Antieke tafelpetroleumlamp omstreeks 1900 met porselein messing en groen glazen reservoir(messing voet gescheurd) 50cm Cond:R
Antieke messing hanglamp 6 kantig met deurtje, 1 licht voor kaars omstreeks 1900 53x25ø Cond:G
Twee 18e eeuwse kopergeslagen barokkandelaren met cherubijnkoppen en klauwpoten(sommige delen doorgepoetst) 64cm Cond:R/G
Antieke handgestoken barometer met edelherten kop en eikenranken omstreeks 1920, 53cm Cond:G
Tinnen kraantjeskan 19e eeuws in Empire stijl(bedeukt) deksel past goed maar vermoedelijk later 46cm Cond:R
Twee Chinese ivoor imitatie figuren, 2e helft 20e eeuw Geischa en oude krijger 30-33cm Cond:G
Antieke theekist omstreeks 1900 met parelmoer en been mozaik ingelegd, beschadigingen aan mozaik 15x23x13 Cond:R/G
Prachtig antiek Jugendstil inktstel op marmeren voet met vrouwenbuste omstreeks 1900, inktpotjes met koperen houders, 23x28x15cm Cond:G
Japans gelakt sieradenkistje met parelmoer belijnd, opbergvak deurtjes en lades 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 28x34x22 Cond:G
Lot diversen, een bronzen scheepsbel omstreeks 1824, een gewichten casette met pincet en een ikoon 20e eeuw 13-19cm Cond:R/G
Koperen Art Deco draagbare theekan met comfort en brander ca. 1920, gemerkt P.R.G.M. (1 deuk in kan) 38cm. Cond.: R-G
Antieke kopergeslagen bloempot met twee figurenvoorstellingen, 19e eeuws staande op leeuwenpoten.(bovenrand iets vervormd) 21x25øcm Cond:G
Messing kroonluchter met kristal 2e helft 20e eeuw Cond.: R-G 113x45x192
Oud houtgestoken trollenmasker met gewei en een los gewei van een spiesbok 20e eeuw 57-64cm Cond:G