Gesigneerde porseleinen tafellamp met porseleinen voet en vernikkelde stoffen omranding(l.Drimmer) 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x60ø Cond:G
Twee metalen beschilderde tafellampen, met Russische man en vrouw, 2e helft 20e eeuw, met kap, 70xø50cm. In goede staat
Oude plafoniere met kristallen pegels omstreeks 1970, 40xø30cm. Cond:R/G
Hollands antiquarisch boek, Joh. Calvinum institutie ofte onderwijsinje in de Christelicke Religie, Amsterdam 1610 met gravures, band waarschijnlijk 19e eeuw, 5,5x20x30cm. Cond:R/G
Groot oud van leder gemaakt paard met glazen ogen, 1e helft 20e eeuw met lederen zadel, in goede staat 65x72x21cm Cond:G
Grote bronzen lampenvoet met natuurstenen voet en porseleinen plaquettes,. 2e helft 20e eeuw 55cm Cond:G
Oude bronzen tafellamp met edelman 2e helft 20e eeuw in goede staat 49cm
Twee oude messing met houten schemerlampen 1e helft 20e eeuw, in goede staat 80x44x44cm.
Oude koralen stam(bamboekoraal?), 20e eeuw. In goede staat 11cm.
Twee grote Japanse benen figuren 20e eeuw, hoogwaardigheidsbekleders. In goede staa. t 32x33cm
Oosterse bronzen Chinese vaas met cloissone, floraal decor 20e eeuw, 25xø15cm. Cond:G
Antieke Chinese bronzen wierrook brander, 19e eeuws met olifanten en landschapsdecor, 25x20xø14cm. Cond:G
Antieke Chinese of Tibetaanse ivoren priester, 19e eeuws, in goede staat, 9cm
Vroege Chinese natuurstenen figuur 17e eeuws of ouder voorstellende een bever achtige figuur met symbolen 6,5cm in goede staat