Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Olielamp, groen reservoir
Startprijs 40 EUR

Antieke tafelpetroleumlamp omstreeks 1900 met porselein messing en groen glazen reservoir(messing voet gescheurd) 50cm Cond:R

Koperen hanglamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke messing hanglamp 6 kantig met deurtje, 1 licht voor kaars omstreeks 1900 53x25ø Cond:G

Hanglamp met lampjes
Resultaat: 30 EUR

Antieke hanglamp met putti omstreeks 1900, 9-lichts in goede staat 48x56ø Cond:G

2 Koperen kandelaars
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse kopergeslagen barokkandelaren met cherubijnkoppen en klauwpoten(sommige delen doorgepoetst) 64cm Cond:R/G

Gestoken barometer
Startprijs 40 EUR

Antieke handgestoken barometer met edelherten kop en eikenranken omstreeks 1920, 53cm Cond:G

Tinnen kraankan
Startprijs 60 EUR

Tinnen kraantjeskan 19e eeuws in Empire stijl(bedeukt) deksel past goed maar vermoedelijk later 46cm Cond:R

2 Grote koperen kranen
Startprijs 60 EUR

Twee grote antieke messing buitenkranen 18-23cm Cond:G

IJzeren staande lamp
Startprijs 25 EUR

Grote ijzeren staande lamp 20e eeuw, 2-lichts, 170cm Cond:G

2 Chinese figuren
Startprijs 50 EUR

Twee Chinese ivoor imitatie figuren, 2e helft 20e eeuw Geischa en oude krijger 30-33cm Cond:G

Ingelegd theekistje
Startprijs 90 EUR

Antieke theekist omstreeks 1900 met parelmoer en been mozaik ingelegd, beschadigingen aan mozaik 15x23x13 Cond:R/G

Inktstel
Startprijs 260 EUR

Prachtig antiek Jugendstil inktstel op marmeren voet met vrouwenbuste omstreeks 1900, inktpotjes met koperen houders, 23x28x15cm Cond:G

Inktstel Pierot
Startprijs 525 EUR

Art Deco marmeren inktstel met bronzen/ivoren pierrot met luit en inktpot ca. 1920, in goede originele staat 15x38x23cm.

Japans sieradenkistje
Resultaat: 36 EUR

Japans gelakt sieradenkistje met parelmoer belijnd, opbergvak deurtjes en lades 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 28x34x22 Cond:G

Kavel diversen
Resultaat: 40 EUR

Lot diversen, een bronzen scheepsbel omstreeks 1824, een gewichten casette met pincet en een ikoon 20e eeuw 13-19cm Cond:R/G

Kavel tin
Resultaat: 35 EUR

Negen delen tin, grote tinnen kruik, drie spuiten , een tinnen beker, 4 grote borden, een bord gescheurd. 15-47cm Cond:R/G

Koperen samovaar
Startprijs 20 EUR

Oude koperen samovaar 20e eeuw (licht bedeukt) Cond.: R-G

Koperen theeketel
Resultaat: 15 EUR

Koperen Art Deco draagbare theekan met comfort en brander ca. 1920, gemerkt P.R.G.M. (1 deuk in kan) 38cm. Cond.: R-G

Kopergeslagen bloempot
Startprijs 20 EUR

Antieke kopergeslagen bloempot met twee figurenvoorstellingen, 19e eeuws staande op leeuwenpoten.(bovenrand iets vervormd) 21x25øcm Cond:G

Kroonluchter
Resultaat: 50 EUR

Messing kroonluchter met kristal 2e helft 20e eeuw Cond.: R-G 113x45x192

Lepelrekje, tinnen lepels
Resultaat: 10 EUR

Antiek Hollands eikenhouten lepelrekje met 6 tinnen lepels in goede staat, 32x20x5cm

Maria met kind
Resultaat: 30 EUR

Oude cementgegoten tuinbeeld van Maria met kind 75cm. Cond.: R

Masker + hoorn als speer
Resultaat: 25 EUR

Oud houtgestoken trollenmasker met gewei en een los gewei van een spiesbok 20e eeuw 57-64cm Cond:G

Mes Corsica
Startprijs 190 EUR

Zeer groot antiek Italiaans klapmes met benen heft en beschildering van het wapen van Corsica en bloemdecor op het lemmet, tekst "Vendetta Corsa" 52cm. Cond.: G

Microscoop
Resultaat: 145 EUR

Antieke microscoop in originele mahoniekist, Watson and Son London 1264, messing en ijzer in goede originele staat. 27x18x15cm