Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote Tiffany stijl tafellamp
Resultaat: 125 EUR

Grote Tiffany stijl tafellamp met bewerkte metalen voet en opengewerkte metalen kap met glas-in-lood bladeren 2e helft 20e eeuw 62xø46cm. Cond.: G

Tiffany stijl tafellamp
Resultaat: 120 EUR

Tiffany stijl tafellamp met bewerkte metalen voet en glas-in-lood kap 2e helft 20e eeuw 53xø34cm. Cond.: G

Tafellamp, kat
Resultaat: 70 EUR

Tiffany stijl tafellamp in de vorm van een kat 2e helft 20e eeuw (de staart draagt de glas-in-lood lamp) 40x26x14cm. Cond.: G

Koperen wandplaquette
Startprijs 20 EUR

Art Deco kopergedreven wandplaquette ca. 1930 met afbeelding van Corpus Christie 50x70cm. Cond.: G

2 Scheermessen
Startprijs 125 EUR

Antieke scheermessen-set in pallisanderhouten doos, gemerkt Johnson. Messen met bakelieten heften 17,5x3,5x4cm. Cond.: G

Telefoon
Resultaat: 60 EUR

Oude Jydsk telefoon ca. 1930 in goede staat 34x27x11cm.

Goebel Theodor
Resultaat: 180 EUR

Thedooor Goebel - Graphischen Künste der Gegenwwart; ein Führer durch das Buchgewerbe. - (geïllustreerd). - Stuttgart, Felix Krais, 1895. Overzicht over allerlei gangbare druktechnieken zoals houtgrav...

Tantalus kwelling
Startprijs 90 EUR

Antieke karaffenhouder ca. 1900 (zg. tantaluskwelling) met goudkleurige metalen monturen met slot en voorzien van stel fraai geslepen kristallen karaffen welke gemerkt zijn met St. Louis France, 25x35...

2 Consoles
Startprijs 30 EUR

Twee kunststof gegoten zilverkleurige wandconsoles in schelpvorm 2e helft 20e eeuw, 37x38x13cm. Cond.: G

Antiek slot
Startprijs 110 EUR

Slot met originele sleutel 19e eeuw 10x7x8cm. Cond.: G

Perzisch schild
Startprijs 120 EUR

Klein antiek Perzisch schild van koper, gegraveerd en plated in goede originele staat 5xø21cm.

5x Militaria
Startprijs 40 EUR

Vijf delen militaria 20e eeuw: 3x helm zonder binnenhelm, 1x munitie-box "Ammo Box Cal 50m2 US" WO II en 1x schep

Scheepslamp, roodkoper
Startprijs 110 EUR

Grote antieke koperen scheepsseinlamp omstreeks 1900, tekst:stuurboord 42x36x36 cm Cond: G

Bierpul
Startprijs 50 EUR

Grote antieke bierpul "Schiettrophee Jensen 1878 - 1903", plated met restvergulding 35cm. Cond.: G

Bijl
Startprijs 190 EUR

Gothische bijl 16e-17e eeuw in goede staat (geen beschadigingen) 60x18x4cm.

Kijker
Startprijs 80 EUR

Koperen verrekijker (telescoop) ca. 1900, ongemerkt 84cm. Cond.: G

Zweedse telefoon
Resultaat: 80 EUR

Vooroorlogse Zweedse telefoon "Telegrafverkets Verkstad Nynashamn" in goede originele staat 33x26x14cm.

Geweer
Startprijs 50 EUR

Arabisch 19e eeuws geweer L.: 100cm. Cond.: R-G

Sabel
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve sabel, made in India, gegraveerd lemmet en florale decors, 20e eeuw, 98cm Cond: G

Jachtmes
Startprijs 200 EUR

Groot jachtmes ca. 1900 met lederen schede en heft van koper met hertshoorn Cond.: G

Mes, Corsica
Startprijs 225 EUR

Groot 19e eeuws Italiaans klapmes met benen beschilderde heft en Italiaanse tekst in het lemmet 42cm. Cond.: G

Meetlint
Resultaat: 60 EUR

Duits koperen 19e eeuws metalen meetlint en houten handvat, gemerkt met een adelaar en G.L. D.R.P. 97569 (20 meter). Begin van de rol is los, verder in goede staat 22x8,5x3,5cm.

