Zeldzaam antiek klein Japans of Chinees Cloissone trekpotje met helblauw en drakendecor, zeer gedetailleerd (hengsel laat los bij aanzet) 19e eeuws of ouder, 10,3x9,2,6,7ø Cond:R/G
Oude kinder-tuinbank gemaakt van ijzer en eikenhout 54x140x32cm. Cond.: G
Twee delen 19e eeuw: 1x (wijn)vat met kraan en 1x houten opvangteil (beide met ijzeren banden) 30-45cm. Cond.: G
Bronzen vijzel 17e eeuws in goede originele staat. 8,5x12ø cm Cond:G
Waaier en omslagdoek 19e eeuws klederdracht, zwart in goede staat Cond:G
Messing wandlamp op eikenhouten plaquette 2e helft 20e eeuw in goede staat 27x41x35cm.
Oude drie-lichts koperen wandlamp en gietijzeren barometer. 20e eeuw, 28-46cm Cond:G
Vergulde 19e eeuwse messing water- en wijnset met kristallen karaffen en religieuze penningen in goede originele staat 16x27x16cm.
Verguld messing zakhorloge houder met zijwaartse standaard, in goede staat 14x17x5cm
Grote zandstenen molensteen 18e-19e eeuw 40xø100cm. Cond.: R-G
Antieke globe met bronzen voet en schaalverdeling, papieren globe (beschadigd), Engeland omstreeks 1900 Terrestrial globe W+A Jonnston London, standaard goed, globe slecht. 57x28ø