Acht diverse oud antiquarische boeken, schildpad boekkaft met zilver, Almanach JesuChristi 1785 met zilveren beslag, en vlekken, bijbel met biedermeier zilveren sloten, Staten Generaal, boekje met kaa...
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen 8-lichts kandelaar met afneembare armen in goede originele staat 86x33x31cm. Cond.: G
Grote oude oosterse koper met houten schoenpoetskist met 16 glazen houders met koperen doppen en diverse lades en opbergvakken in goede originele staat 44x88x21cm
Designlamp 70er jaren Herman Sneyders model Bolide, in zeer goede originele staat 21x50øcm Cond:G
Negentiende eeuws houtgestoken kruis(black forest) met ivoren Corpus Christi in goede originele staat 47x20x13cm
Oude antieke messing scheepslog 1e helft 20e eeuw Noord Amerika in houten kist Nautical miles Fischer-Pierce en co mc Boston massachussets in goede staat 17x53x18cm
Antiek jachtbestek omstreeks 1900 met hoornen heften gemerkt Hugo Lindner Solingen in originele cassette 12 delig(messen en vorken) in goede staat 27x36x6cm Cond:G
Antieke Engelse kenotometer in mahoniehouten kast met deurtje (scheepsvaart) registered Design sole makers Brady and Martin Ltd. Newcastle on tyne, in goede originele staat 44x31x11cm Cond:G
Zeldzame antieke houtgesneden Oosterse stopfles 18-19e eeuws met Oosterse en Europese figuren in soldaten tenue's 12x3,5cm Cond:G
Antiek geweer 1e helft 19e eeuw gesigneerd R.P Allinger London in goede originele staat 121cm Cond:G
Twee oude metalen lampen 50er jaren, een zwarte spoorweglamp AKA Electric, een bureaulamp onduidelijk gemerkt, in goede originele staat 41x49cm Cond:G
Twee grote 19e eeuwse Neo-gotische vergulde bronzen kaarskandelaar in goede staat 65cm
Antieke Chinese ivoren figuur, geluksbol, 4 bollen in een op piedestal van ivoor, omstreeks 1900 met drakendecor in goede staat 26cm
Twee oude Indonesische krissen, eerste helft 20e eeuw in goede staat 35-37cm
Hollands lepelrek met 15 tinnen lepels en originele restbeschildering, licht wormbeval 27x28x8cm Cond:R/G
Zeldzame 19e eeuwse Franse Jardiniére met vergulde bronzen ornamenturen, wortelnoten en ingelegd met diverse andere houtsoorten met zinken binnenbak in goede originele staat 17x37x28cm
Antieke Chinese ivoren schelpvormig gesneden figuur, voorstellende een oester met vis, bosgezicht en figuren 7x8x4 Cond:G
Deense? 70er jaren lamp 50x34cm, aluminium met kunststof schijfjes in goede originele staat.
Vroege zeldzame Chinese bronzen hengsel schenkkan met fabeldierkop en vis als staart 18e eeuw of ouder, rondom Chinese tekens, in goede originele staat 12x15x10cm
Antieke Japanse Katana, 19e eeuws met messing beschilderde schede en tekst, bronzen bewerkt heft, oxidatie en gebruikssporen, deuk in schede 85cm Cond:R
Antieke 19e eeuwse Engelse voorlader, gemerkt G.R Tower, in goede staat 39,5cm Cond:G
Zeven oude parfum flacons, drie maal Murano glas, hoorn met messing, glas met messing , en messing, en een fles in de vorm van een peer uit witmetaal, 9x2,5 cm.
Oude antieke Chinese Lapiz Lazuli figuur op houten console, 20e eeuw of ouder voorstellend 2 liggende paarden in goede staat 9x16x6,5
Twee vergulde bronzen Empire kandelaren 19e eeuw, reparaties aan kaarsarmen (solderingen) 40cm Cond:M