Lot oud koper en tin 19e-20e eeuws o.a 19e eeuws tinnen kwispedoor etc 15-40cm Cond:G
Grote Tiffany stijl tafellamp met florale decors, 2e helft 20e eeuw 57x24cm Cond:G
Originele Tony Cordero (1937-2001) Chrome met kristal design lamp, 1990 model Sibillia (2 delig) 62x70øcm Cond:G
Antieke hallamp omstreeks 1920 messing 6 kantig met facetgeslepen glas en porseleinen fitting in goede staat 37x20ø
Groot kavel divers plated en koperwerk 20e eeuw, interessant kavel 5-40cm. Cond.: G
Antieke Chinese hanglamp omstreeks 1930 met beschilderde glazen lamellen en bewerkt hout, en kralen strengen, 1 venster mist, 1 lichts 44x35ø Cond:R/G
Oude antieke messing scheepslog 1e helft 20e eeuw Noord Amerika in houten kist Nautical miles Fischer-Pierce en co mc Boston massachussets in goede staat 17x53x18cm
Kleine oude koperen 4-delige samovaar 20e eeuw, bewerkt met floraal decor 29x19cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse lepelrekken met tinnen lepels met originele polychromie en monogram op tinnen lepels 49x26x4cm Cond:G
Divers antiek messing, 1 brassero, strijkijzer, dekselpot, schenkkan 12-41cm Cond:R/G
Zes delen plated 20e eeuw o.a 2 kaarskandelaren met putti vier servethouders in schelpvorm 6-11cm
Antieke messing Art Deco lamp omstreeks 1920 6 lichts zonder glazen kappen 56x59ø in goede staat
Diepe antieke Bentheimer zandstenen bak in goede staat 36x108x44cm.
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen 8-lichts kandelaar met afneembare armen in goede originele staat 86x33x31cm. Cond.: G
Antiek smeedijzeren wandrek met diverse antieke sleutels 40x54x5cm Cond:G
Japanse bronzen vaas met florale cloisone decors ca. 1900, gesigneerd en in goede staat 24xø12cm.
Twee antieke messing kolenkitten 19e eeuw: 37x30x30cm. en 44x44x33cm. Cond.: R-G
Twee antieke priksledes met 1 stel prikkers 1e helft 20e eeuw 69-90cm. Cond.: G
Twee antieke Franse blikken met eikenhouten voetstoven, bewerkt met tekst en motieven, 19e eeuw in goede originele staat 14x25x9cm.
Grote vroeg 19e eeuwse tinnen Rechaud met bolpoten en houten grepen, in goede originele staat. 10x64x42cm
Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met hengsels,leeuwenkoppen en kolenschuif, in goede originele staat 43cm
Dupont zakaansteker, goldplated, voorzien van ruitbewerking. 3.5x1.5x6 cm nr: 7312B Cond. G
Groot vroeg 19e eeuws houtgestoken heilig kruis met INRI en originele polychromie (Zuid Duitsland) in goede originele staat 97x58x14cm.
Lot diverse antieke tinnen voorwerpen 19e-20e eeuw, schenkkan, strooilepel, 4 lepes, gemerkt, 1 vaas Kamplof Zwolle 14-28cm Cond:R/G
Perzische met been belijmde en beschilderde(goud) dekseldoos omstreeks 1900 met houtintarsia(binnenkant vakverdeling en velours) dekselknop mist, en een stukje intarsia weg. 9x31x31cm Cond:R/G
Gesigneerde Friese kerfsnede dekseldoos monogram R.W 8,5x15x10cm Cond:G
Bronzen olielamp vuller Afghanistan ( ca. 1200 na Christus) 13,5x8,5x3,5cm. in redelijk tot goede staat
Bronzen handvat, Luristan periode (1200 - 800 BC.), met hoofd van een dier in goede staat 10x5,5x1,5cm.
Russische bronzen reisikoon, 19e eeuws met emaille decor (3-luik) in goede staat 12x17x1cm
Antieke bronzen kroonluchter omstreeks 1900 met porseleinen fittingen, Barokstijl in goede staat 50x44cm Cond:G
Oosters houtgestoken teakhoutenpaneel met figuren, 2e heldt 20e eeuw 107x47cm Cond:G
Grote oude Cloissone vaas met vogels in landschap decor, 2e helft 20e eeuw 32x22øcm Cond:G
Oude Bontjas pelterijen donkerwolke Enschede, middellang model in goede staat 88cm
Grote bronzen lampenvoet met natuurstenen voet en porseleinen plaquettes,. 2e helft 20e eeuw 55cm Cond:G
Duitse 19e eeuwse plated historisme sierschotel met floraal en putti decor, omstreeks 1880 25,5ø in goede staat.
Grote oude Chinese houtgestoken figuur, 1e helft 20e eeuw, man met draagdoeken en calebassen (stuk uit oog) verder in goede staat 38cm
Twee antieke Cloissone vazen met blauw emaille ondergrond, en floraal decor omstreeks 1900 20cm. Cond:G
Twee Chinese ivoor imitatie figuren, 2e helft 20e eeuw Geischa en oude krijger 30-33cm Cond:G
Twee antieke ivoren netsuke, Japan, of China, beide gesigneerd Cond:G
Grote antiekie ivoren Geisha met lotusbloem omstreeks 1900, in goede staat 34cm Cond:G
Antiek Oosters en keizerlijk pauwenschip met acht figuren, fijn gesneden, een roeispaan mist en een vaandel kapot verder in goede staat, 21cm Cond:G
Negentiende eeuws Chinees ivoor gesneden schuifdoosje, met 7 losse bewerkte delen, figuren en floraal decor, 1,2x5,2x5,2cm Cond:G
Antieke Chinese of Tibetaanse ivoren priester, 19e eeuws, in goede staat, 9cm