Wierook vat
Resultaat: 25 EUR

Oude/antieke plated wierookhouder met deksel en lepel. (bewerkt) 10x15x7cm. Cond.: R-G

2 Koperen wijnkoelers
Startprijs 40 EUR

Twee Duitse koperen wijnkoelers ca. 1900 (1x gegraveerd met tekst 19-24cm. Cond.: G

Wortelnoten dienblad
Startprijs 60 EUR

Oude pallisander met wortelnoten fineer dienblad, omstreeks 1930-1950, in zeer goede staat. 62x45x5cm Cond:ZG

Antieke goudweegschaal
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse goudweegschaal 19e eeuw, louisdor ducat in doos, 12x6x2,5 Cond:G

Schrijfkistje
Startprijs 140 EUR

Mooie 19e eeuwse mahoniehouten schrijfkist met koper inleg en uitklapbaar met velours schrijfgedeelte. Kelder met inktpot, pen en vakverdeling 16x35x25cm. Cond.: G

Diverse mineralen
Resultaat: 50 EUR

Groot lot mineralen, in doosjes en los. 10x24x24.Cond:G

Sierdolk
Resultaat: 110 EUR

Oosterse sierdolk, plated met filigrain versieringen in goede staat 20e eeuw 46cm.

3 Fotoalbums
Resultaat: 90 EUR

Drie antieke Duitse fotokaarten albums vol met fotokaarten ca. 1870-1900 (mooi tijdsbeeld) van goedgestelde families (1 rug ligt los) 21-29cm. Cond.: G

3 Gewichtensets
Resultaat: 50 EUR

3 oude antieke gewichtensets onder andere een messing sluitgewicht , een gewichtenblok compleet, messing, en een gewichtenblok, incompleet, messing. 6-21 cm Cond:R\G

2 Theeketels
Resultaat: 45 EUR

Twee koperen Art Deco theekannen met comfort en brander, 1x gemerkt Bing Germany ca. 1920, 30-35cm. Cond.: G

3 Paar klompen
Startprijs 80 EUR

Drie paar antieke koperen stijgbeugels in goede originele staat 19-27cm.

7 Bakelieten doosjes
Resultaat: 50 EUR

Lot van 8 delen antiek bakeliet, 7 dekseldozen en 1 meetlint, 1e helft 20e eeuw, 8-16cm.cond:G

Vervallen uit veiling
Startprijs 60 EUR

Vervallen uit veiling

Gestoken barometer
Startprijs 60 EUR

Notenhouten 19e eeuwse barometer met plated wijzerplaat (Aneroid barometer), Fahrenheits thermometer 27x33x10cm. Cond.: G

Barometer
Startprijs 15 EUR

Eikenhouten gestoken barometer ca. 1915 met floraal decor 53cm. Cond.: R-G

Banjo barometer
Startprijs 225 EUR

Engelse Barometer 19e eeuw, met verzilverde wijzerplaat en beschilderde kast met parelmoer belijnd (bij rand mist parelmoer) verder in goede originele staat. 97cm Cond:G

Bontjas, lang
Startprijs 130 EUR

Oude lange nerts bontjas, bontweverij "Just" Den Haag in goede staat 130cm.

Bontjas, 3/4
Startprijs 110 EUR

Oude 3/4 nerts bontjas gemaakt door Donkerwolde Enschede in goede staat 100cm.

Kopergeslagen lamp
Resultaat: 60 EUR

Oude kopergeslagen lampenvoet met rondom boerderijvoorstellingen met vee. 20e eeuw 33x13cm Cond:G

Schelp als lampje
Resultaat: 80 EUR

Oude/antieke camee tafellamp met strijdvoorstelling (gemaakt van een schelp) ca. 1930 in goede staat 18cm.

Eier warmhouder
Resultaat: 30 EUR

Roodkoperen eier-warmhouder uit de Art Deco tijd ca. 1930 met houten knop 23xø11cm. Cond>: G

Bontmuts
Startprijs 35 EUR

Oude nerts bontmuts voor dame in goede staat 20xø22cm.

Bloeddruk meter
Startprijs 30 EUR

Oude Duitse bloeddrukmeter "Erkameter" ca. 1950 in emaille doos 5x35x11cm. Cond.: G

Weegschaal
Resultaat: 550 EUR

Goud- of muntenweegschaal anno 1749, met bronzen geeikte gewichten en etiket met tekst: Deze gewigten werden gemaakt bij J.Mastenbroek Stadseijk en Mr Balansemaker tot Amsterdam. in originele staat. 2...

Staande lamp
Startprijs 20 EUR

Moderne staande metalen 2-lichts leeslamp met dimmer 180cm. Cond.: G

Kristallen plafoniere
Resultaat: 100 EUR

Oude kristallen plafoniere 2e helft 20e eeuw in goede staat 40xø30cm.

