Grote Tiffany stijl tafellamp met bewerkte metalen voet en opengewerkte metalen kap met glas-in-lood bladeren 2e helft 20e eeuw 62xø46cm. Cond.: G
Tiffany stijl tafellamp met bewerkte metalen voet en glas-in-lood kap 2e helft 20e eeuw 53xø34cm. Cond.: G
Tiffany stijl tafellamp in de vorm van een kat 2e helft 20e eeuw (de staart draagt de glas-in-lood lamp) 40x26x14cm. Cond.: G
Art Deco kopergedreven wandplaquette ca. 1930 met afbeelding van Corpus Christie 50x70cm. Cond.: G
Antieke scheermessen-set in pallisanderhouten doos, gemerkt Johnson. Messen met bakelieten heften 17,5x3,5x4cm. Cond.: G
Thedooor Goebel - Graphischen Künste der Gegenwwart; ein Führer durch das Buchgewerbe. - (geïllustreerd). - Stuttgart, Felix Krais, 1895. Overzicht over allerlei gangbare druktechnieken zoals houtgrav...
Antieke karaffenhouder ca. 1900 (zg. tantaluskwelling) met goudkleurige metalen monturen met slot en voorzien van stel fraai geslepen kristallen karaffen welke gemerkt zijn met St. Louis France, 25x35...
Twee kunststof gegoten zilverkleurige wandconsoles in schelpvorm 2e helft 20e eeuw, 37x38x13cm. Cond.: G
Klein antiek Perzisch schild van koper, gegraveerd en plated in goede originele staat 5xø21cm.
Vijf delen militaria 20e eeuw: 3x helm zonder binnenhelm, 1x munitie-box "Ammo Box Cal 50m2 US" WO II en 1x schep
Grote antieke koperen scheepsseinlamp omstreeks 1900, tekst:stuurboord 42x36x36 cm Cond: G
Grote antieke bierpul "Schiettrophee Jensen 1878 - 1903", plated met restvergulding 35cm. Cond.: G
Vooroorlogse Zweedse telefoon "Telegrafverkets Verkstad Nynashamn" in goede originele staat 33x26x14cm.
Decoratieve sabel, made in India, gegraveerd lemmet en florale decors, 20e eeuw, 98cm Cond: G
Groot jachtmes ca. 1900 met lederen schede en heft van koper met hertshoorn Cond.: G
Groot 19e eeuws Italiaans klapmes met benen beschilderde heft en Italiaanse tekst in het lemmet 42cm. Cond.: G
Duits koperen 19e eeuws metalen meetlint en houten handvat, gemerkt met een adelaar en G.L. D.R.P. 97569 (20 meter). Begin van de rol is los, verder in goede staat 22x8,5x3,5cm.
Oude/antieke plated wierookhouder met deksel en lepel. (bewerkt) 10x15x7cm. Cond.: R-G
Twee Duitse koperen wijnkoelers ca. 1900 (1x gegraveerd met tekst 19-24cm. Cond.: G
Oude pallisander met wortelnoten fineer dienblad, omstreeks 1930-1950, in zeer goede staat. 62x45x5cm Cond:ZG
Antieke Franse goudweegschaal 19e eeuw, louisdor ducat in doos, 12x6x2,5 Cond:G
Mooie 19e eeuwse mahoniehouten schrijfkist met koper inleg en uitklapbaar met velours schrijfgedeelte. Kelder met inktpot, pen en vakverdeling 16x35x25cm. Cond.: G
Oosterse sierdolk, plated met filigrain versieringen in goede staat 20e eeuw 46cm.
Drie antieke Duitse fotokaarten albums vol met fotokaarten ca. 1870-1900 (mooi tijdsbeeld) van goedgestelde families (1 rug ligt los) 21-29cm. Cond.: G
3 oude antieke gewichtensets onder andere een messing sluitgewicht , een gewichtenblok compleet, messing, en een gewichtenblok, incompleet, messing. 6-21 cm Cond:R\G
Twee koperen Art Deco theekannen met comfort en brander, 1x gemerkt Bing Germany ca. 1920, 30-35cm. Cond.: G
Drie paar antieke koperen stijgbeugels in goede originele staat 19-27cm.
