Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Antieke kraantjeskannen
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke tinnen kraantjeskannen 1e helft 19e eeuw, grote kan met comfort, kleine kan zonder comfort en kraansluiting 21-38cm R/G

Kavel tin
Resultaat: 40 EUR

Vijf delen antiek tin, 2 borden, maat, koffiekan, 19e eeuws, en schenkkan omstreeks 1800, gerepareerd, 12-24cm. Cond:R/G

Divers tin
Resultaat: 25 EUR

Lot divers tin 19e/20e eeuws o.a. koffiepot, kannen, lepels, maten, zeef en tablet etc

Jugendstil tinnen vaas
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse Kaiserzinn Jugendstil vaas met floraal decor rondom, omstreeks 1900 in goede staat 20cm.

Tinnen Art Deco set
Startprijs 80 EUR

Antieke Engelse Arts and Crafts stijl tinnen koffieset omstreeks 1900, gemerkt Englisch penter, Letter R (lichtbedeukt) 9-20cm Cond:G

Groninger kraantjeskan
Startprijs 50 EUR

Grote 19e eeuwse Groninger kraantjeskan(stop weg, licht bedeukt en bijgeschilderd, 53cm. Cond:R

Kraankan en jardiniere
Startprijs 35 EUR

Antieke Jardiniere en kraantjeskan, koperen Jugendstil Jardiniere met zinken binnenbak, tinnen kraantjeskan omstreeks 1800 24,5x37cm Cond:G

6 Delen divers
Resultaat: 25 EUR

Zes delen divers plated en glas, o.a dekseldoosjes en mesvormig voorwerp, antieke gegraveerde beker, 20e eeuw 4-33cm. Cond:G

Houten beeld, papegaai
Resultaat: 100 EUR

Zeer grote houtgestoken Zuid Amerikaanse papegaai op houten stam, 20e eeuw, 101cm. Cond:G

2 Bronzen coupes
Startprijs 125 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen coupes met druiventrossen in goede staat 17x15ø

Briefopener, hoorn en been
Startprijs 30 EUR

Negentiende eeuwse hoorn met benen brieven opener, in de vorm van een kris 26cm. Cond:G

Tiffany stijl lamp
Resultaat: 70 EUR

Tiffanystijl tafellamp, met metalen bewerkte voet, 2e helft 20e eeuw 53x35cm in goede staat.

2 Grote siervazen
Resultaat: 185 EUR

Twee grote antieke siervazen Ampfora omstreeks 1880 Empire stijl, compositiemetaal in goede staat, 1 voet iets ingezakt 58cm Cond:G

Loep, geblokt handvat
Resultaat: 110 EUR

Aparte grote Loep, verchroomd met zwart/wit geblokt handvat 2e helft 20e eeuw 28cm Cond:G

Grote loep
Resultaat: 90 EUR

Zeer grote verchroomde messing loep, 2e helft 20e eeuw 38cm. Cond;G

2 Grijze zuiltjes
Startprijs 85 EUR

Twee grijze zuilen van kunststof, naar oud voorbeeld 20e eeuw, 58x38x38 en 80x38x38cm. Cond:G

3 Delen divers
Startprijs 15 EUR

Drie delen divers antiek koperwerk 21-28cm Cond:R/G

Antiek presenteerblad
Resultaat: 40 EUR

Antieke iepenhouten presenteerblad omstreeks 1900 op hoge poten, bed and breakfast 25x66x38cm Cond:G

5 Delen divers
Startprijs 20 EUR

Vijf delen divers oud koperwerk, schaal, bel zonder klepel, kistje, hermes met knots, bewerkte opiumpijp(incompleet) 8-21cm Cond:R/G

2 Oude lijsten met prentjes
Resultaat: 25 EUR

Twee ovale houten goudkleurige lijstjes met romantische Italiaanse prenten 24x20cm Cond:G

Biedermeier weegschaal
Resultaat: 75 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse Biedermeier mahonie weegschaal met gewichtenset in lade en los gewichtenblok. In goede staat, twee vensterglaasjes missen 39x37xx24cm. Cond:G

Koperen weegschaal
Resultaat: 110 EUR

Grote koperen dubbele weegschaal met stierenkop, 20e eeuw in goede staat met 10 gewichten verwerkt in de basis 68x48x20cm

3 Messing bewerkte schotels
Startprijs 20 EUR

Drie antieke kopergeslagen sierwandborden omstreeks 1880-1930 in goede staat 40-55cm Cond:G

Set America lijn, dienblad met glazen
Startprijs 40 EUR

Antieke messing Holland Amerika lijn tablet met twee 3delige theeglazen, 1st class only, SS.Nieuw Amsterdam, 1e helft 20e eeuw, 9,3xø8cm. Cond:G