Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Wandkandelaars
Resultaat: 30 EUR

Drie oude antieke messing wandkandelaren,1 twee armige antieke empire stijl kandelaar,1 kerkelijke kandelaar, Italiaanse kandelaar met glazen pegels. 23-30 cm Cond:G

Messing kapstok
Resultaat: 60 EUR

Mooie koperen garderobe ca. 1930 met draaibare spiegel in goede staat 43x79x25cm.

2 Consoles
Startprijs 30 EUR

Twee kunststof gegoten zilverkleurige wandconsoles in schelpvorm 2e helft 20e eeuw, 37x38x13cm. Cond.: G

Sabel
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve sabel, made in India, gegraveerd lemmet en florale decors, 20e eeuw, 98cm Cond: G

Eier warmhouder
Resultaat: 30 EUR

Roodkoperen eier-warmhouder uit de Art Deco tijd ca. 1930 met houten knop 23xø11cm. Cond>: G

Bloeddruk meter
Startprijs 30 EUR

Oude Duitse bloeddrukmeter "Erkameter" ca. 1950 in emaille doos 5x35x11cm. Cond.: G

Staande lamp
Startprijs 30 EUR

Moderne brons gepatineerde 9-lichts staande lamp met dimmer in goede staat (1 glazen kapje gebarsten) 165cm.

Tabakspijp
Resultaat: 30 EUR

Antieke tabakspijp in foudraal van leer met wapen en tekst "dili dentin ditat", eindstukje van mondstuk afgebroken maar erbij Cond.: R-G

4 Tinnen brandewijnkomen
Startprijs 30 EUR

Vier tinnen brandewijnkommen 18e-19e eeuw, gemerkt. 1 Grip weg en 2 grepen los maar erbij 19xø11cm. Cond.: R-G

Plated speeldoos, kerstboom
Resultaat: 130 EUR

Oude plated speeldoos in de vorm van een kerstboom met sterren, melodie stille nacht heilige nacht, 20e eeuw. 21 cm.Cond:G

Messing plated kroon
Resultaat: 40 EUR

Antieke messing plated kroon van een heiligbeeld 19e eeuw, incompleet, mist glazen steentjes. 15x11 cm

Weegschaal + stoof
Startprijs 30 EUR

Gietijzeren 19e eeuwse weegschaal (15x50x20cm.) en mahoniehouten met messing koetsstoof (14xø26cm.) Cond.: G

Beschilderd dekseldoosje
Startprijs 30 EUR

Antieke Franse Fayence dekseldoos, gesigneerd: Mauland herre, pan met wapen op deksel en H.IV 4x8x5 Cond:G

2 Cloissone vaasjes
Startprijs 30 EUR

Twee kleine cloissone vaasjes ca. 1900 met decor van flora en vlinders Cond.: G

3 Bronzen lijsten
Resultaat: 35 EUR

Drie oude bronzen fotolijsten 20e eeuw, 20-30cm. Cond.: G

Stel koetslampen
Startprijs 30 EUR

Set originele messing koetslampen ca. 1900 in goede originele staat 45cm.

Doos oud gereedschap
Startprijs 30 EUR

Lot 19e eeuws gereedschap van hout 16-42 cm Cond:G

Grote koperen kan
Startprijs 30 EUR

Grote 19e eeuwse messing melkkan met zwaluwstaart verbinding. 50x27 Cond:G

Stel koperen sierhoorns
Startprijs 30 EUR

Twee grote Art Deco roodkoperen sierhoorns ca. 1930 in goede originele staat 51x23x9cm.

Tacman, designlamp
Resultaat: 40 EUR

Kunsstof designlamp uit Italie, designer Fernando Casetta (tacman) 2e helft 20e eeuw. Cond:G 19x17x7 cm

Lamp
Resultaat: 50 EUR

Hanglamp ca. 1920 met koperen monturen in goede staat 23xø23,5cm.

Gestoken doosje
Startprijs 30 EUR

Antiek handgestoken mahoniehouten doosje, tekst op de deksel:Gants, omstreeks 1900.Cond:G 26x8x9 cm

2 Ketels + onderstel
Resultaat: 30 EUR

Vier maal koperwerk 19e eeuw 1x comfort met waterketel, 1x comfort met appelketel (bedeukt) 36x45 Cond:R\G

Hanglamp met kap
Startprijs 30 EUR

Antieke messing schippertjes hanglamp omstreeks 1900 met opaline glazen reservoir, en glazen kap. (bevestiging zit los) Cond:R\G 66x31cm