Lot van 8 delen antiek bakeliet, 7 dekseldozen en 1 meetlint, 1e helft 20e eeuw, 8-16cm.cond:G
Notenhouten 19e eeuwse barometer met plated wijzerplaat (Aneroid barometer), Fahrenheits thermometer 27x33x10cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken barometer ca. 1915 met floraal decor 53cm. Cond.: R-G
Engelse Barometer 19e eeuw, met verzilverde wijzerplaat en beschilderde kast met parelmoer belijnd (bij rand mist parelmoer) verder in goede originele staat. 97cm Cond:G
Oude lange nerts bontjas, bontweverij "Just" Den Haag in goede staat 130cm.
Oude 3/4 nerts bontjas gemaakt door Donkerwolde Enschede in goede staat 100cm.
Oude kopergeslagen lampenvoet met rondom boerderijvoorstellingen met vee. 20e eeuw 33x13cm Cond:G
Oude/antieke camee tafellamp met strijdvoorstelling (gemaakt van een schelp) ca. 1930 in goede staat 18cm.
Roodkoperen eier-warmhouder uit de Art Deco tijd ca. 1930 met houten knop 23xø11cm. Cond>: G
Oude Duitse bloeddrukmeter "Erkameter" ca. 1950 in emaille doos 5x35x11cm. Cond.: G
Goud- of muntenweegschaal anno 1749, met bronzen geeikte gewichten en etiket met tekst: Deze gewigten werden gemaakt bij J.Mastenbroek Stadseijk en Mr Balansemaker tot Amsterdam. in originele staat. 2...
Oude kristallen plafoniere 2e helft 20e eeuw in goede staat 40xø30cm.
Oude messing kroonluchter in barokstijl 2e helft 20e eeuw 50xø65cm. Cond.: G
Twee Franse tafellampen ca. 1880 (antieke voet, electrificering later) van zwart marmer met compositiemetaal 70xø40cm. Cond.: G
Twee leuke zak-kroonluchters 2e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl 50xø30cm. Cond.: G
Twee messing plafonieres 2e helft 20e eeuw met bladmotief in goede staat, 17xø73cm. en 17xø34cm. Cond.: G
Bronzen 10-lichts kroonluchter in barokstijl 2e helft 20e eeuw 65xø78cm. Cond.: G
Moderne brons gepatineerde 9-lichts staande lamp met dimmer in goede staat (1 glazen kapje gebarsten) 165cm.
Grote kristallen kroonluchter midden 20e eeuw in goede staat 50xø70cm.
Oude compositie metalen 9-lichts lamp met putti 20e eeuw 48xø53cm. Cond.: G
Tiffany stijl tafellamp met waterlelies en glas-in-lood bij kap en voet 2e helft 20e eeuw 50x32x32cm. Cond.: G
Oude kristallen kroonluchter 10-lichts 20e eeuw, 1 kristallen lampenhouder kapot 30xø58cm. Cond.: R
Tiffany stijl tafellamp met metalen bewerkte voet en glas-in-lood kap met opengewerkte bloemen 2e helft 20e eeuw 53xø34cm. Cond.: G
Oude accordeon in koffer, merkt Paganini 2e helft 20e eeuw in goede staat 46x40x25cm.