Messing kroonluchter
Startprijs 60 EUR

Oude messing kroonluchter in barokstijl 2e helft 20e eeuw 50xø65cm. Cond.: G

2 Franse lampen
Resultaat: 150 EUR

Twee Franse tafellampen ca. 1880 (antieke voet, electrificering later) van zwart marmer met compositiemetaal 70xø40cm. Cond.: G

2x Zakkroontje
Resultaat: 190 EUR

Twee leuke zak-kroonluchters 2e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl 50xø30cm. Cond.: G

2 Messing plafonieres
Resultaat: 80 EUR

Twee messing plafonieres 2e helft 20e eeuw met bladmotief in goede staat, 17xø73cm. en 17xø34cm. Cond.: G

Messing hanglamp
Startprijs 90 EUR

Bronzen 10-lichts kroonluchter in barokstijl 2e helft 20e eeuw 65xø78cm. Cond.: G

Staande lamp
Startprijs 30 EUR

Moderne brons gepatineerde 9-lichts staande lamp met dimmer in goede staat (1 glazen kapje gebarsten) 165cm.

Kristallamp
Resultaat: 50 EUR

Grote kristallen kroonluchter midden 20e eeuw in goede staat 50xø70cm.

Hanglamp, putti
Startprijs 50 EUR

Oude compositie metalen 9-lichts lamp met putti 20e eeuw 48xø53cm. Cond.: G

Tiffany stijl tafellamp
Startprijs 70 EUR

Tiffany stijl tafellamp met waterlelies en glas-in-lood bij kap en voet 2e helft 20e eeuw 50x32x32cm. Cond.: G

Kristallen kroonluchter
Resultaat: 40 EUR

Oude kristallen kroonluchter 10-lichts 20e eeuw, 1 kristallen lampenhouder kapot 30xø58cm. Cond.: R

Tiffany stijl tafellamp
Resultaat: 110 EUR

Tiffany stijl tafellamp met metalen bewerkte voet en glas-in-lood kap met opengewerkte bloemen 2e helft 20e eeuw 53xø34cm. Cond.: G

Accordeon in koffer
Startprijs 250 EUR

Oude accordeon in koffer, merkt Paganini 2e helft 20e eeuw in goede staat 46x40x25cm.

Saxofoon
Startprijs 250 EUR

Grote antieke Duitse saxofoon in koffer met accessoires. Rob Oswald Adler Markneukirchen. Met gravering, functies niet getest 85cm. Cond.: R-G

Trompet
Startprijs 200 EUR

Oude King Wald Trompet U.S.A. met koffer (zonder mondstuk) 52cm. Cond.: R

Camera, Carl Zeiss
Startprijs 20 EUR

Oude box camera van Zeiss Ikon ca. 1930 in lederen houder 12x13x9cm. Cond.: G

Antieke pick-up
Resultaat: 75 EUR

Antieke Cremona koffer-grammofoon ca. 1920 (Electro Cremola), gebruikerssporen 15x39x29cm. Cond.: R-G

Veldfles + riem
Resultaat: 15 EUR

Veldfles 19e eeuw en riem met buidel, beide van leder met ijzer 20-40cm. Cond.: R-G

Citer
Resultaat: 25 EUR

Oude Duitse Gitaar Citer. 1e helft 20e eeuw Cond:G 47x30x4cm

Etalagepop, 60-er jaren
Startprijs 60 EUR

Oude vrouwelijke etalagepop uit de 60-er jaren (uit elkaar te halen), lichte verfschades 182cm. Cond.: G

Oosterse zweep
Startprijs 60 EUR

Oude Oosterse lederen gevlochten zweep met ingelegde houten grip(grip is tevens ingelegd met koperdraad, been en parelmoer) 200cm. Zweep zit los op het handvat (oogje gebroken). Cond.: R-G

Box camera
Startprijs 20 EUR

Originele box camera ca. 1930, gemerkt Apro in lederen houder 12x13x9cm. Cond.: G

Vizier
Startprijs 50 EUR

Oude militaire Reflex Vizier in houten cassette uit Marine Arsenaal Wilhelmshaven "Reflexvizier SRS_SL Nifepatent" made in Sweden, inclusief toebehoren. 23x21x31cm. Cond.: G

7 Tinnen borden
Resultaat: 35 EUR

Zeven antieke tinnen borden 18e-19e eeuw (merktekens) ø22-ø27cm. Cond.: G

Wijwaterbakje
Startprijs 60 EUR

Verguld bronzen wijwaterbakje in Rococco stijl met religieuze voorstelling 23cm. Cond.: G

