Bronzen bijl, Luristan, 1200-900 BC in redelijke tot goede staat 20x10x3cm.
Twee grote 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren, omgebouwd tot lampenvoet(terug te brengen naar originele staat) omstreeks 1860 met vrouwenbustes en zwart marmer. 56cm Cond:G
Apart 19e eeuws enkelschots hagelschot-geweer met zeldzaam laadmechanisme (originele patina), 126cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuwse kwikbarometer van pallisander met been of ivoor, Watts Plymouth(glazen buis rechts onder gebroken) verder in goede staat. 96cm Cond:R/G
Grote vroeg 19e eeuwse pistool, voorlader, uit London(trekker vervangen) kruitstamper mist 41cm Cond:R
Engels 19e eeuws dubbelloops jachtgeweer, Wiiliam Powel and son, 13 cars Birmingham(uiteinde loop aan een kant ingedeukt) 119cm Cond:R
Twee oude bronzen wandlampen 20e eeuw in Louis seize stijl, met prismen glas 54x27x12cm Cond:G
Antieke bronzen inktstel met afneembaar deksel met hond met zandstrooier en glazen inktreservoir omstreeks 1830 gemonogrammeerd, in goede staat 7x9x5,5cm Cond:G
Achttiende/negentiende eeuws voorlader pistool, in redelijke staat 33cm
Oosters kromzwaard 19e eeuws, messing met houten heft 90cm Cond:G
Twee oude Chinese bronzen drakenvazen 20e eeuw in goede staat 37x20ø
Twee 19e eeuwse vuurvergulde bronzen kandelaren (beide gebroken) omstreeks 1870 voorstellend twee bronzen Faunen met kandelaren en ,marmeren voet, vuuverguld 23cm Cond:M
Oude Hollandse officierssabel, 1e helft 20e eeuw, lederen schede en gegraveerd lemet, 117cm Cond:G
Bronzen meetinstrument, 18e eeuws, gesigneerd: Paris les Cordes 1748 les parties egales (proportielineaal) meetinstrument zeevaart met diverse lijnen 33x1,5x0,3cm Cond:G
Vijf oude Faberge stijl eivormige dekseldoosjes van messing en met prismen, bij een ei is een speeldoosje ingebouwd. 2e helft 20e eeuw op standaard 7-12,5cm Cond:G
Drie antieke pistolen, 19e eeuws, trommelrevolver gegraveerd, en twee pistolen(beschadigd) 25-30cm Cond:M/R