Grote antieke Duitse saxofoon in koffer met accessoires. Rob Oswald Adler Markneukirchen. Met gravering, functies niet getest 85cm. Cond.: R-G
Oude King Wald Trompet U.S.A. met koffer (zonder mondstuk) 52cm. Cond.: R
Oude box camera van Zeiss Ikon ca. 1930 in lederen houder 12x13x9cm. Cond.: G
Antieke Cremona koffer-grammofoon ca. 1920 (Electro Cremola), gebruikerssporen 15x39x29cm. Cond.: R-G
Veldfles 19e eeuw en riem met buidel, beide van leder met ijzer 20-40cm. Cond.: R-G
Oude vrouwelijke etalagepop uit de 60-er jaren (uit elkaar te halen), lichte verfschades 182cm. Cond.: G
Oude Oosterse lederen gevlochten zweep met ingelegde houten grip(grip is tevens ingelegd met koperdraad, been en parelmoer) 200cm. Zweep zit los op het handvat (oogje gebroken). Cond.: R-G
Originele box camera ca. 1930, gemerkt Apro in lederen houder 12x13x9cm. Cond.: G
Oude militaire Reflex Vizier in houten cassette uit Marine Arsenaal Wilhelmshaven "Reflexvizier SRS_SL Nifepatent" made in Sweden, inclusief toebehoren. 23x21x31cm. Cond.: G
Zeven antieke tinnen borden 18e-19e eeuw (merktekens) ø22-ø27cm. Cond.: G
Verguld bronzen wijwaterbakje in Rococco stijl met religieuze voorstelling 23cm. Cond.: G
Vier vooroorlogse Duitse tabakspijpen: 1x keramieken kop (ship), 1x porseleinen kop met reeën en 2x met houten kop, 19-49cm. Cond.: R-G
Grote antieke Duits porseleinen tabakspijp met handgeschilderd damesportret (deksel zit los) 127cm. Cond.: R-G
Vijf diverse oude/antieke tabakspijpen met porseleinen koppen in goede staat met figurenvoorstellingen 27-64cm. Cond.: G
Vijf oude/antieke tabakspijpen met porseleinen koppen en diverse voorstellingen van dieren en keizer 22-60cm. Cond.: G
Antieke tabakspijp in foudraal van leer met wapen en tekst "dili dentin ditat", eindstukje van mondstuk afgebroken maar erbij Cond.: R-G
Grote antieke Duitse tabakspijp met porseleinen handbeschilderde kop, voorstelling van reewild in de natuur 99cm. Cond.: G
Vier tinnen brandewijnkommen 18e-19e eeuw, gemerkt. 1 Grip weg en 2 grepen los maar erbij 19xø11cm. Cond.: R-G
Grote antieke Duitse tabakspijp met porseleinen kop en handbeschildering, met houtsnip voorstelling. Cond:G 90 cm
Japanse beschilderde lakdozen ca. 1930, 1 doos bevat een spel/ fiches (van been?), 24-30cm. Cond.: R-G
Pennenset vulpen en balpen blauw lak met 24 krt vergulde accenten en een vergulde Lorgnon met fraaie bewerking op het handvat. Lengte 12 cm Cond G Cond U
Aansteker Ronson, zilverkleurig. Met matte en glimmende bewerking. 35 x 55 mm en een vulpen Rotring Renaisaance, zwart met goudkleurige accenten.
Leuke kleine 19e eeuwse 2KG weegschaal met originele beschildering 20x40x15cm.
Antieke notenkraker, voorstellend een adelaarskop met glazen ogen 16cm. Cond.: G
Oude wortelnoten fineer sigarenkist 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 6x12x24cm.
Twee delen 19e eeuw: 1x (wijn)vat met kraan en 1x houten opvangteil (beide met ijzeren banden) 30-45cm. Cond.: G
Oude wortelnoten fineer lepelkist 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 16x4,5x7cm. Cond.: G
Antieke messing Lyra-vormige strijkijzer onderzetter, gedateerd 1906 in goede originele staat 37cm.
Grote oude tuin bloempot 20e eeuw van gegoten beton in amfora vorm (beschilderd) 63xø60cm. Cond.: G
Twee oude paraplu's 1e helft 20e eeuw met bakelieten handgrepen: 1x zwanenkop en 1x papegaaienkop 61-69cm. Cond.: G
Duits gietijzeren Berliner eissen sier-wandbord ca. 1880, gemerkt Buderus 3xø21cm.
Twee 19e eeuwse goudweeg-sets in mahoniehouten kistjes (incompleet) 12-13cm. Cond.: R
Antiek eikenhouten doosje met plated beslag en 12 plated gebaksvorkjes