Achttiende eeuwse oorkonde door Gerardy Tresly gedrukt 1786 voor academische prestaties, in goede staat etsen op papier 39x31cm.
Groot Chinees zwaard, messing met tropisch hout, 21e eeuw gravering op lemmet, Cond:G 103cm.
Oude kersenhouten kaart speelkist, met daarin 4 kersenhouten opbergkistjes en kaartspellen omstreeks 1930, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 6x28x15,5cm.
Twee Russische lakwerk dekseldoosjes gesigneerd en met figurendecor, in goede staat 3,5x8,5x8,5cm.
Twee grote keramieken tafellampen, roestkleurig gepatineerd, 20e eeuw in goede staat 70xø56cm.
Twee Venetiaanse stijl glazen wandlampen met spiegel, 20e eeuw, een compleet, een mist glas, 40x36x20cm Cond:R/G
Twee 18e eeuwse boeken in Originele band, gechreven in het Latijn, Guidonis Ferratii, en Sylabus Seu Lexicon, gebruikssporen 17x12x3cm. Cond:R
Oud houtgestoken wapenschild met twee zwaarden. Decoratief, 2e helft 20e eeuw 54x62x7cm.
Uitgebreid Duits Solingen jachtbestek, Rich.Abr. Herder gesigneerd, met hoornen heften 30 delig 17-34cm. in goede staat
Art Deco marmeren asbak met bronzen Pierrot omstreeks 1920 (chips rand) 8x10øcm. Cond:R/G
Vooroorlogse Deense telefoon JYDSK telefoon, metaal met baceliet, 34cm. Cond:G
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met messing binnenbak, omstreeks 1840, 54xø33cm. Cond:G
Grote bronzen kaarskandelaar omstreeks 1900, naar 17e eeuws voorbeeld(kaarspunt weg) met wapen, 84cm. Cond:R/G