Pistool 18e eeuw van notenhout met gegraveerd messing sierwerk (haan mist en stukje hout vernieuwd) 32cm.Cond.: R
Antieke 8-delige scheermessen-set bestaande uit cassette en 7 scheermessen met ivoor-imitatie. Gemerkt The Ritz TH. Smith, made in Germany met opschrift Monday - Sunday, in goede staat 4x11x8cm.
Duitse notenhout gefineerde 19e eeuwse naaidoos met vogelintarsia op het deksel en bloemintarsia. Binnenin vakverdeling (lichte fineerschade) 16x27x39cm. Cond.: R
Twee antieke ijzeren bijlen uit de 19e eeuw (stelen van latere datum) 16-40cm. Cond.: G
Spaans miniatuurkanon 2e helft 20e eeuw, gemerkt Jucar Orion Caliber, 20e eeuw (functioneel). Gemaakt van metaal en hout naar 18e-19e eeuws voorbeeld met borstel en stamper 72x33x30cm. Cond.: G
Hertenvanger met bronzen en houten heft 19e eeuw (hondekoppen en wild zwijn kop), lemmet heeft oxidatie 71cm. Cond.: G
Antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met gebloemde glazen kap Jugendstil. 60x45 Cond:G
Grote 18e eeuwse Duitse bijbel met diverse barok gravures en originele band (slijtage aan band). Wie solche von Herrn Doctor Martin Luther Seek etc., "Sammt eine vorrede von Herrn Johann Michael Dilhe...
Antieke scheerset in etui bevattende 4 scheermessen met ivoren grip, gemerkt Lombard, Best silversteel Sheffield. Etui bewerkt met plated paardenhoofd en tekst "A. Kastor en Bros" 18x7x2cm. Cond.: G
Galjoen-schip ca. 1900 van hout en metaal met linnen zeilen. In goede originele staat 73x67x33cm.
Twee bronzen 3-lichts kaarskandelaren ca. 1870 in goede staat 32x27x25cm.
Prachtige gesigneerde 19e eeuwse houtgestoken stoof anno 1897 door D. Frieller te Domburg. Rondom handgestoken panelen met diverse voorstellingen betreffende jacht en roofvogel met slang. Bevat zuilen...
Chinese lakwerk naaikist 19e eeuw met goudbeschildering. Mooie kwaliteit met lade en te openen deksel. Binnenin vakverdeling met twee deksel. Rondom, van binnen en van buiten beschilderd met figuren e...
Zeldzame Art Deco tafellamp omstreeks 1920, gemaakt van zwart marmer, compositiemetaal en glas. voorstellend gemsen op rotspartij. 35x42x12 Cond:G
Groot ijzeren slot ca. 1780 Louis Seize met verdekte sleutelgastplaat en originele sleutel 16,5x3,5x8,5cm. Cond.: G
Antieke kassa met kas register, gemerkt National Londen, met bewerkte messing versierde kast omstreeks 1900 (reclame schild bovenop mist) lade gemaakt van hout en wit marmer. Cond:G 44x36x39 cm
Oude Duitse design gietijzeren schotel van Ewald Mataré met haandecor, gesigneerd H.E. Schniewind 23x19x1,5cm. Cond.: G
Groot jachtmes ca. 1900 met lederen schede en heft van koper met hertshoorn Cond.: G
Oude King Wald Trompet U.S.A. met koffer (zonder mondstuk) 52cm. Cond.: R
Figurenlamp ca. 1900, voorstellend een man met brandende lantaarn en krat drank, gemerkt Rousseau (compositie metaal, bronskleurig gepatineerd) 41cm. Cond.: G
Grote oude messing Jugendstil stijl schaal in bladvorm met vogel, 20e eeuw. 29x46x43 Cond:G
Groot 19e eeuws Italiaans klapmes met benen beschilderde heft en Italiaanse tekst in het lemmet 42cm. Cond.: G
Engelse Barometer 19e eeuw, met verzilverde wijzerplaat en beschilderde kast met parelmoer belijnd (bij rand mist parelmoer) verder in goede originele staat. 97cm Cond:G