Eikenhouten gestoken barometer ca. 1915 met floraal decor 53cm. Cond.: R-G
Veldfles 19e eeuw en riem met buidel, beide van leder met ijzer 20-40cm. Cond.: R-G
Vijf 19e eeuwse tinnen borden (stempels, jaartal etc.) ø21-ø24cm. Cond.: R-G
Oud kromzwaard made in India, met florale gravures op het lemmet 20e eeuw. 89cm. Cond:G
Grote kopergeslagen en genagelde houtbak ca. 1900, 40xø53cm. Cond.: G
Grote oude gietijzeren Maria met kind 1e helft 20e eeuw met wandbevestiging 60x18x8cm. Cond.: G
Stel messing kaarskandelaars 18e-19e eeuw in goede staat 20,5cm.
Art Deco stijl cocktailshaker met ijskoeler, ijstang en cocktaillepels 20e eeuw, 13-20cm. Cond.: G
Oude box camera van Zeiss Ikon ca. 1930 in lederen houder 12x13x9cm. Cond.: G
Originele box camera ca. 1930, gemerkt Apro in lederen houder 12x13x9cm. Cond.: G
Leuke kleine 19e eeuwse 2KG weegschaal met originele beschildering 20x40x15cm.
Grote oude tuin bloempot 20e eeuw van gegoten beton in amfora vorm (beschilderd) 63xø60cm. Cond.: G
Decoratieve Egyptische wandplaquette, beschilderd en met lijst 20e eeuw 30x17cm. Cond.: G
Twee oude spiegel-reclameborden van glas 2e helft 20e eeuw: 1x Coca Cola 33x22cm. en 1x Gordons Gin 33x25,5cm. Cond.: G