Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke lamp
Resultaat: 20 EUR

Antieke lamp omstreeks 1900 met keramieken tussenstuk, figuren in landschapsdecor, compositiemetalen voet in goede staat 64x3,5cm Cond:G

Staande schemerlamp
Resultaat: 50 EUR

Gesigneerde porseleinen tafellamp met porseleinen voet en vernikkelde stoffen omranding(l.Drimmer) 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x60ø Cond:G

2 Beschilderde tafellampen
Startprijs 80 EUR

Twee metalen beschilderde tafellampen, met Russische man en vrouw, 2e helft 20e eeuw, met kap, 70xø50cm. In goede staat

Plafoniere
Resultaat: 40 EUR

Oude plafoniere met kristallen pegels omstreeks 1970, 40xø30cm. Cond:R/G

Design lamp, glas
Startprijs 90 EUR

Italiaanse glazen designlamp, dik glas, wit en transparant, ongeveer 1cm dik met chrome, omstreeks 1970-1980, in zeer goede staat , 18xø35cm.

Design lamp, glas
Startprijs 90 EUR

Italiaanse glazen designlamp, dik glas, wit en transparant, ongeveer 1cm dik met chrome, omstreeks 1970-1980, In zeer goede staat , 18xø35cm .

Institutie ofte onderwijsinge Chr. Religie
Resultaat: 180 EUR

Hollands antiquarisch boek, Joh. Calvinum institutie ofte onderwijsinje in de Christelicke Religie, Amsterdam 1610 met gravures, band waarschijnlijk 19e eeuw, 5,5x20x30cm. Cond:R/G

3 Schilderijen lampen
Startprijs 30 EUR

Drie oude koperen schilderij lampen 17-33cm Cond:R

Kristallen kroontje
Resultaat: 50 EUR

Oude kristallen 5-lichts kroonluchter 2e helft 20e eeuw in goede staat 41xø48cm.

Bronzen hanger
Resultaat: 30 EUR

Bronzen hanger in de vorm van een mythisch dier, met hangeroog. 10x3 cm. Cond.: G

Bakeliet telefoon
Resultaat: 40 EUR

Amerikaanse telefoon van metaal, koper en bakeliet, omstreeks 1930(chips) Cond:R/G

Lakstempels afdruk
Startprijs 30 EUR

Twee 19e eeuwse lak plaquettes met stempelafdruk, de benenkluif Utrecht Lauwerecht, 18x17x1cm. Cond:G

Lederen paard
Resultaat: 60 EUR

Groot oud van leder gemaakt paard met glazen ogen, 1e helft 20e eeuw met lederen zadel, in goede staat 65x72x21cm Cond:G

Bronzen lampenvoet
Resultaat: 30 EUR

Grote bronzen lampenvoet met natuurstenen voet en porseleinen plaquettes,. 2e helft 20e eeuw 55cm Cond:G

Bronzen tafellampje met edelman
Resultaat: 65 EUR

Oude bronzen tafellamp met edelman 2e helft 20e eeuw in goede staat 49cm

Ovaal tablet
Resultaat: 40 EUR

Acht antieke Jugendstil presenteerbladen, keramiek met vernikkelde omranding, omstreeks 1900 55x34x3cm Cond:G

2 Staande schemerlampen
Resultaat: 30 EUR

Twee oude messing met houten schemerlampen 1e helft 20e eeuw, in goede staat 80x44x44cm.

Koraal wortel stam
Startprijs 100 EUR

Oude koralen stam(bamboekoraal?), 20e eeuw. In goede staat 11cm.

2 Benen figuren, koning en koningin
Startprijs 100 EUR

Twee grote Japanse benen figuren 20e eeuw, hoogwaardigheidsbekleders. In goede staa. t 32x33cm

Bronzen Chinese vaas
Startprijs 100 EUR

Oosterse bronzen Chinese vaas met cloissone, floraal decor 20e eeuw, 25xø15cm. Cond:G

Bronzen Chinese wierook brander
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese bronzen wierrook brander, 19e eeuws met olifanten en landschapsdecor, 25x20xø14cm. Cond:G

Ivoren beeldje
Resultaat: 80 EUR

Antieke Chinese of Tibetaanse ivoren priester, 19e eeuws, in goede staat, 9cm

Beeldje, 17e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Vroege Chinese natuurstenen figuur 17e eeuws of ouder voorstellende een bever achtige figuur met symbolen 6,5cm in goede staat

2 Cloissone vazen
Resultaat: 40 EUR

Twee Japanse cloissone vazen met drakendecor omstreeks 1930, in goede staat 12,5xø5,5cm. Cond:G