Groot beeld laatste avondmaal, 20e eeuw kunsstof gegoten, in goede staat 20x48x13cm. Cond:G
Antieke eikenhouten stikbarometer omstreeks 1880 Engeland 96cm in goede staat
Zeventiende eeuwse antiquarisch journaal door Willem Cornelisz Schouten van Hoorn, Amsterdam 1658 (incompleet/ beschadigd) Cond:M/R 14x18x1cm.
Oude kersenhouten opbergkist, met binnenin vakverdeling, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 9x34x18cm.
Oude bronzen tafellamp met edelman 2e helft 20e eeuw in goede staat 49cm
Zwaar vergulde bronzen tafellamp Athen met amor geheel staand op marmeren voet 20e eeuws 42cm Cond.G.
Gesigneerde emaille visitekaartjeshouder Lenz Austria, zilver/blauw/goudkleurig met romantische voorstelling 1e helft 20e eeuw 5,5x7,8x1cm Cond:G
Groot oud van leder gemaakt paard met glazen ogen, 1e helft 20e eeuw met lederen zadel, in goede staat 65x72x21cm Cond:G
Antieke ivoren naaldenhouder omstreeks 1820(schroefrand chips) 7,4cm. Cond:G
Twee antieke Japanse vergulde bronzen cloissone vazen met floraal decor in goede staat 15x10øcm. 19e eeuws
2 Duitse Antiquarische boeken 19e eeuws, Heilige schrift alten und neuen testament en Druck un verlag Ernst Kaufman Lahr Baden. 7x32x43 Cond. R/G.