegemeine Sprachenkunde
Resultaat: 50 EUR

Vier antiquarische boeken Duitsland, 4 maal mithridates, allgemeine Sprachenkunde Berlin 1809-1806, originele banden , licht beschadigd 19cm. Cond:R/G

Boek
Startprijs 35 EUR

Antiquarisch boek, Websters New international Dictionary. J.Bell en sons 1920, authorized edition 14,5x26x31cm. Cond:G

8 Boeken (bijbels)
Resultaat: 160 EUR

Acht antieke bijbels, 18e en 19e eeuws met messing en zilveren sloten, 14-20cm. Cond:R

2 Duitse boeken
Resultaat: 60 EUR

2 Duitse Antiquarische boeken 19e eeuws, Heilige schrift alten und neuen testament en Druck un verlag Ernst Kaufman Lahr Baden. 7x32x43 Cond. R/G.

2 Boeken, Aldo Rossi
Resultaat: 45 EUR

Twee Italiaanse boeken, Aldo Rossi La Conica e Cultre caggetiere, en Esercizio formale 1979 30,5x21,5cm Cond:G

Arabische brief, Sultan
Resultaat: 800 EUR

Oude Perzische brief met oiginele enveloppe, geschreven door, of aan een Sultan, ingelijst in goede staat 44x30cm

Geschiedenisboek 1621
Startprijs 300 EUR

Zeer vroeg Hollands 17e eeuws Heilig boek, generale kerkelijke historie van Neder- Landt By Jan Cnobbaert Antwerpen, anno M.DC.XXIII, vol met beschrijvingen, kardinalen etsen etc. (band beschadigd) 13...

Lampje in de vorm van een vrouw.
Resultaat: 65 EUR

Zwaar vergulde bronzen tafellamp Athen met amor geheel staand op marmeren voet 20e eeuws 42cm Cond.G.

Koperen kunstwerk
Startprijs 40 EUR

W.Coup of Caup? kopergeslagen en geëmailleerd stilleven met fles 1930-1970, kleine beschadiging linksonder 50x36cm Cond:R/G

Reclamebord
Resultaat: 50 EUR

Oud reclamebord omstreeks 1950 Gorf Kina Frisdrank, A Meiresonne (België) opwekkend verfrissend, stimulant rafraichissant Smeets/ Grymonprez 55x34,6cm Cond:G

Dienblad
Startprijs 25 EUR

Antiek Engels mahoniehouten dienblad met messing banden, 19e eeuws in goede staat 10x53x35cm.

2 Blikken
Resultaat: 60 EUR

Twee grote vooroorlogse kruideniers voorraad blikken, van Nelle koffie, v Rossums poorsters toeback, beide bedeukt, 37x42x29cm. 29x50x33cm. Cond:M/R

Golftas
Startprijs 30 EUR

Golftas, merk Giovani met 3 clubs en 2 binnentassen, 90x44x24cm. Cond: G

Gestoken walnoot
Startprijs 130 EUR

Antiek gestoken walnoot met figuren decors Oosters in goede staat 4,5x3,5cm

Gietijzeren schotel, Ewald Materé
Resultaat: 80 EUR

Oude Duitse design gietijzeren schotel van Ewald Mataré met haandecor, gesigneerd H.E. Schniewind 23x19x1,5cm. Cond.: G

Koperen kaarsenkroon + wandbevestiging
Resultaat: 50 EUR

Antieke Hollandse messing Barok kaarswand kandelaars, omstreeks 1900 in goede staat, losse wandbevestiging, 40x36x30cm Cond:G

3 Delen ivoor
Startprijs 100 EUR

Drie delen 19e eeuws ivoor, bestaande uit een opengewerkt stopflesje, een prikvormig voorwerp en houder en een houder met schroefdraad. 4-7 cm. Cond.: G

Groene lamp
Resultaat: 110 EUR

Decoratieve bronzen hanglamp 3 lichts, 2e helft 20e eeuw in Empirestijl met groen gelakte kap 74x52ø Cond:G

Opium weegschaal
Startprijs 70 EUR

Antieke opiumweegschaal, gemaakt van been hout en koper 40cm. Cond:G

Passer en meetapparaat
Startprijs 90 EUR

Antieke messing passer Nonius eenheden, omstreeks 1900 in originele houten cassette, passerset Widuwa omstreeks 1930, in goede staat 17,5x27,5cm.

