Grote antieke messing staande petroleumlamp omstreeks 1900, met driespant poot, in goede staat, 165cm.
Oude Majolica petroleumlamp met messing voet en klauwpoten, cherubijnkoppen 20e eeuw 62xø15cm. Cond:G
Antieke petroleumlamp met zware messing voet en kristalglazen reservoir omstreeks 1880, in goede staat zonder brandglas 33x13ø
Antieke Historisme compositie metalen tafelpetroleumlamp omstreeks 1880 met gelobte omranding, rand van glazen kap zit los, 50xø25cm. Cond:G
Antieke Duitse Historisme compositiemetalen tafelpetroleumlamp, omstreeks 1880 in goede staat 47x21øcm.
Oude messing brandblusser omstreeks 1920, gemerkt Pyrene, handelsmerk brandblusscher The Pyrene company ltd. London Eng 36cm. in goede staat
Oude rode Chinese lakwerk houder, met maaltijdstokjes ,vroeg 20 e eeuw, houder bewerkt met lotusbloemendecor, en bezet met parelmoer 28x3,5x2,5cm. Cond:G
Antieke theekist omstreeks 1800 met origineel beslag, slot en sleutel, gefineerd en met bandintarsia, fineerschade 13x18,5x5cm. Cond:R
Oud pallisanderhouten kist omstreeks 1930 met 4 dekseldoosjes en benen spel 6x27x15cm.
Antieke Biedermeier wortelnoten opbergkist omstreeks 1840 recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 14x34x26cm
Oude kersenhouten opbergkist, met binnenin vakverdeling, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 9x34x18cm.
Oude kersenhouten kaart speelkist, met daarin 4 kersenhouten opbergkistjes en kaartspellen omstreeks 1930, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 6x28x15,5cm.
Oude ovale plated sierradendoos met figurendecor rondom en camee op deksel(pootje gerepareerd) 8x11x9cm. Cond;R/G
Twee antieke houten kistjes, omstreeks 1900, zwart geeboniseerd, en eikenhout 26-31cm. Cond:G
Gesigneerde emaille visitekaartjeshouder Lenz Austria, zilver/blauw/goudkleurig met romantische voorstelling 1e helft 20e eeuw 5,5x7,8x1cm Cond:G
Mooi antiek schilpad kistje met been sierwerk afgezet omstreeks 1880, staande op 4 leeuwenpoten, en floraal medaillon op deksel van been, 6,5x11,6cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse beschilderde schrijfkist, uitklapbaar met inktpotten, schrijfblad en vakverdeling, omstreeks 1860, in goede staat 17x50x30cm. Cond:G
Antieke houtgestoken dekseldoos omstreeks 1910, met daarin vooroorlogse fotos en kaarten, 7x27x23cm. Cond:G
Twee Russische lakwerk dekseldoosjes gesigneerd en met figurendecor, in goede staat 3,5x8,5x8,5cm.
Oude Russische beschilderde lakdoos, gesigneerd 1972, met arreslee-race voorstelling, in goede staat 4x16,5x7cm Cond:G
Negentiende eeuwse pallisander theekist met twee deksels binnenin, origineel slot, 10x20x11cm. Cond:G
Antieke mahonie theekist, omstreeks 1900, compleet met slot en sleutel. 19x17x12 cm. In goede staat.
Twee oude kraankannen , koper met messing en klauwpoten, en tin 19e/20e eeu, 28-39cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse groninger kraantjeskan met goudkleurig, rood en pauwdecor, in goede staat 53x18øcm.