Twee kunststof gegoten zilverkleurige wandconsoles in schelpvorm 2e helft 20e eeuw, 37x38x13cm. Cond.: G
Decoratieve sabel, made in India, gegraveerd lemmet en florale decors, 20e eeuw, 98cm Cond: G
Moderne brons gepatineerde 9-lichts staande lamp met dimmer in goede staat (1 glazen kapje gebarsten) 165cm.
Vier tinnen brandewijnkommen 18e-19e eeuw, gemerkt. 1 Grip weg en 2 grepen los maar erbij 19xø11cm. Cond.: R-G
Oude plated speeldoos in de vorm van een kerstboom met sterren, melodie stille nacht heilige nacht, 20e eeuw. 21 cm.Cond:G
Antieke messing plated kroon van een heiligbeeld 19e eeuw, incompleet, mist glazen steentjes. 15x11 cm
Gietijzeren 19e eeuwse weegschaal (15x50x20cm.) en mahoniehouten met messing koetsstoof (14xø26cm.) Cond.: G
Antieke Franse Fayence dekseldoos, gesigneerd: Mauland herre, pan met wapen op deksel en H.IV 4x8x5 Cond:G
Twee kleine cloissone vaasjes ca. 1900 met decor van flora en vlinders Cond.: G
Set originele messing koetslampen ca. 1900 in goede originele staat 45cm.
Grote 19e eeuwse messing melkkan met zwaluwstaart verbinding. 50x27 Cond:G
Twee grote Art Deco roodkoperen sierhoorns ca. 1930 in goede originele staat 51x23x9cm.
Kunsstof designlamp uit Italie, designer Fernando Casetta (tacman) 2e helft 20e eeuw. Cond:G 19x17x7 cm
Antiek handgestoken mahoniehouten doosje, tekst op de deksel:Gants, omstreeks 1900.Cond:G 26x8x9 cm
Vier maal koperwerk 19e eeuw 1x comfort met waterketel, 1x comfort met appelketel (bedeukt) 36x45 Cond:R\G
Antieke messing schippertjes hanglamp omstreeks 1900 met opaline glazen reservoir, en glazen kap. (bevestiging zit los) Cond:R\G 66x31cm