Grote houten speculaasplank
Startprijs 40 EUR

Grote oude grenenhouten gestoken speculaasplank, 20e eeuw in goede staat 100x27cm Cond:G

Antieke receptiebel
Resultaat: 55 EUR

Negentiende eeuwse vergulde receptie bel, toonbankbel, met geitenkoppen, Cond:G

6 Soldaten
Resultaat: 45 EUR

Zes Italiaanse soldaten op Carreramarmeren voet, in goede staat 20-22cm Cond:G

Antieke pijp
Resultaat: 35 EUR

Grote antieke Zuid Duitse tabakspijp met handbeschilderde porseleinen kop, hertendecor, verder gemaakt van hoorn en hout in goede staat 70cm Cond:G

Hanglamp met prismen2155
Startprijs 300 EUR

Antieke vergulde messing hanglamp 4 lichts omstreeks 1900 met drie glazen kappen en prismen glas, Louis seize stijl 74cm Cond:G

Houten pop
Resultaat: 50 EUR

Houten decoratieve reclame pop met krijtbord, 2e helft 20e eeuw, 105cm. Cond:G

Paraplubak
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse kopergeslagen paraplubak, met pauwdecor in goede staat, 82cm Cond:G

Houten 5-lichts hanglamp
Startprijs 20 EUR

Antieke eikenhouten 5-lichts kroonluchter met mooi snijwerk in goede staat 70xø65cm. Cond.: G

3-Delig bestek
Resultaat: 60 EUR

Drie vooroorlogse bestekcassettes, 12 messen met ivoor, 9 gebaksvorken, 12 lepels(plated) 18-37cm. Cond:G

IJsglazen schaal met figuur, WMF
Resultaat: 45 EUR

Antieke Duitse glazen W.M.F schaal met koperen omranding, figuur omstreeks 1900 in goede staat 15x21x18cm

2 Messing tafellampen
Startprijs 40 EUR

Twee grote messing tafellampen Empire stijl, 20e eeuw, zonder kap, 62cm. Cond:G

IJzeren wafelijzer
Startprijs 15 EUR

Groot vooroorlogs gietijzeren wafelijzer, gemerkt C.F. in goede staat 66x24ø

Barometer
Startprijs 40 EUR

Negentiende eeuwse Duitse stickbarometer van vurenhout, opticus J. Elkan, Aurich, in goede staat 98cm. Cond:G

Spaarpot
Resultaat: 40 EUR

Oude Gietijzeren spaarpot Jolly Nigger Bank met heuvelmechanisme, 20e eeuw 16cm. Cond:G

Kavel antiek koperwerk
Startprijs 30 EUR

Lot 19e eeuws antiek koperwerk o.a brander, doofpot, ketel ,schaal en jardinière 14-39cm Cond:G

Olielamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke tafelpetroleumlamp omstreeks 1900 met onyxzuil, gerepareerd, en barst, beschilderd glazen reservoir, 56cm. Cond:R

Theestoof
Startprijs 60 EUR

Antieke 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met messing binnenbak, omstreeks 1840, 54xø33cm. Cond:G

Grote messing kandelaar
Startprijs 60 EUR

Grote bronzen kaarskandelaar omstreeks 1900, naar 17e eeuws voorbeeld(kaarspunt weg) met wapen, 84cm. Cond:R/G

8-Armige messing kroon
Startprijs 40 EUR

Achtarmige messing kroon (geelectrificeerd) omstreeks 1900 in goede staat 57x72øcm.

Roodkoperen ketel op standaard
Resultaat: 100 EUR

Antieke roodkoperen ketel op origineel comfort, omstreeks 1860 in goede staat 40x28x20cm. Cond:G

Houten kruis
Startprijs 60 EUR

Antieke eikenhouten heilig kruis, 19e eeuws of ouder, 18cm. Cond:G

Kroonluchter
Startprijs 30 EUR

Oude messing kroonluchter 20e eeuw in barokstijl, 12 lichts deukje in bol 68x75ø Cond:R

2 Lantaarns
Startprijs 100 EUR

Twee oude metalen buiten lantaarns, 20e eeuw, twee glasplaatjes kapot, 46x25x55cm.Cond:G

Antieke naaldenmeter
Resultaat: 110 EUR

Bijzondere en antieke naaldenmeter gemerkt nr 1t/m 26 en met opschrift "Gebrevete Naaldenmeter Verkoophuis Amsterdam" 7x6 cm. Cond.: G

Kroonluchter met leeuwen
Resultaat: 40 EUR

Bronzen 10-lichts kroonluchter (Neo renaissance) met leeuwendecor, 1e helft 20e eeuw in goede staat 45xø75cm.

