Oude ijzeren geemailleerde kunstenaars schaal, gesigneerd P.F.W . 1958. voorstellend een boom met vogels en bloemen. 31x27x4 cm. Cond:G
Oude plated speeldoos in de vorm van een kerstboom met sterren, melodie stille nacht heilige nacht, 20e eeuw. 21 cm.Cond:G
Antiek Jugendstil keramieken dienblad met 6 delen plated theeservies Jugendstil o.a: 2x comfoor, melkkan, 2x suikerpot en vaasje 10-45cm. Cond.: G
Hollandse hangpetroleumlamp ca. 1900, model schippertje. In goede originele staat 45xø30cm.
Koperen Art Deco draagbare theekan met comfort en brander ca. 1920, gemerkt P.R.G.M. (1 deuk in kan) 38cm. Cond.: R-G
Vijf 19e eeuwse tinnen borden (stempels, jaartal etc.) ø21-ø24cm. Cond.: R-G
Messing kroonluchter met kristal 2e helft 20e eeuw Cond.: R-G 113x45x192
Staande Tiffany stijl lamp met bewerkte metalen voet en glas-in-lood kap 2e helft 20e eeuw 177xø34cm. Cond.: G
Leuk kavel met 15 delen divers tin 19e-20e eeuw met o.a: gegraveerde kannen, borden, potten etc. Cond.: R-G
Antieke messing plated kroon van een heiligbeeld 19e eeuw, incompleet, mist glazen steentjes. 15x11 cm
Twee oude wandlampen met brons en kristallen pegels ca. 1980 in goede staat 33x19x10cm.
Gietijzeren 19e eeuwse weegschaal (15x50x20cm.) en mahoniehouten met messing koetsstoof (14xø26cm.) Cond.: G
Tien Oosterse figuren 20e eeuw van diverse materialen (been, glas, natuursteen, etc.) 4-13cm. Cond.: R-G
Decoratieve Egyptische wandplaquette, beschilderd en met lijst 20e eeuw 30x17cm. Cond.: G
Oude blikken speelgoed zijspan motor omstreeks 1950 nr 605 (voorwiel los) 13x18x11 Cond:R
Oude Egyptische bronzen figuur op houten sokkel 20e eeuw 22cm. Cond.: G
Oude Chinese bronzen vaas met cloissone floraal decor en 2 hengsels 25cm. Cond.: G
Oud Chinees lakpaneel ca. 1900-1930 van ivoor en parelmoer, voorstellend een vliegende Chinees op draak 19,5x17cm. Cond.: G
Oud Chinees lakpaneel ca. 1900-1930, gemaakt van parelmoer en been/ivoor. Voorstellend 2 hanen, een kip en bloesemtak 30,5x24cm. Cond.: G
Chinese met leder beklede sierradendoos met drie lades 21e eeuw. 26x20x20 Cond:G
Vijf oude houtsnijwerken: 2x spiegel, 1x capitel (antiek), 1x cherubijnkop, 1x wandlamp 11-48cm. Cond.: G
Groot oud Japans lakwerk presenteertablet met parelmoerinleg, pauwenvoorstelling en andere vogels, 1e helft 20e eeuw(randschade) Cond:R\G. 78x55 cm
Antieke Franse Fayence dekseldoos, gesigneerd: Mauland herre, pan met wapen op deksel en H.IV 4x8x5 Cond:G
Vijf delen divers antiek omstreeks 1900, een Kiralyi Magyar automobilclub embleem, twee antieke smeedijzeren sierhaken, een antieke houten lijst met reproductie, en een antieke messing kompas. 3,5-37c...
Twee kleine cloissone vaasjes ca. 1900 met decor van flora en vlinders Cond.: G
Oude kerk-wandbel van brons met gietijzeren houder ca. 1930, bel met opschrift "J. Grasmayr Innsbruck" 51x30x24cm.
Opengewerkte dekseldoos 2e helft 20e eeuw met herder op het deksel, bronskleurig compositie metaal 18x21x17cm. Cond.: G
Vier delen koperwerk 19e eeuw: 1x haardinsteek met kruikverwarmer en kruik, 1x houtbak (licht bedeukt) Cond.: G
Set originele messing koetslampen ca. 1900 in goede originele staat 45cm.
Twee oude spiegel-reclameborden van glas 2e helft 20e eeuw: 1x Coca Cola 33x22cm. en 1x Gordons Gin 33x25,5cm. Cond.: G
Oude houtgestoken wandconsole, neo-gotisch, 19e-20e eeuw, goudkleurig 61 cm (sierstuk begin mist) Cond:
Vier antieke plated bewerkte koffiekannen met gravering 13-17cm. Cond.: G
Oude camee glazen lamp, gemerkt Philipp 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 52xø26cm.
Grote staande messing lamp met kap, opengewerkt met floraal decor,156cm Cond:G
Geborduurde 19e eeuwse merklap anno 1854 met floraal decor (oudere herstellingen) 52x54cm. Cond.: R-G
Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in de vorm van een koffiepot 21cm. Cond.: G
Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw met glas-in-lood in kap en voet met floraal decor 34xø26cm. Cond.: G
Aparte Tiffany stijl tafellamp in opklapbare ei-vorm (Faberge) met daarin een glas-in-lood Libelle 2e helft 20e eeuw 34xø18cm. Cond.: G
Tiffany stijl tafellamp in de vorm van een schildpad 2e helft 20e eeuw 11x21x14 cm. Cond:G
Twee grote Egyptische figuren: 1x goudkleurig op houten voet, 1x natuursteen-kleurig op houten voet. Museum-replica's 50-57cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse messing melkkan met zwaluwstaart verbinding. 50x27 Cond:G
Twee grote Art Deco roodkoperen sierhoorns ca. 1930 in goede originele staat 51x23x9cm.
Kunsstof designlamp uit Italie, designer Fernando Casetta (tacman) 2e helft 20e eeuw. Cond:G 19x17x7 cm
Twee delen koperwerk: 1x Daalderop messing pan en 1x messing brasero met kunstboeket rozen 20e eeuw 15-43cm. Cond.: G
Vier Egyptische museum-kopieën van gegoten kunststof 20e eeuw 31-42cm. Cond.: G