Pistool, voorlader, 18e-19e eeuws, in redelijke staat wel scheur in hout. 39cm
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten schrijfkist, met tablet, datum en brievenhouders etc.(beeninleg sleutelgat mist, verder in goede staat 34x73x27cm Cond:G
Oude messing haardset met liggende jachthond 4 delig 20e eeuw in goede staat 55cm Cond:G
Twee grote antieke Historisme vazen, gemerkt J.S met portretmedaillons, omstreeks 1880 Compositiemetaal. 35x16ø Cond:G
Zeldzame grote prachtige antieke hangpetroleumlamp, omstreeks 1880 met muscicerende putti, origineel gebloemde kap (Historisme) compositie metaal(stukje eraf, wel erbij) 70x60x55cm Cond:G
Antieke vuursteen, munitiemaker, 18e eeuw metalen zijkanten missen 25cm Cond:R
Zeer groot oud jachtmes 1e helft 20e eeuw, met lederen schede en hoornen heft 51cm Cond:G
Prachtige 19e eeuwse grote messing melkkan met kraan, deksel en afsluitbaar, in zeer goede originele staat 70x43øcm Cond:G
Messing etage bloemtafel met drie etages in vlindervorm, 20e eeuw in goede staat 76x50x50cm.
Zware antieke Chinese bronzen Jardiniere (gesigneerd) floraal en salamander decor 23x32x26cm Cond:G