Designlamp
Resultaat: 40 EUR

Aliminium designlamp, 2 lichts (ongemerkt) omstreeks 1980 met dimmer, in goede staat

Opaline olielamp
Startprijs 50 EUR

Antieke opalineglazen petroleumlamp omstreeks 1900, met handbeschilderde florale decors 55cm. Cond:G

Lamp
Resultaat: 60 EUR

Vergulde bronzen kroonluchter in Barok stijl 20e eeuw 8 lichts 52x55ø Cond:G

Encylopedie kastje ca. 1880
Startprijs 50 EUR

Antiek hangkastje met antiquarische voorstellingen, Winkler Prins, encyclopedie omstreeks 1900 met afbeelding(naar gravures) 16-delig(beschadigingen) 58x41x24cm. Cond:R/G

Lamp
Startprijs 15 EUR

Oude messing kroonluchter 5 lichts 2e helft 20e eeuw 43x47ø Cond:G

Geelkoperen Jugendstil coupe
Resultaat: 60 EUR

Prachtige antieke Jugendstil tafelschaal op hoge voet, messing met goren glazen binnebak, omstreeks1900, in goede staat 33xø27cm.

2 Koperen borden
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke kopergeslagen wandborden, 1 18e eeuws of ouder, en een 19e eeuws, tekstí versleten, 43-64cm. Cond:G

Lampje, dame bij boom
Startprijs 125 EUR

Oude bronzen lampenvoet met Onyx basis, dame bij boom, omstreeks 1960 in goede staat 48cm

Ronde koffer
Resultaat: 30 EUR

Grote lederen dekselkoffer, vooroorlogs, waarschijnlijk voor trommel, in goede staat 35xø55cm.

Marmeren bureauset
Startprijs 20 EUR

Antieke zwart marmeren bureau set 3 delig inktpot plus brievenhouder en stempel met koperen monturen omstreeks 1920 in goede staat 16-26cm

Grote woestijnroos
Startprijs 100 EUR

Een zeer grote natuurstenen woestijnroos in goede staat, 29x16x15cm

3 Bewerkte koperen schalen
Resultaat: 80 EUR

Drie delen antiek brons/koperwerk, een schaal met medaillion, een bronzen wandschotel, en een schaal met voorstelling, engel bij Adam en Eva, omstreeks 1840-1880, 18-31cm Cond:G

Miniatuur samovaar
Startprijs 15 EUR

Kleine oude koperen 4-delige samovaar 20e eeuw, bewerkt met floraal decor 29x19cm. Cond.: G

Zeldzame tafelnaaimachine
Resultaat: 75 EUR

Zeldzame antieke tafelnaaimachine Wellington Bradsburg en company limited. omstreeks 1880 met fabriek en gouddecor, in goede staat Cond:G 27x40x21cm

Naalden koker uitgewerkt.
Startprijs 40 EUR

Antieke ivoren naaldenkoker, bewerkt met floraal decor omstreeks 1900, 8,4cm Cond:R breuk in

Grote doos diversen
Resultaat: 35 EUR

Groot lot diversen, keramiek, tin, plated, porselein etc 60x40x20cm Cond:R

Plated coupe, glazen binnenbak
Resultaat: 40 EUR

Antieke plated tafelschaal bewerkt met guirlandes en met geslepen kristalglazen binnenbak, omstreeks 1900, licht bedeukt 26xø22cm. Cond:R/G

Olielamp
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke tafelpetroleumlamp omstreeks 1900 met porseleinen beschildering tussenstuk en vergulde messing ornamenten en bewerkte matglazen tulp 60cm Cond:G

Bronzen kruis
Resultaat: 40 EUR

Negentiende eeuws verguld bronzen heilig kruis, 29cm. in goede staat

2 Verrekijkers
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke verrekijkers omstreeks 1900(scheepvaart) van messing met leder, beide ongemerkt, in goede originele staat, met afsluitkap 53-60cm.

Grote oude Hollandse koperen kaarskroon.
Resultaat: 80 EUR

Grote oude Hollandse koperen kaarskroon in barokstijl Ca. 1900 55x75cm Cond. G.

Scheermessen set
Startprijs 170 EUR

Antieke Engelse scheermessenset, Sheffield omstreeks 1900, met 7 scheermessen met imitatie ivoren heften. 4x18x10cm In goede staat.

Scheermessen set
Startprijs 170 EUR

Antieke Engelse scheermessenset met 7 scheermessen, ca 1900, Saturday to Friday. 4x18,5x9,5cm. Cond.: G

Vierkante emmer
Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuws Louis seize stijl theestoof met intarsia en messing binnenbak, in goede originele staat 49x25x25cm.