Tabakspijpen
Startprijs 40 EUR

Vier vooroorlogse Duitse tabakspijpen: 1x keramieken kop (ship), 1x porseleinen kop met reeën en 2x met houten kop, 19-49cm. Cond.: R-G

Grote tabakspijp
Startprijs 40 EUR

Grote antieke Duits porseleinen tabakspijp met handgeschilderd damesportret (deksel zit los) 127cm. Cond.: R-G

5 Diverse pijpen
Resultaat: 80 EUR

Vijf diverse oude/antieke tabakspijpen met porseleinen koppen in goede staat met figurenvoorstellingen 27-64cm. Cond.: G

5 Diverse pijpen
Startprijs 80 EUR

Vijf oude/antieke tabakspijpen met porseleinen koppen en diverse voorstellingen van dieren en keizer 22-60cm. Cond.: G

Tabakspijp
Resultaat: 30 EUR

Antieke tabakspijp in foudraal van leer met wapen en tekst "dili dentin ditat", eindstukje van mondstuk afgebroken maar erbij Cond.: R-G

3 Sigarenknippers
Startprijs 40 EUR

Drie oude sigarenknippers plated ca. 1950 14-15cm. Cond.: G

Reservistenpijp
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Duitse tabakspijp met porseleinen handbeschilderde kop, voorstelling van reewild in de natuur 99cm. Cond.: G

4 Tinnen brandewijnkomen
Startprijs 30 EUR

Vier tinnen brandewijnkommen 18e-19e eeuw, gemerkt. 1 Grip weg en 2 grepen los maar erbij 19xø11cm. Cond.: R-G

Pijp
Startprijs 40 EUR

Grote antieke Duitse tabakspijp met porseleinen kop en handbeschildering, met houtsnip voorstelling. Cond:G 90 cm

2 Lakdozen
Resultaat: 50 EUR

Japanse beschilderde lakdozen ca. 1930, 1 doos bevat een spel/ fiches (van been?), 24-30cm. Cond.: R-G

Pennenset 2 delig en lorgnon
Startprijs 40 EUR

Pennenset vulpen en balpen blauw lak met 24 krt vergulde accenten en een vergulde Lorgnon met fraaie bewerking op het handvat. Lengte 12 cm Cond G Cond U

Ronson aansteker Rotring pen
Resultaat: 26 EUR

Aansteker Ronson, zilverkleurig. Met matte en glimmende bewerking. 35 x 55 mm en een vulpen Rotring Renaisaance, zwart met goudkleurige accenten.

Weegschaal, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR

Leuke kleine 19e eeuwse 2KG weegschaal met originele beschildering 20x40x15cm.

Notenkraker
Startprijs 80 EUR

Antieke notenkraker, voorstellend een adelaarskop met glazen ogen 16cm. Cond.: G

Wortelnoten kistje
Startprijs 50 EUR

Oude wortelnoten fineer sigarenkist 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 6x12x24cm.

Koperen samovaar
Startprijs 40 EUR

Oude koperen samovaar 20e eeuw (licht bedeukt) Cond.: R-G

Vat met teil
Startprijs 40 EUR

Twee delen 19e eeuw: 1x (wijn)vat met kraan en 1x houten opvangteil (beide met ijzeren banden) 30-45cm. Cond.: G

Wortelnoten kistje
Startprijs 35 EUR

Oude wortelnoten fineer lepelkist 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 16x4,5x7cm. Cond.: G

Lyra strijkijzer-onderzetter
Resultaat: 35 EUR

Antieke messing Lyra-vormige strijkijzer onderzetter, gedateerd 1906 in goede originele staat 37cm.

Plantenpot
Startprijs 20 EUR

Grote oude tuin bloempot 20e eeuw van gegoten beton in amfora vorm (beschilderd) 63xø60cm. Cond.: G

2 Paraplu's
Startprijs 80 EUR

Twee oude paraplu's 1e helft 20e eeuw met bakelieten handgrepen: 1x zwanenkop en 1x papegaaienkop 61-69cm. Cond.: G

Sierbord, Berliner Eisen
Startprijs 40 EUR

Duits gietijzeren Berliner eissen sier-wandbord ca. 1880, gemerkt Buderus 3xø21cm.

2 Goudweeg-sets
Startprijs 35 EUR

Twee 19e eeuwse goudweeg-sets in mahoniehouten kistjes (incompleet) 12-13cm. Cond.: R

Doosje met 12 vorkjes
Startprijs 25 EUR

Antiek eikenhouten doosje met plated beslag en 12 plated gebaksvorkjes