Antieke Duitse black forest (Schwarzwald) snijwerk, voorstellend een gems onder een boom.(met asbak en luciferhouder) omstreeks 1900. in goede staat. 17x15,5x10 Cond:G
Drie delen antiek brons/koperwerk, een schaal met madaillion, een bronzen wandschotel, en een schaal met voorstelling, engel bij Adam en Eva, omstreeks 1840-1880, 18-31cm Cond:G
Vroege 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met 4 glazen stopflessen met gouddecor(oudere fineerrestauraties) 26x27x18cm Cond:R/G
Twee bronzen kaarskandelaren met Mooren, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 27-28cm.
Uitgebreid 19e eeuws 13-delige cloisonne set met diverse voorstellingen o.a.: inktset, blakers, spiegels, stempel etc. 8-23cm. Cond.: R-G
Oude Deense Jydsk telefoon omstreeks 1930, in goede originele staat. 33x25x12cm
Groot Russisch verguld jagersmes, met verguld en damast lemet en gegraveerde schede met tijgerdecor (lik workshops) met officiele Russische export papieren, gekregen als relatiegeschenk, getaxeerde wa...
Duitse notenhout gefineerde 19e eeuwse naaidoos met vogelintarsia op het deksel en bloemintarsia. Binnenin vakverdeling (lichte fineerschade) 16x27x39cm. Cond.: R
Twee zware 19e eeuwse bronzen vergulde kannen (van boven dicht) sierstukken met historisme voorstelling met figuren rondom(fijn uitgewerkt) in goede originele staat 29,5cm Cond:G
Grote antieke ijzeren buitenlamp van een villa, met oud glas in goede originele staat 126x120x50cm koperen kap Cond:G
Zeldzaam antiek klein Japans of Chinees Cloissone trekpotje met helblauw en drakendecor, zeer gedetailleerd (hengsel laat los bij aanzet) 19e eeuws of ouder, 10,3x9,2,6,7ø Cond:R/G
Vergulde 19e eeuwse messing water- en wijnset met kristallen karaffen en religieuze penningen in goede originele staat 16x27x16cm.
Oude Chinese houten sterrencompas omstreeks 1920(lichte beschadigingen oppervlakte) 30,5x2,5 cm Cond:R
Zeer groot antiek terracotta figuur, met wandconsole, omstreeks 1900 voorstellende Jeane D'arc kleine beschadigingen 203cm Cond:G
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen wandkandelaren met damesbustes, in originele staat 29x21x13 Cond:G
Prachtige fijn bewerkte parelmoer belijmde visitekaarten houder ca. 1880 met fijn-gegraveerde florale decors en duivendecors, in originele cassette en in goede staat 11x8x1cm.
Grote 17e eeuwse staande smeedijzeren verstelbare blaker (gotiek-Renaissance)180cm. Cond:G
Lexicon Jan Wagenaar (1709 - 1773): Vaderlandsche historie, vervattende de geschiedenissen der nu Vereenigde Nederlanden, inzonderheid die van Holland, van de vroegste tyden af: uit de geloofwaardigs...
Grote antieke gietijzeren Jugenstil kachel omstreeks 1910 (stuk van deurtje af, en van het binnenwerk is een stukje af) 163x40x41cm Cond:R/G
Zeer grote 16e eeuwse gotische smeedijzeren kandelaar voor 44 kaarsen, bijzonder rijk uitgevoerd met veel smeedijzeren genageld sierwerk, in uitzonderlijk goede staat. 203x78øcm Cond:U
Spaanse bronzen kandelaar, 17e\18e eeuws (1 pootje ooit gerestaureerd) 19cm Cond:G
Zeer grote Japanse cloisonné dekselvaas met rondom drakendecor 20e eeuw met console 66xø37cm. Cond.: G
Art Deco marmeren inktstel met bronzen/ivoren pierrot met luit en inktpot ca. 1920, in goede originele staat 15x38x23cm.
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen 8-lichts kandelaar met afneembare armen in goede originele staat 86x33x31cm. Cond.: G