Oude tinnen beschilderde kraantjeskan en 1 Delfts presenteertablet met edeltin omranding (20e eeuw) 40-42cm. Cond.: G
Vier delen antiek tin, tinnen bord, klepkan, zoutstrooier, omstreeks 1800. 13-22cm Cond:G
Grote vroeg 19e eeuwse beschilderde kraankan in originele staat. 45cm Cond:G
Twee antieke tinnen dekselflacons, 18e eeuw met Indisch decor, floraal gegraveerd(gemerkt) licht bedeukt, mooie patina. 13x7 Cond:G
Antieke Engelse tinnen bierpul met glazen bodem en Engelse tekst anno 1878.Cond:G 13x11x8,5 cm
Grote Tiffany stijl tafellamp met bewerkte metalen voet en glas-in-lood kap met decor van waterlelies 2e helft 20e eeuw 56xø45cm. Cond.: G
Twee grote Chinese bewerkte vazen met decor van lijster in bessenstruik, compositie metaal 31xø15cm. Cond.: G
Chinese bronzen 19e eeuwse cloissone wierookbrander met drakendecor 28cm. Cond.: G
Kavel met 10 delen oud cloissone/keramiek: Vazen, dekseldozen, centimeter, kan en ei (1 keramieken schenkkan in cloissone stijl) 20e eeuw 5-15cm. Cond.: G
Drie delen oud cloissone: 1x dekseldoos met houten deksel en floraal decor, 1x schaal met drakendecor en 1x bord ca. 1900 in Jugendstil vormgeving ø14-ø18cm. Cond.: G
Mooie kwaliteit cloissone dekselpot met opgewerkt floraal decor 20e eeuw of ouder 24xø14,5cm.Cond.: G
Oude Japanse cloissone vaas ca. 1930 met floraal decor en ringen 31xø17cm. Cond.: G
Oude bronzen vaas (museumkopie naar een Griekse vaas uit ca. 1100 voor Christus) 15xø10cm. Cond.: G
Vijf oude Chinese Rotlak-vazen met diverse decors o.a: herten, floraal, dorpsgezicht en rotsen 13-26cm. Cond.: G
Chinees koperen bewerkt sierbord 20e eeuw, gegraveerd met Chinese voorstelling en druivenranken ø47cm. Cond.: G
Antiek Chinees handwerk op zijde ca. 1900, voorstellende een Chinese hoogwaardigheidsbekleder (met spiegels in koper) 48x20cm. Cond.: G
Gedetailleerd houtgesneden Chinees deurpaneel 20e eeuw met diverse gesneden figuren en gouddecor in goede staat 65x12x6cm.
Oude Indonesische houtgestoken wandreliëf, voorstellend 3 figuren in lianenbos 20e eeuw, kleurrijk beschilderd 62x36x4cm. Cond.: G
Jugendstil hang-petroleumlamp ca. 1900, schippertjes model met florale Jugendstil motieven (haarscheur in kap) 50xø47cm. Cond.: R-G
Grote vergulde 19e eeuwse houten kandelaar (lichte beschadiging) 165cm Cond:G
Grote oude messing tafellamp met glazen gematteerde kap 2e helft 20e eeuw (bewerkt) 55xø30cm. Cond.: G
Grote opalineglazen petroleumlamp met groenglazen reservoir ca. 1900 in goede staat 50xø20cm.
Antieke Jugendstil petroleumlamp met bewerkte compositie metalen voet en blauwglazen reservoir (1 laspuntje v.d. kaphouder zit los) 46x27cm. Cond.: G
Antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met groenglazen kap, Grunderzeit CondG
Antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met gebloemde glazen kap Jugendstil. 60x45 Cond:G
Grote opaline glazen petroleumlamp ca. 1880 met florale decors 70cm. Cond.: G
Oude hanglamp in Tiffany stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 22xø37cm.
Twee antieke keramieken Match-strikers (Engeland): 1x reclame Jensbury + Brown's by Royal Warrant Toher Majesty 5-9cm. Cond.: G
Antieke Engelse match-striker, gemerkt William Gibson Glass + China Merchant Ashton under Lyne 7xø11cm. Cond.: G
Antieke Engelse keramieken match-striker met reclame "Vin Tonique Dubonnet Vin Au Quinguina" 7,5xø10,5cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek koperwerk: 1x antieke doofpot 19e eeuw, 1x haard-insteek waterketel 19e eeuw en 1x wandlamp 2e heflt 20e eeuw 29-40cm. Cond.: G
Twee bronzen historisme pianokandelaars ca. 1880 met draken 22x20x8cm. Cond.: G
Drie oude messing spoorweglampen 2e helft 20e eeuw 31-38cm. Cond.: G
Prachtig kavel 19e eeuws koperwerk met o.a: 1x zeer grote ketel, 1x appelketel, 1x doofpot, 1x kleine ketel, 1x koffiemolen Cond.: G
Kavel divers antiek o.a: branders, thermometers (13x), vaten, etc. ca. 1900. 15-57cm. Cond.: R-G
Vijf antieke boor- en slagwerktuigen voor waarschijnlijk wijn- of biervaten ca. 1900 Cond.: G
Drie delen antiek horeca: 2x ontkurkers em 1x notenkraker ca. 1900 20-45cm. Cond.: G
Vier grote antieke (koperen) wijnvat- of biervatkranen ca. 1900 24-32cm. Cond.: G
Zes antieke (koperen) wijnvat- of biervatkranen ca. 1900 in goede staat 14-27cm. Cond.: G
Zes antieke koperen wijnvat- of biervatkranen ca. 1900, 14-27cm. Cond.: G
Grote kopergeslagen en genagelde houtbak ca. 1900, 40xø53cm. Cond.: G
Gouden Jahrhundertbibel 1997, Katholiek met middeleeuwse voorstellingen en PVC houder in goede staat 8x33x28cm.
Zeldzaam antiquarisch boek van Faust "A Tragedy by Wolfgang von Goethe", the first part translated by Thomas James Arnold ESQ F.S.A. met diverse gravures, Munich Theodor Stroefer London Hachelte en Ci...
Vier boeken over China en Nederlands Indië: 1) China Hemel en Aarde, 2) Bouwen in de Archipel, 3)De wereld in Beeld (Java, Bali), 4) China Harry Floor
Tweedelige schilderijenlexicon "10.000 schilderijen. tekeningen en aquarellen A-Z", S.D.U. uitgeverij 1992 's Gravenhage 7x25x35cm. Cond.: G
Collectie boeken over Rotterdam (14x) o.a: geschiedenis WO II, Rotterdam 20e eeuw, Panorama Rotterdam, Bovenkant Rotterdam, In Rotterdam gebeurde het, etc. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Duitse bijbel met diverse barok gravures en originele band (slijtage aan band). Wie solche von Herrn Doctor Martin Luther Seek etc., "Sammt eine vorrede von Herrn Johann Michael Dilhe...