Twee antieke tinnen kraantjeskannen 1e helft 19e eeuw, grote kan met comfort, kleine kan zonder comfort en kraansluiting 21-38cm R/G
Vijf delen antiek tin, 2 borden, maat, koffiekan, 19e eeuws, en schenkkan omstreeks 1800, gerepareerd, 12-24cm. Cond:R/G
Lot divers tin 19e/20e eeuws o.a. koffiepot, kannen, lepels, maten, zeef en tablet etc
Antieke Engelse Arts and Crafts stijl tinnen koffieset omstreeks 1900, gemerkt Englisch penter, Letter R (lichtbedeukt) 9-20cm Cond:G
Grote 19e eeuwse Groninger kraantjeskan(stop weg, licht bedeukt en bijgeschilderd, 53cm. Cond:R
Zes delen divers plated en glas, o.a dekseldoosjes en mesvormig voorwerp, antieke gegraveerde beker, 20e eeuw 4-33cm. Cond:G
Zeer grote houtgestoken Zuid Amerikaanse papegaai op houten stam, 20e eeuw, 101cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse bronzen coupes met druiventrossen in goede staat 17x15ø
Negentiende eeuwse hoorn met benen brieven opener, in de vorm van een kris 26cm. Cond:G
Tiffanystijl tafellamp, met metalen bewerkte voet, 2e helft 20e eeuw 53x35cm in goede staat.
Twee grote antieke siervazen Ampfora omstreeks 1880 Empire stijl, compositiemetaal in goede staat, 1 voet iets ingezakt 58cm Cond:G
Aparte grote Loep, verchroomd met zwart/wit geblokt handvat 2e helft 20e eeuw 28cm Cond:G
Twee grijze zuilen van kunststof, naar oud voorbeeld 20e eeuw, 58x38x38 en 80x38x38cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Hollandse Biedermeier mahonie weegschaal met gewichtenset in lade en los gewichtenblok. In goede staat, twee vensterglaasjes missen 39x37xx24cm. Cond:G
Grote koperen dubbele weegschaal met stierenkop, 20e eeuw in goede staat met 10 gewichten verwerkt in de basis 68x48x20cm
Antieke messing Holland Amerika lijn tablet met twee 3delige theeglazen, 1st class only, SS.Nieuw Amsterdam, 1e helft 20e eeuw, 9,3xø8cm. Cond:G