Antiek eikenhouten doosje met plated beslag en 12 plated gebaksvorkjes
Twee kleine cloissone vaasjes ca. 1900 met decor van flora en vlinders Cond.: G
Kavel van 6 plated kaarskandelaars in Art Deco stijl (tulpvorm) 20e eeuw 16-23cm. Cond.: G
Duits gietijzeren Berliner eissen sier-wandbord ca. 1880, gemerkt Buderus 3xø21cm.
Koperen ketel en hengselpan 19e eeuw (houten handvat beschadigd) 17-33cm. Cond.: R-G
Moderne brons gepatineerde 9-lichts staande lamp met dimmer in goede staat (1 glazen kapje gebarsten) 165cm.
Leuke kleine 19e eeuwse 2KG weegschaal met originele beschildering 20x40x15cm.
Decoratieve Egyptische wandplaquette, beschilderd en met lijst 20e eeuw 30x17cm. Cond.: G
Grote antieke smeedijzeren staande reclame standaard, omstreeks 1890. 171x58x40cm Cond:G